Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bobjan
12. sep 2009

caf

awe
12. sep 2009

ahojte kocky, dva dni som tu nebola 😒 tak som len narychlo precitala, co sa deje...
bobjan - hladkaj brusko, uz ti to ubieha pomaly, veeeelmi drzim palce 😉

katka - je mi to luto, viem, ako sa citis 😔 hlavne si daj cas, vyplac sa, ono to postupne preboli a potom snad najdes silu bud na dalsi pokus alebo na nejake ine riesenie 😉

matuska - tak to je supeeeer, som kukla testiky v tvojom albume 😵

brise - blahozelam, kocky, len tak dalej, pozitivne 🙂

lencab - a kam vas doporucil na genetiku?

matuska111
13. sep 2009

ahojte kocky, tak do albumu som pridala testiky z dnesneho rana....mala som neskutocnu noc -mala som neskutocne bolesti---myslela som ze som dostala menzes.....ale taketo silne bolesti som este nemala, tak som sa riadne naplasila a rano spravila hned 2 testy --- ale podla vysledku mozem byt v klude, pravda ????
asi zacinam mat nevolnosti (ráno aj vecer) takze si to asi poriadne uzijem s tymi mojimi drobcami 😀 😀 😀
uz sa neviem dockat zajtrajsej krvi aby som to mala na 100% potvrdene....
....som len zvedana ako budem varit dnesny obed 😀 😀 😀 😀 😀
prajem vsetkym krasnu nedelu.....
bobjan ako sa citis?????

bobjan
13. sep 2009

Ahojte🙂

Matuska, máš krásne testíky a buď v kľude, to budú podľa mňa aj dvojky 😉

O stránku naspäť som písala ako som bola na tom po ET, mohla by si sa mi k tomu vyjadriť?????

Inak cítim sa normálne, nič neobyčajné...takže...

Včera som mala návštevu, tak sme sa nasmiali a posedeli vonku, super bolo 😉

bobjan
13. sep 2009

A dnes ráno som ležala s utrošom len 20 min., lebo som musela na WC 😒

awe
13. sep 2009

dobre ranko kocky 🙂
matuska - jeeej, blahozelam, si jasna tehulka, krvicka ti to len potvrdi 🙂 a ako pise aj Bobjan, tiez si myslim, ze to budu aj dvojky podla tej silnej ciarky 😉

bobjan - uzivaj si pohodu, nech sa babulkam u teba paci, ozaj a kedy ti vlastne vychadza krvny test?

matuska111
13. sep 2009

bobjan,,,,,no ako sa ti mam vyjadrit.....je pravda, ze ja som vobec este neupratovala(robi to moj uzasny manzel-pretoze ma k nicomu nechce pustit) trosku som poprala, povarila....ale nic ine som v podstate nerobila,,,,som vacsinou pri tv alebo sedim pri tv.

po utrogestane sa musi nejaku dobu lezat???? lebo su dni, ked si dam a hned vstavam.....tak dufam ze ja som tiez nic nepokazila ☹

bobjan
13. sep 2009

no čo už...ja teda neupretujem nič také ako vysávanie a tak,ale len poskladať prádlo, čo som vlastne len stála a skladala rukami....už nič nezmením...
po utruši ležím nech sa vstrebe z neho čo najviac a všetko nevytečie...

awe, ďakujem, príznaky nmám žiadne, takže moc šanci tomu nedávam aj keď je na ne ešte skoro, ale na prsiach by som to už mala cítiť...krv mi vychádza na 25.9.

petra2505
13. sep 2009

Peknu nedelu prajem kocky, ja som taka prekvapena, meska mi menzes a to som mala mat vcera prvy pichanec Gonalu a dnes uz druhy a ja menzes nikde ani najmensi naznak, ze je na ceste. Cyklus mavam 32 dnovy ako svajciarske hodinky ved som to uz aj davnejsie pisala a dnes je 34 den a ja menzes nikde.Neverim, ze je to zo stresu lebo ja ziadny nemam, dokonca som v pohode ako uz davno nie.Tak neviem 😒

bobjan
13. sep 2009

Petra, aj mne zvykne pred IVF meškať, lebo vie, že na ňu čakám....
alebo si tehu 😉

awe
13. sep 2009

Peta a co skusit test? 😉

petra2505
13. sep 2009

Baby ja mam sok, rano musim skusit test.Tehotenske priznaky nemam takze nemyslim, ze som tehu len neviem co to moze byt.Vzdy som ju mala presne a teraz uz dva dni meska.

awe
13. sep 2009

peti, skus rano test, myslim, ze ak si tehu, test to uz zachyti a ak bude negativny, pockaj este nejake dva-tri dni a zbehni k doktorovi...ale ak nie si tehu, podla na je to stres pred IVF, aj ked pises, ze ho nemas, kazda sme si ho podvedome vyrobili 😉

petra2505
13. sep 2009

awe a nemusim volat do Ferti, ze mi meska menzes, nie?Nechcem vyzerat ako hysterka, pockam do stredy a pokial sa nic nezmeni tak zavolam lebo ved nejako mi ten menzes musi prist 😀 Tehotenstvo urcite vylucujem citim sa uplne v pohodicke.

bobjan
13. sep 2009

Petra, ak by ti neprišla a nebola by si tehu, skoč na vyvolávačku tak o týždeň...

stres je aj keď podvedomí...

petra2505
13. sep 2009

bobjan a potom mozem normalne stimulovat na IVF?po tej vyvolavacke lebo to mi nikdy nedavali.

awe
13. sep 2009

petra - do FC zavolaj len prvy den MS, aby vedeli, ze od nasledujuceho dna budes pichat injekcie...inak volat nemusis.

petra2505
13. sep 2009

ok baby dakujem, ste strasne zlate

bobjan
13. sep 2009

jasnačka, môžeš..zavoláš, že mršíš a picháš na druhý deň 😉

awe
13. sep 2009

k tej vyvolavacke - neviem, ja som ju nikdy nemala, ale myslim, ze par kockam, ked tu MS meskala pred IVF potom sli na vyvolavacku, MS dorazila do nejakeho tyzdna a potom normalne stimulka, nema to suvis.

petra2505
13. sep 2009

fu, to som si vydychla lebo taketo prekvapenie, ze mrsula nepride som teda necakala 😀

bobjan
13. sep 2009

Petra po vyvolávačke dostaneš mrchu a až tak budeš stimulovať, nie hneď po nej....teda dúfam, že som to napísala zrozumiteľne 😕

petra2505
13. sep 2009

ked do stredy nedostanem pojdem k svojmu gyn a zavolam do Ferti, ze aky je dalsi postup.Ak budem tehotna (co je pravdepodobne asi 1%)tak sa z toho budem este par dni davat dokopy lebo to bude sok ako nikdy 🙂

awe
13. sep 2009

no Peti, nikdy nevies, su aj pripady,ktore boli tehu a nemali ziadne priznaky 😉

my pojdeme vypisat do FC novu ziadost, ale dovtedy sa snazime prirodzene, verim, ze nam to vyjde, som sa tak pozitivne naladila 🙂

petra2505
13. sep 2009

ja som uz prestala po 3 rokoch aj nieco verit, som tak spravne naladena na to ivf a takto mi to ten meskajuci menzes pokazil 😀 ja mam od zaciatku smolu - zle mi vydali injekcie v lekarni a teraz zase toto, ale aj tak som v pohode 😉

bubulka722
13. sep 2009

Peti, to by bolo úžasné, keby to tak vyšlo. Viem, že sa to už pár krát stalo. DRŽÍM PALCE!!!
Inak ja mám vždy mrchu na 28. alebo 29. deň a pred mesiacom mi meškala rovných 9 dní. Každý deň som robila testy jak strelená, prikúkala na ne, videla všeliakých duchov až mi z toho hrabalo a nakoniec sa dotrepala. Nikdy pred tým sa mi to nestalo, ale mohlo to byť stresom,ktorého nikto z nás má v tejto bláznivej dobe nad hlavu. Viem, že nedokážeš myslieť na nič iné, tak testni. To by ti už test mal ukázať správny výsledok.

petra2505
14. sep 2009

bubulka dakujem, ale dohodli sme sa, ze pockame do stredy a potom to poriesime - na moje prekvapenie som v pohode a mam kopec casu na ine myslienky vobec to neriesim a nesustredim sa len na to 😉

pingula
14. sep 2009

Ahojte babenky Tak sa ja s Vami lucim Stimulka nezabrala a jedine co je u mne mozne ju darovanie vajicok ☹ Prajem Vam vsetkym z celeho srdca aby Vam to vsetkym vyslo.....DRZTE SA!!

petra2505
14. sep 2009

Pingula je mi to luto, ale hlavu hore, musis dufat zazraky sa deju.A pridu ked ich najmenej cakas.

mirinda10
14. sep 2009

bobjan, mam sa dobre zle mi nie je iba som trochu spinila ale uz to preslo, teraz uz pozeram ako mi ratsie brusko a to pri dvojkach asi aj bude rast 😀

no ja ti napisem ako som bola po ET ja som na 4ty den isla na huby a vidis, ked som domka lezala aspon prvy tyzden tak vzdy negativne a teraz som si povedala ked sa to ma podarit tak sa tak stane a vobec som sa neobmedzovala
ja som vsade citala, ze sa mam hybat nakolko maternica sa musi prekrvovat aby sa to ujalo inak aj v Brne mi povedali, ze mozem vsetko len nesmiem behat maraton a jazdit na koni ale inak ok a sexik zakazali na 5 dni to je vsetko

drzkaj sa a hlavne bud naladena pozitivne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre