Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mimka30
27. apr 2009

Drobec aké si mala pocity??? Teším sa s tebou 😵 😵 😵

petkaerdal
27. apr 2009

ty sio nemala potom PK,ze?

drobec123
27. apr 2009

nie nemala som PK. mimka,pocity som nemala a nemam ziadne ! a myslim to smrtelne vazne ! nechce sa mi spat, nebolia ma prsia ani brusko, proste citim sa ako v normalny iny den ! a takto som sa citila aj cely cas po ET, preto som normalne aj fungovala, chodila na vylety, mensie tury, na nakupy, do prace. proste ako keby o nic neslo !!!!

emka1
27. apr 2009

drobec - spravny pristup, aj ja som to tak vnimala .... a fungovala by som normalne, keby som neskoncila v nemocke. Dufala, som ze mi ten hyperstimulak pomoze k babatkam ... ale nepomohol 😔

katka14
27. apr 2009

ahojte babenky,

drobec - moooooooooooooooooooooooc gratulujem. kolkykrat si bola na IVF? či nebodaj prirodzene. jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, teším sa s tebou.

zdravím vás všetky babenky. 😀 😀 😀

petkaerdal
27. apr 2009

drobec,mala si pocity,ako ja-ziadne..
ja som mala len zapchu z utrosa 😝

kedze si nemala PK to mozu byt dvojicky,hihih...teskam sa,kedy ides na uzv?

mimka30
27. apr 2009

To by bolo super keby boli dvojičky 😵 😵 😵

drobec123
27. apr 2009

prve IVFko. no ja ani tu zapchu som nemala ! fakt nic, a stale to je rovnake .... no trosku sa asi bojim info ze to budu dvojicky, to mam starosti ze ? 😉

petkaerdal
27. apr 2009

to teda ano,co by ine kocky dali za taky vysledok,tes sa,nech su aj dve 😉

drobec123
27. apr 2009

no tak som tu info na chvilu predychala, asi pokial neuvidim alebo nezacnem mat prve priznaky tak ani neuverim.

emka1
27. apr 2009

drobec - veru, co by som ja za to dala 😔 😔 ... my by sme obaja s drahym chceli rovno dvojicky a sme na to aj pripraveni ... tie prve roky by boli divoke, ale potom by sa to uz utriaslo .... 🙂

petkaerdal
27. apr 2009

drobec ,aby sa ti nestalo to co mne,ze este sni v 31tt neverim 😀 😀 😀
to uveris ,az ked to budes mat domka v postielke

davaj na seba ale trosku viacej pozor,ok?

mimka30
27. apr 2009

Pravda Emka. Čo my by sme dali za dvojičky. Ja by som sa len vytešovala 🙂

drobec123
27. apr 2009

no ved tak ako to ma byt tak bude ! 🙂 a podla toho sa zariadime 🙂
urcite budem davat na seba pozor, skoda len ze mi volali po obede, lebo na obed som si dala nezdravy rezen 🙂 dostala som na neho strasnu chut po xmesiacoch, ale tak raz za cas mozem zhresit nie ? 🙂

bobjan
27. apr 2009

Aj ja chcem dvojky 😔

petkaerdal
27. apr 2009

drobec,ja papam vsetko,na co mam chut,ci je zdrave alebo nie 😅

floskula
27. apr 2009

Aj ja chcem dvojicky!!! kto chce este dvojicky?? 😀 😀

drobec, velka gratulalcia! 😉

cigaretka5
27. apr 2009

dvojicky budeme mat aj my a hotovo

floskula
27. apr 2009

cigaretka, to je ono! ziadne depky. ja som tiez ok (akurat len som uz stara a opotrebovana 😀 ) a spermiogram mame horsi. tiez ako emka pise. ale aj tak budeme teraz skusat do augista, kym budeme pokracovat v centre.

floskula
27. apr 2009

baby, ale sa mi zda, ze sa nas tu nazbiera ozaj dost v auguste. pri tej staatisstike, ze z 10 zien 4 su uspesne, si to ako podelime? ja si myslim, ze v ten mesiac bude uspesnost mimoriadna a na nas sa priemerne sstatistiky vztahovat nebudu. 😉

drobec123
27. apr 2009

floskula, no v auguste budete musiet dobehnut aj mesiac jul kedy budu mat zavrete ! takze 4 z 10 vtedy platit nebude !!!!

emka1
27. apr 2009

.... v auguste bude stat pred FC dlha rada 😀 😀

floskula
27. apr 2009

drobec, to si krasne napisala, fakt na tom nieco bude! cize my zozneme uspech aj za to ich dovolenkove obdobie. 😀

mimka30
27. apr 2009

Drobec a fotky žiadne z testov??? 🙂

drobec123
27. apr 2009

fotky mam doma vo fotaku a teraz som v praci ☹ ale urcite stiahnem a ukazem ...... mimka, ty len prosim ta ziaden stres ! ver mi ze sa to da, ja som toho prikladom !!!!!

mimka30
27. apr 2009

Joj Drobec ja sa tak teším z teba 😀 😀 😀 Dúfam, že sa stretneme spolu v pôrodnici 🙂 🙂 😀

floskula
27. apr 2009

emka, budeme ako za socializmu, ked do obuvi doviezli tovar, alebo v zelovoci na mandarinky. ale to tusim pamatam iba ja - starsia a pokrocila. 😀

drobec123
27. apr 2009

ty nebudes rodit v rakusku ? alebo ma pozyvas k vam do nemocnice ? 😀

mimka30
27. apr 2009

Drobec ja by som rada na slovensku a s tebou 😀 😀 😀
Kedy máš ultrazvuk??? Teším sa na fotky 🙂 🙂 🙂
Inak to budú určite dvojičky 😀 😀 😀

mimka30
27. apr 2009

Floskulka ty si mi tak krásne napísala ráno. Ďakujem mojenko 😉 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre