Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bobjan
5. máj 2009

Ahojte🙂

Mimka, vy ste mali kde problém?

Ja mám druhú mrchu, možno tretia bude začiatkom júna.......myslíte, že by som do toho mala ísť? Či už ma možno ani nevezmú???

drobec123
5. máj 2009

ahojte, bobjan podla mna by si mala do toho ist ! skus ale samozrejme zavolat do CARu ze do kedy beru, aby si sa zbytocne na to nepripravovala a nahodou to nebudete stihat.

mimka30
5. máj 2009

Baby čaute, Bobjan my sme mali problém v tom, že mám endometriózu a vajíčka nekvalitné. 😖
Baby idem hodiť dnešný test do albumu.

mimka30
5. máj 2009

Bobjan určite treba skúšať. Ja viem, čo je to mať depky, ale uvidíš, že to zvládneš. 😉

bobjan
5. máj 2009

Baby ďakujem...poradím sa s mužíkom a uvidíme teda....

Mimka, no to mám aj ja....počuj ty si brala len to chili, že? Na sliznicu nič? ja mám problém aj s ňou...

drobec123
5. máj 2009

bobjan, ja som od prveho dna ako som dostala M az po ET, pila kazdy den liter caju alchemilky, je to na prekrvenie maternice. odporucam spolu aj s chilli popr. kayanskym tabletkami.

bobjan
5. máj 2009

Drobec, ten čaj som pila aj pri poslednom IVF a nič....teda výšku mi dr. nepovedal, ale myslím, že mi to nepomáha...

emka1
5. máj 2009

mimka - no dnesny test je uuuplne jasnyyy 😀 😀
dufam, ze uz lieta niekde v siedmom nebi od tolkeho stastia 😉 😉
co na to Tvoj drahy ??? 😅

emka1
5. máj 2009

ja som alchemiku nepila pri prvom IVF, ale teraz som si uz nasadila aj Femigard aj alchemilku, tak sa snazim obidva uzivat pravidelne .... no a pri 2.IVF budem este poriadnejsia a zaradim aj chilli 😅
tiez som mala nizsiu sliznicu, ako by bolo treba, ale doki mi o tom nic nehovoril, az v nemocke ked ma prijimali som videla v sprave, ze endometrium len 5 mm 😒

bobjan
5. máj 2009

Emka, a kedy idete na to??

emka1
5. máj 2009

bobjan - no ja som teraz len prvy cyklus po neuspesnom 1.IVF 😖 , takze 2.IVF najskor v auguste ...

alex
5. máj 2009

Jéééj mimka, dnešný testík je úplne jasný 😵

mimka30
5. máj 2009

Emka, Bobjan, Alex- no som z toho v šoku 😵 Ale uvidíme. To špinenie ma fakt nervuje 😠

mimka30
5. máj 2009

Bobjan áno- ja som užívala to sušené chilli. Žeby to fakt pomáhalo??? Ale asi áno, lebo aj iné baby, čo užívali chilli tak otehotneli 😕

Emka- manžel sa potichúčky vytešuje, aj sa bojkáme, už nech je štvrtok.

alex
5. máj 2009

mimka a to chilli si ako papala, len tak samotné?

emka1
5. máj 2009

mimka - to spinenie moze byt uplnev pohode, nestresuj sa !! 😉 😉 este 2 krat sa vyspis a budes vediet HCG 😉
ja si davam malu lyzicku mleteho chili na chlebik napr. so syrom, ked veceriam ....

floskula
5. máj 2009

ahoj baby. no mimka, coto vidim na tej fotke tvojho testiku? to take predavaju, uz aj s druhou ciarkou? 😀 😀 😀 tesim sa s tebou a klopem na drevo, nech je vsetko ok a hcg stuuuuuupa!

emka, ako sa mas? snazilkujes? 🙂 ty si mala MS uz ked si odchadzala z nemocnice? len chcem vediet, ci uz mas aj druhu MS po IVF. ja som mala este len tu prvu a dufam, ze cyklus sa mi nerozbije, ze dojde aj druha nacas.

emka1
5. máj 2009

ahoj floskulka 😉)
dlho som Ta tu nevidela ....
no veru, aj ja chcem taky testik s dvoma ciarkami 😀 😀

ja som dostala MS 22.4. to bolo hned na druhy den po prepusteni z nemocky, lebo v nemocke 21.4. som uz trosku spinila a hned na druhy den som dostala MS.
Takze toto je len prvy cyklus po IVF, dalsia MS by mala prist okolo 20.5., takze teraz snazilkujeme 😀 😀 , aj ked po tom IVF je to akesi ine 😅 😅 ... asi po tej mesacnej pauze.
Dalsie IVF mi teda vyjde az v polovici augusta.

mimka30
5. máj 2009

Baby ja som chilli papkala buď s piškótkou detskou, alebo normálne som si to dala na kúsok čokolády. Lebo chilli a čokoláda idú do kopy, a fakt to dobre chutí 🙂

Floskulka, aj mne išlo oči vyočiť 😵 😵 😵

floskula
5. máj 2009

emka, to "INE" sa spravi, neboj. ved cez IVF mal clovek pauzu od toho, tak aj my sme boli taki nejaki jak keby sme ani nevedeli, co so sebou mame robit. ale uz sa to zlepsilo, poctom opakovani. 😀 😀 ja som krvacala 13.4., takze buduci tyzden hned zaciatkom by mala dojst MS. nechcem mat rozbity cyklus, to by ma stvalo. ale na kontrolnom ultrazvuku bolo vsetko uplne v poriadku, tak verim, ze to bude dobre. aj ten Femigard som si kupila, ked si to spomenula. takze s rozdielom tyzdna sme na tom rovnako. az sa nam teda nepodari prirodzene (co pri nasom spermiograme by bol ozaj zazrak), tak v auguste mame isto KET. tak aspon budeme mat spolocnu temu, lebo tu nam to tehotnie a pomaly sa skupinka snaziliek rozpada. 🙂 co je ale uzasne motivajuce pre nas cakatelky na uspech.

floskula
5. máj 2009

mimka, viem si predstavit, ako si si ten test potom obzerala. mas ho teraz niekde vystaveny doma a podchvilou sa nan bezis pozriet, ze ci ozaj? 😉

floskula
5. máj 2009

emka, si ma tu nevidela, lebo ked nie som v procese IVF, tak vlastne o sebe nemam moc co napisat, ale citam, ako sa baby maju a sem tam nejaku vetu napisem. ale tak vnutorne sa mi zda, ze teraz by som sa nemala v tej teme nejako vrtat, navyse riesime aj byvanie paralelne, tak mame furt co na robote a chvilami som rada, ked nemyslim zrovna na potomstvo, aby som z toho nezcvokla. 😉

emka1
5. máj 2009

floskulka - no ja riesim deti a moj mangel nove auto 😀, ale mame cele leto pred sebou a vela planov, takze nebudem len na MK sediet ... rozhodne sa ale tesim na september 😀
idem papat ... dobru chut vsetkym 😉

floskula
5. máj 2009

aj ja sa tesim na sept, dufam, ze si budeme pisat uz ze sme tehu. tak dobru chut!!! do vsetkeho! 😉 😉

mimka30
5. máj 2009

Hej Floskulka, presne tak. Stále pozerám, či čiarka nezmizla 😵 ň

Emka, Floskulka- no jasné, že sa Vám to podarí 😵 😵 😵

vierka
5. máj 2009

Ahojte babulky... tak som teda tu 😀

kontrola dopadla vynikajuuuuco... dostala som plnu igelitku injekcii... budem pichat 4 merionaly - kedze som sa dokimu priznala ze som pribrala 😅 😀 zajtra idem na krv a odovzdat moc a niekedy buduci tyzden si zajednam interne a porobim si tie predoperacne... na tie pohlavne prenosne choroby to nepotrebujeme, lebo zevraj to plati rok, tak hadam sme za tie tri mesiace nic nechytili
😀 😀 😀

veam - a ty ako dnes na kontrole???

mimka - ta ciarocka je uuuuuplne jasnaaaaaa 😀 a spinenia sa neboj, vela bab spinilo a nebolo to nic zle...

lolka - aj ja som dostala dnes plnuuuu igelitku injekcii 😀 ako vidim, tak obe sme boli dneska na nakupoch a ja by som mala zacat pichat niekedy buduci tyzden 😀

vierka
5. máj 2009

no a este k tomu som mala krasny poovulacny utz - ze bolo krasne vidiet, ze folikul pekne praskol 😉
no a pytala som sa na ten nas prvy pokus a vtedy som mala 11 folikulov a 5 vajicok a z toho tusim 3 boli nezrele... takze z 11 folikov, 2 zrele vajicka 😀

a od zajtra by som chcela jest to kayanske korenie, myslite ze mozem zacat uz zajtra s tym, alebo mam pockat na mrchu??? 😕

emka1
5. máj 2009

floskulka - no tak koniec leta bude plodny, ja uz fakt zacinam verit, ze nam to vyjde ... uz viem, co treba vylepsit pocas stimulky, a vieme ze chceme urcite ICSI na vsetky vajka, lebo som vlastne polovicu stratila pri 1.IVF 😔 ... len dufam, ze budem rovnako dobre reagovat na Merional a znesiem pekny pocet vajok ako pri 1.pokuse 😅 😅
a dufam, ze hyperstimulak ma obide zdaleka 😅

vierkocka - ahojky 😉
no vitaj ! blahozelam k uspesnej kontrole !! igelitku uloz na cestne miesto doma a prihovaraj sa jej, nech vie, ze do nej vkladas velke nadeje 😉 😉 😀 😀
s tymi prenosnymi chorobami si ma potesila, nam to teda bude tiez platit v 8/2009.
co noveho vo FC ?? ja som tam bola naposledy pred tyzdnom ....

emka1
5. máj 2009

vierka - kajanske alebo chilli kludne mozes uz zajtra zacat papat, aj Calibrum baby plan si naordinuj, ja som ho papala uz mesiac pred stimulkou

mimka30
5. máj 2009

Vieruš to je supéééér, že igelitka s liečikmi je pripravená v pohotovosti 😀 😀 😀 To chilli kľudne papkaj už aj teraz. Len po ET sa už nesmie. 😉

Emka- ty si papala chilli?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre