Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

gregy
6. máj 2009

No aj idem prvý krát na kontrolu už 5 den stimulky ale bežne sa chodí 6 ... s tými 10 dňami stimulky to nie je až také zlé .... kolegyňa po mne niečo chce a ja ju neviem neako zaradiť do plánu 😀

gani
6. máj 2009

no prave to je to, rada by som išla v lete, no kedže je tato kríza stale sa bojim či to zvladneme aj po finančnej stranke tak teraz je to take že by sme velmi chceli ale...
myslela si v albume z FC?

emka1
6. máj 2009

gregy - no pri klasickych davkach Merionalu, byva stimulka okolo 9-10 dni, viem, ze niektore baby mali OPU uz na 10-11 den, ja az na 12 den. Teba chce doki kontrolovat, ked mas vyssiu davku, uvidis, ako budes reagovat 🙂 🙂
Dohovaraj vajkam, nech sa pekne kotia a dozrievaju 😀 😉

emka1
6. máj 2009

gani - v Tvojom fotoalbume tu na MK, mas Tvoje zlaticko s vyrazkami 🙂
vo fotoalbume vo FC su krasne babatka, ale neviem, ktore je to Tvoje ...

doma sa poradte, mrazacikovia vas pockaju ... co by som ja za ne dala 😒

gregy
6. máj 2009

Neboj dohováram vajkám len nech sa kotia 😀 😀 😀 začínam cítiť také jemné pichanie vo vaječníkoch tak dúfam že tam niečo rastie ... len ma trápi to moje FSH ... ja si už 4 mesiace kontrolujem FSH a tento cyklus v ktorom stimulujem som mala až 12,3 tak len dúfam že to nie je stratené ... Ja mám totižto veľmi kolísavé FSH už som mala aj hodnotu 20 ale potom klesla na 8 a teraz zase stúpla na 12 ... no však uvidíme ako Dr. Pinter povedal bude to jedna veľká hádanka 🙂

gani
6. máj 2009

emka jaj skoro som na to zabudla že to tu mam...ja už nad druhym uvažujem davnejšie a myslím že všetko sa dá nejak zvladnuť a na 80%som rozhodnuta že ideme a prosim ta naevieš nahodou čo to bude stat?

emka1
6. máj 2009

gani - iba KET ?? no podla mna bud nic, alebo len minimalne financie na nejake lieky + rozmrazenie ... no netusim, nechcem Ta zmiast ... najlepsie bude, ked cinknes na recepciu a povies sestricke, ze mate u nich zamrazene embryjka a ze by si sa rada poinformovala, aky je pri KET-e postup ... a ake Ta cakaju vydavky, prip. zavolaj dokimu, na neho kontakt mas ??

emka1
6. máj 2009

gregy - a FSH si ako kontrolujes ?? chodis na odber krvi pravidelne ? ... ci ako to prebieha ?

gregy
6. máj 2009

hej chodím ku svojmu gyndošovi len výhradne na FSH on je strašne zlatý, ked sme asi pred 4 mesiacmi zistili tú vysokú hodnotu sám mi navrhol aby sme to takto kontrolovali ...

gani
6. máj 2009

mam len na recepciu a išlo by iba o KET..už som jej aj volala ale na vydavky ma nenapadlo sa spytať,ale asi maš pravdu nebudú to nejake obrovske vydavky
Ked smiem vedieť,odkedy sa pokušate o drobca?

emka1
6. máj 2009

gregy - tak to mas super dokiho 🙂
ja sa k mojmu chystam, neviem aka bude jeho reakcia ... chcela by som aby ma poslal na nejake vysetrenia po IVF, ved ja som vlastne nic neabsolvovala okrem hormonalneho profilu a beznej preventivky ...
ten moj vsetky problematicke pacientky odsuval do CAR-ov

gani - ja som dva tyzdne po 1.IVF - neuspesnom, a o drobca sa snazime 2,5 roka 😒

gani
6. máj 2009

mi sme si na toho našho tiež počkali dva roky ...normalne je mi ťažko ked čitam tieto riadky a strašne tu všetkym držím palce nech si každa užije materstvo

mimka30
6. máj 2009

Babulka 123 ak čítaš, napísala som ti do IP. Dík

gani
6. máj 2009

ozi a prosim vas kvoli čomu sa užíva to čilli?o tom som ešte nepočula poučte ma prosím

babulka123
autor
6. máj 2009

milacik spinkala som .. ale uz som ti odpisala..

mimka30
6. máj 2009

Hej dík Babulka. Už som si prečítala. Ďakujem, si ma ukľudnila 😉

vierka
6. máj 2009

prezilaaaaaaaa som to chilli 😅 😀 zaludok sa uz ukludnil, tak som to dorazila pikantnou vecerou 😝 😀
len dufam, ze rano v pohode otvorim oci, ze nebudem spat naveky 😀 😀 😀

veam
6. máj 2009

Vierka 😀 😀 😀

veam
6. máj 2009

Vierka a inak rano sa hned hlas,ze si ziva a zdrava 😀

vierka
6. máj 2009

veam - ked sa nezahlasim do 9.00 volaj zachranku 😀 😀 😀

veam
6. máj 2009

Ok ale neviem kam ju mam zavolat 😀

vierka
6. máj 2009

veam - do Cifera 😀

veam
7. máj 2009

Dobré ránečko babule...

Kde ste vsetky?

Vierka zijes?dufam,ze ano 😀

vierka
7. máj 2009

dobreeeeee raaaaanecko baby 😀

ja viem, ze ste sa o mna strachovali, ale doteraz mi blbol net 😠 ale som ziva a zdrava ako nikdy predtym 😀

mimkaaaaaa - dneska na teba moooooc myslim, ale verim ze poobede pises len same dobre spravy 😀 a rozhodne sa spytaj aj aku mas hladinu HCG 😀

bobjan
7. máj 2009

Ahojte,

Vierka chutí kajanské??

veam
7. máj 2009

Huraaaaaaaa Vierka zije 😀 😀 😀

Mimka,drz sa,ty nasa tehulka,krvicka tehu len potvrdi uvidis...drzim palce 😀

bobjan
7. máj 2009

Vierka, čo máš to Crinonine??

vierka
7. máj 2009

bobjan - ahojcek mojka... akurat som sa chcela pytat teba takej odbornicky na kayanske... mam tyzden pred mrchou a zacala som ho vcera brat - zatial si davam len jednu tabletku denne a ked pride o tyzden mrcha, tak by som to chcela zvysit na dve za den az do ET - mozem to tak robit??? 😀
inak vcera taky palivy pocit v zaludku, ale inak sa to da zvladnut a potom to uz preslo 😀
Ten crinonine mi dal lekar - je to v podstate liek typu ako Utrogestan, len to nie su tabletky, ale vaginalny gel... a Pinter hovoril, ze je to dost drahe, ale ze dostali nejake sponzorsky, tak ze to teraz par zenam predpisuje a platime to ako klasicky utros v lekarni...

veam - pche... mam silny korienok, mne len tak nejake chilli nepolozi 😀 😀 😀

veam
7. máj 2009

Vitaj Bobjan,kde sa tulas?mas prace vyse hlavy?

Vierka no vsimla som si 😀

bobjan
7. máj 2009

Vierka, jasné, že to tak môžeš užívať 😉 Mňa tiež pálilo v žalúdku a červeneli mi z toho kolená 😀
aha, som si všimla, že je to progesteron... ja len teda či už to dávajú nemiesto utrošu...neviem, či mám volať do FC a objednať sa, alebo až ten august...

Veam, uzávierka, to je vždy des...a doma nestíham, mala som 2 víkendy návstevu, aj spali u nás do nedele, takže NTB nehrozí...
ale už je v práci voľnejšie...dnes som tu väčšinou zatiaľ sama, tak môžem kukať 😉

Včera mi ťahali z ruky maz, fúúúúúúúúúúúj 😠 😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre