Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bambibam
31. aug 2009

rikuska21 proste ja som to všetko videla tak zblíska 1x, A zistila som je tam pekne ale žiť by som tam nemohla. Asi by som si na ten ruch musela dať štuple.

rikuska21
31. aug 2009

idem haji tak sa majte krasne zajtra

bobjan
31. aug 2009

Sasko, to sa nepichá 3x denne, ale 3 injekcie = teda zoberieš tri ampulky s práškom, otvoríš a zoberieš si jednu vodičku. Tú si natiahneš do inj. striekačky a rozdelíš do troch práškov. Tie sa zoplynú vo vodičke, ktotú si celú vtiahneš do jednej striekačky. To sa pichne vo výmene ihly, lebo miešaš s hrubšou a picháš s tenšou. Teda zostanú ti dve vodičky, teda dve fľaštičky s vodičkou a tie vyhodíš 😉

bobjan
31. aug 2009

Sasko, pichá sa to do svalu, mne to pichá manžel 😅 a injekcie sú MERIONAL 😉

sasko25579
1. sep 2009

BOBJAN
no vidis a ja som myslela že to sa picha 3xdenne.no vidim že tu u vas sa všeličo naučím.No mne to manžel nebude mocť pichať.On a injakcia to je ako ohen a voda.ale už ma napadla jedna znama lekarka, tak snad to bude ok,mne to najprv musí schváliť poisťovna.Možno sa pýtamzatial zbytocne... 😒

vierka
1. sep 2009

ahojte baby 😀

katka - tak ako??? uz ti volali???

sasko - bobjan ti to dobre napisla, to si tie tri injekcie pichnes ako jednu 😉 a moze ti to kludne pichat aj sestricka u obvodneho gynekologa, alebo vseobecneho lekara, ked sa s nimi dohodnes, tak by nemal byt problem 😉
a poistovna ti to schvali, neboj 😉

rikuska21
1. sep 2009

Matus, 😀 Katka 😀 ako , uz mate nejake spravicky?????
Ja som urobila zo seba cloveka 😅 -sprcha a idem si najst nejaku lahku robotu na doma, mozno utriem prach, Manzo v robote, len mi injekcie pride pichnut, Dnes mam 11 den a brucho ako balon, ako kazdy den. 😵 😵 😵

sasko25579
1. sep 2009

AHOJ VIERKA
potom ma napadlo že mamae znamu lekarku a tiež kamošku sestričku, tka byx to nemal byť problem.manžel neprichadza do uvahy.On sa takcýh veci stráni..... 😵

riska
1. sep 2009

rikuska, kašli na prach, o 2 dni ho tam máš naspäť 😀 😀
katka, aj ja držim palce 😵

rikuska21
1. sep 2009

ako ??uz nieco citis??? a mas pravdu , prach neutecie,

bobjan
1. sep 2009

Ahojte🙂

Sasko aj môj sa stránil, ale som ho prehovorila 😅 😵

Katka, držkaj sa🙂

bobjan
1. sep 2009

Katka už volali????? Hlás správy!!!!!! 😉 Dúfam, že je všetko o.k. 😎

katka14
1. sep 2009

ahojte babenky, tak volali. napichli z 8 vajok 6, oplodnene su štyri, takze vklad mame vo štrtok. dufam, modlim sa - hoci nie som veriaca, aby prežili. takze musim dnes poobede nacupitat do prace, lebo zajtra za 1 den by som to nestihla. takze si dam s drahym obedik a sup do prace. len trosku sa mi zle sedi, este ma boli brusko. uz som si aj poplakala, a stale mi idu slzy, ja sa bojim.... bojim sa tych malych tmavych vajok a zleho SPG. aj drahy ma utesuje, ale nejako depkujem. od 7 rano som nemohla spat, tak pozerame rozpravky a cakali sme na telefonat. ideme sa o chvilku napapat a ja padim do prace, hoci sa mi straaaaaaaaasne nechce. tak držte mi palce, nech nam zostanu bublinky aspon na vklad.

a vy ako pokračujete?

bobjan
1. sep 2009

Katka, neboj, sú to bojovníci 😉 Posielaj im pozitívnu energiu a nenervuj sa. Ja viem, že sa to ľahko povie, ale už je to len na prírode a ja verím, že všetko dobre dopadne. Držím 😉

riska
1. sep 2009

katka, neboj, z tých štyroch sa určite aspon jedno krásne ujme 😉 a spg vôbec nerieš, ved (aj) preto sa ivf robi, nie?
držim palce 😵

rikuska21
1. sep 2009

Katka, len mi je cudne ze si na tu pracu nevy,,,la, kazdy je nahraditalny, a neboj,,,bude to najväcsi bojovnici, jupi, a bude z teba krasna tehu 😀 😀 😀 😀

Bobjan, ako stimulacka??? vsetko v pohodicke???

vierka
1. sep 2009

sasko - ja som chodila ku sestrinej svokre, ta je sestricka, takze v pohode... ale aj u mojho gynekologa, aj u vseobecneho lekara mi sestricky povedali, ze keby som chcela nemaju problem pomoct 😉 takze ked mas znamu je to super 😉

katka - drzim moc palce tvojim embryjkam a posielam energiu nech sa pekne vyvijaju aj dalej...

bobjan - ako pokracuje stimulka??? 😀

katka14
1. sep 2009

babenky moje, moc dakujem za podporu, odchadzam do prace na par hodiek, snad daco postiham.

rikuska, nahraditelna som urcite, ale nech by som kolegyni mala vsetko co robim vysvetlit, za ten cas to aj spravim 😒

rikuska21
1. sep 2009

tak sa drzkaj a zmakni to takm lavou zadnou, a zajtra uspesny , ten najuspesnejsi den 😀

petra2505
1. sep 2009

baby strasne vam drzim palce , ja si idem v piatok pre instrukcie a injekcie a buduci tyzden zaciname pichat...uz nech to mame za sebou lebo ja sa zo vsetkeho najviac bojim injekcii ostatne by som ako tak mala zvladut uplne v pohodicke....babule prosim vas po tych injekciach mate vacsi obvod brucha?aby som vedela lebo ja mam troska problem s nohavicami tak nech mozem spravit peknu zasobu teplakov na cely cas co budeme pichat 🙂

katka14
1. sep 2009

rikuska dakujem ale vklad mam az vo stvrtok 🙂 zajtra este pekne do prace, dorobit uzavierku, vo stvrtok si pôjdeme pre deticky a od piatku dovolenka, teda dufam, este som to v praci nenahlasila. tak snad to bude ok. ale zajtra by som to vsetko nestihla za jeden den, tak preto tam idem aj dnes. aspon tam nikto nebude otravovat, budem mat klud. 🙂 ale straaaasne sa mi nechce. najradsej by som bola doma, na gauciku a kukala rozpravky v telke. no co uz. 😒

vierka
1. sep 2009

petra - vacsinou sa vsetkym babam trochu nafukne brusko, tak si ked tak priprav do zasoby aj nieco pohodlnejsie 😉

petra2505
1. sep 2009

vierus teplaky to istia lebo ja mam strasny problem s riflami, mam chude nohy a troska vacsie boky tak aj ked si kupim rifle vacsinou ich mam na bruchu uplne tesne takze teplaciky to istia 😉

rikuska21
1. sep 2009

Jaj Kati, ja hlava derava, tak stvrtok nech je uspesny, ja idem zajtra na kontrolu, na 12 den a snad mi uz povie ze v piatok odebr , lebo mi pukne brucho

bobjan
1. sep 2009

Babulky, ja v pohode, bruško cítim, zajtra cestujem 😉 Tak uvidíme, čo sa tam namnožilo a dúfam, že sliznica pekne rastie aj po grapovom džúse a červenom víne 😅

rikuska21
1. sep 2009

Vuav, to znie dobre tan grep a vinko, mnam, a kam cestujes,snad na kontrolu

bobjan
1. sep 2009

no veru na kontrolu...to pôjdem z domu asi tak pred piatou 😒

katka14
1. sep 2009

bobjan, tak držím paste na kontrolu, aj ja som nasadila cervene vinko a alchymilku. myslis ze môzem este aj teraz pit alchymilku a cervene vinko - jasne ze len 1-2 deci za vecer?

bobjan
1. sep 2009

Katka, jasne, že môžeš. 3x denne alchemilku pijem aj ja a aj vínko 😉

bobjan
1. sep 2009

Katka, ďakujem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre