Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

vierka
2. jún 2009

loginka - urcite ta vcelicka dobre dopadla a dobre ste to vyriesili, neboj 😉
no chlapi ti beru dost inak, im je tazko niektore veci vysvetlit a popijanie a ponocovanie den pred odberom vzorky asi nepovazuju za nieco strasne... ale to bude mozno tym, ze oni pre to cele robia len to odovzdanie vzorky a myslia si, ze v tom nemoze byt ziadny problem... myslim, ze keby chlapi pri IVF podstupovali aspon to co mi, tak by to mozno brali inak...

bittka13
2. jún 2009

ahoj loginka, drz sa moja, viem si to predstavit ze ja by som asi toho mojho zabila a pohryzla keby bol chcel ist po tej poslednej injekcii prec... 😠 , no ale co narobis ?!? vierka ma pravdu, chlapi to beru inak... hlavne ked si to v podstate nemusia odtrpiet 😒 urobia si par krat dobre do poharika a hotovo 😀 .
No po OPU mi bolo dost nanic, bolelo ma cele brucho a ani ten priserny tlak nejak neustupoval. Trochu sa mi ulavilo az tak na vecer a i ked som dnes v praci musim povedat ze stav kedy som ok vyzera asi inak 😢 . Stale ma este to brucho boli i ked stav z pred OPU to nie je... Tak sa aspon tesim z malickosti 🙂.
Drz sa moja, a v stredu nech to zvladnes lahko 😉.
A ze odkazujem muzickovi nech ta neserie 😀 😀

Baby teraz mi volali z FC !!! Vsetky 3 sa nam krasne oplodnili !!! 😀 😀 😀 ET je planovcane na stvrtok na 12,00 hod !!!

tildus
2. jún 2009

ahojte,
tak sa hlasim, ze madam konecne dorazila a od zajtra zacinam pichat 🙂 Konecne uz od piatku ma len napinala, bolelo ma brucho a spinila som a krvacanie nie a nie sa rozbehnut, uz som bola z toho dost nervna 😠
Loginka ani sa ti necudujem ze si vybuchla, vsak si nadopovana hormonmi si citlivejsia ako inokedy a keby mi tiez muzicek zahlasil, ze vsak ide prec, tak by som zareagovala tak isto..... Mna vcera rozculilo len to, ze sa vkuse pytal na terminy, ci tento a tento termin sa bude nieco konat,alebo nie a ja uz cela nervozna, ze mi ta mrcha nie a nie dorazit, som tiez vybuchla - no co uz následky PMS 😅
No ale konecne od zajtra uz oficialne patrim k vam 🙂
Bittka gratulujem k urode - vidis boli 3 vajicka ale o to kvalitnejsie 🙂 vo stvrtok budem drzat palce 🙂 A ked ta boli brusko tak sa netrap v praci a chod domov, teraz je hlavne aby si bola v pohodicke, praca neutecie, zdravie je dôlezitejsie, no nie?
😕 🙂

bittka13
2. jún 2009

tildus - je viem, ze zdravie je dolezite ale moj sef je uplny pako a kedze v praci toto cele nezverejnujem tak sa z toho musim vykrucat ako len to ide... 😒 . Kedze som sa 1 maja vydavala a uz som mala nejake to volno, nechce mi dat dovolenku. Tak tu sedim ako taky idiot, i ked ak mam byt uprimna aj tak nic uzitocne nerobim 😉 .

Tak z celej sily drzim palce na pichanie, zo zaciatku to este ide ale finale je horsie, tada aspon mna to dost polozilo... No ale uz to mam za sebou (chvalabohu) 😀 .

vierka
2. jún 2009

bittka - no to je supeeeeeeeeer 😀 tak vidis, mate tri krasnucke embryjka, tak sa tesim s tebou a na stvrtok budem drzat straaaaasne moc palce....
teraz by si mala pit viacej vody ked ta boli stale brusko a sleduj si ci vycikas tolko co si vypila...

bittka13
2. jún 2009

Diki Virka si zlata 🙂)) a ty sa ako citis ako tehulka 😀 ?

vierka
2. jún 2009

tak ako netehulka, len som unavena, inak nic viacej... a mam divne chute kombinovat sladke so slanym... a taky akoby stale upchaty nos 😀 inak ziadna zmena 😀

bittka13
2. jún 2009

😀 Vierka, tak sa drz a ZMEN si status 😀

vierka
2. jún 2009

bittka - ten si zmenim az buduci tyzden ked nam pan doktor potvrdi srdiecko 😀

bobjan
2. jún 2009

Ahojte,

Vierka, super, držím moooooooooooooooooc palce 😉

vierka
2. jún 2009

bobjan - dakujeeeeeem mojenka 😀
a ty si sa kam stratila, ako sa mas??? dlho som ta necitala...

bobjan
2. jún 2009

Jooooj Vierka, vieš, bol koniec mesiaca a uzávierka... ☹ Dnes som vzala pol dňa voľno, zajtra musím do práce a štvrtok a piatok mám voľno tiež 😉 Inak mám v kancli jedného nepríjemného človeka, pred ktorým nemôžem na koňa....no nie doslovne....ale nechcem....IP 😉 😉

A ty ako? Ako ti je? Ideš na PN???? nedočítam, tak nič neviem ☹ a teraz som čítala, že Petka má už slečny , tak som tu teda dlho nebola, keď už majú 5 dní....

Inak som sa včera dozvedela, že sesternica čaká druhé....je o rok mladšia a ma to normálne po rokoch aj zobralo akosi.... 😔

loginka
2. jún 2009

bittka, trojnasobna parada!!! 🙂 🙂 🙂
ja som nastastie doma, som stale bez prace, co mi ale v tomto pripade celkom vyhovuje 🙂
bitka tes sa na stvrtok, to uz budes mat bobacikov v brusku 🙂

nakoniec ten moj neide vecer prec, ale aby ste si nemysleli ze kvoli tomu 😒 , nedali sa dokopy dostatocny pocet hracov 😵 😵 chacha, niekto zhora rozhodol 🙂

vierka
2. jún 2009

bobjan - aj som si myslela, ze mas toho v praci vela, ale vo fore chybas... uz som precitala IP... no ono aj u nas v praci je to tak vselijako, tak uvidim co bude a este ked zacnem niekoho za seba zaucat, tak to bude potom uz tak ze konikovat budem len z domu...
No ja skvele, nic mi nie je... zatial 😅 😀 tak sa z toho nasho zazraku velmi tesime 😀 na PN som neni, normalne chodim do prace, aj by som chcela nadalej chodit pokym by doki nezakazal... ale ked nebude problem, tak pracovat chcem...

ano Petulka ma dve kraaaasne slecny a Janulka ma dvoch krasnych chlapov... narodili sa nejako tak obden 😀

no to ti verim, ze ta taketo veci niekedy dostanu aj ked nechces... je to tazke 😔

bobjan
2. jún 2009

Vierka vieš....už je to 5 rokov, čo chodíme po dr......a už sme všeličo zažili, ale včera som to nejako nezvládla....ale zasa v nedeľu som bola pozrieť 4-mesačnú slečnu z rodiny a bola úúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasná 😉 Inak, ale na ruky som si ju nevzala 😔

Vierka, verím a dúfam, že bude všetko o.k. a napr u nás nechávajú ženy na PN ak sú po IVF, ....teda ak chcú....ale verím, že budeš o.k. čo najviac peniažkov pozarábate na bábätko.... alebo bábätká???????? 😀

bobjan
2. jún 2009

aj Janulka už má detičky??????????????????? Jééééééééééééj som nevedala, super a gratulujem. Ako sa majú???

vierka
2. jún 2009

bobjan - no to ti verim, viem, ze ty behas po lekaroch a trapis sa s tym omoholo dlhsie nez ja... takze take stavy ake som sem-tam mala ja, viem, ze ty musis mat horsie... na kazdu z nas to raz dolahne, ale treba ist proste dalej...
no moja, ale ja som sa na to IVF ani nedostala... nam sa stal zazrak a prislo babatko uplne prirodzene... som mala nachystane injekcijky, mrcha nikde a babatko v brusku... no bol to krasny sok 😀
takze bude len jedno, ale o to vzacnejsie 😀

bobjan
2. jún 2009

Vierka, to fakt????????????? Ty si nebola na IVF?:???????? Jééééééééj tak , to je super 😉

To musí byť fakt pravda, že zázraky sa dejú 😎

vierka
2. jún 2009

nebola som mojka na IVF 😀 cakala som na mrchu a nic a ked som na teste objavila do dvoch sekund tie dve ciarky tak som bola soknuta normalne 😀 😀 😀
no my doma uz tri tyzdne verime na zazraky 😀 😀 😀

bittka13
2. jún 2009

bobjan - myslim ze vsetky co sme tu ten pocit dobre pozname ☹ ked sa ti hrnu slzy do oci ked vidis svojich blizkych stastnych s bruskom a ty opat nic ☹ . Ale vies v com sme my ine od tych bab co otehotneju ani nevedia ako ?!? Vieme viac vazit vsetko co nam zivot prinesie i ked su to niekedy chvilky smutne, vydrzime ! Nakoniec isto iste zvitazime !!! A potom ked uvidis svoje II tak ten pocit stastia sa nevyrovna nijakemu inemu pocitu lebo budes vediet ze si si to naozaj zasluzila 😀 . Ja som tiez z rodiny kde kazdy otehotnie uz len pri pohlade na panske slipy...a ja jedina som asi proti tehotenstvu stepena 🙂 . No co uz !!! Ber to z tej lepsej stranky ked uz budeme mat babo tak potom usetrime na antikoncepcii 😀 😀 😀 ! A ako vidis u Vierky - zazraky sa deju 😉 .

loginka
2. jún 2009

bittka, a prve dieta sa podarilo prirodzene?

ufko
2. jún 2009

ahojte kocky

snad si na mna niektora spomeniete..vierka..bobjan 🙂
len obcas tu nakuknem..a teraz co to tu nevidim !!!!!!
vierka je tehu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

LEN CHCEM POVEDAT GRATULUJEM !!!!!!! nech vsetko vyjde tak ako ma a nech ste obaja v poriadku 🙂

bittka13
2. jún 2009

loginka - prve dieta prislo ako to Vierkine po 2 rokoch snazilkovania a jednom potrate ☹ , v case ked sme uz ani nedufali ze to nejak prirodzene pojde a chystali sa na IVF 😀. A teraz dtto len bez toho konca so zazrakom 😀 , tak ale snad to zvladneme s IVF na prvy pokus 😉 . A potom to kocky uz balim 😀 . 2 stacia !!! Ono by asi v podstate stacilo aj jedno ale teraz mam noveho manzela 😀 😀 😀 , tak aj on chce to svoje vlastne....

loginka
2. jún 2009

tak to chapem bittka

my sa uz snazime mozno aj 5 rokov, plus minus, a stale som dufala na zazrak a neprisiel (zatial 😉 )
teda prve 2 roky som to cakala kazdy mesiac, potom po mng vysledkoch som tomu dlhsie nechcela verit (ani on) ze to nepride samo
a teraz to uz nechavam plavat
a ked to nepride ... no este su vselijake moznosti, takze sa snazim netrapit sa (ale kazdy mame chvilky...)

vierka
3. jún 2009

dobre ranko kocky 😀

ufko - dakujeeeeeeem 😀 jasne ze si ta pamatame... ako sa mas? co mas nove??? 😀

bittka - a mozno teraz budu rovno dve 😀 a skoncis na pocte 3 deti 😀

loginka - spravny pristup, ale ja verim, ze to IVF pomoze a proste to vide 😉

bittka13
3. jún 2009

ahoj vierka 🙂)) ako ??? no fakt neviem ci mi ide rovno o dvojicky.... 😀 nuz ale co uz berieme zoberieme co bude, hlavne nech bude 😉 😀

Ufko 😀 - aj ja si ta pamatam, sice som velmi neprispievala ale sledovala som vas 🙂

Loginka - cakame na spravy..... 😉

vierka
3. jún 2009

bittka - no ved jasne, ze clovek v takomto stave berie co pride 😀 😀 😀 aj tri v pohode 😀

loginka - cakaaaame na spravicky, podla mna bude matros kvalitny, taky NEpokrovy 😀 😀 😀

bittka13
3. jún 2009

este otazocka do plena, viete niekto preco je nutne mat pri ET taky plny mocovy mechur ???

vierka
3. jún 2009

bittka - ked mas plny mocovy mechur, tak ti tlaci na urcite organy a dokimu sa potom lepsie dostava s tou pipetou (ci co to drzi v rukach) do maternice 😉 presne tam kam bubacikovia patria 🙂

loginka
3. jún 2009

caves kocky,
no vysledok - 3 vajicka z vyse 10 folikov, no trosku bieda, uvidime ako splynu s bicikmi 🙂
cize ET uz v piatok
som tiez trosku sklamana, aj dr sa cudoval, neviem co je pricina, pred tym (1.IVF) som mala 19 vajicok
aj mng nic moc len pol miliona, uz to bolo aj 8, a pri tom nefajci, sportuje, teraz ani nestresuje, no proste su veci medzi zemou a nebom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre