Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
28. feb 2009

neboj,to boli ta maternica,ked sa roztahuje,viacero kociek to bolelo,len sa nenamahaj a oddychuj domka 😉 ,bude urcite dobre 😉

veam
28. feb 2009

ok,dakujem,sak odpocivam...pojdem v utorok asi k tomu doktorovi,snad neni skoro

petkaerdal
28. feb 2009

myslim,ze tam uz bublinku vidiet bude,to je vidno aj v 5tt

veam
28. feb 2009

teraz som z toho debil v kolkom asi som,ked naozaj som...ked mi to len tyzden meska

petkaerdal
28. feb 2009

kedy si dostala posledny menzes?
vyrataj si to tu www.tehotenstvo.academy.sk
celkom hore zadaj datum a mas to 😉

veam
28. feb 2009

ok vdaka idem na to, posledny menzes 27.1

veam
28. feb 2009

no vraj som 4tyzdne a 4dni,ale ten datum co tam pisu som otehotniet nemohla,kedze som bola po laparke a krvacala som...mozno sa mi posunula tym ovulacia

rikuska21
28. feb 2009

ahojte bambulky,
prosim o radu, mala by som ist na druhu iui do ferticentra, na 1 som bola v GF,
bola som v prahe na imonologickom vyserteni a predpislai mi prednison . Ci matenejaku skusenost s uzivanim prednisonu a ci to mam skonzultovat s lekarom.
dakujem za radu
a gratulujem k // ciarkam

veam
28. feb 2009

ahoj rikuska,dakujem ale este nic nieje iste...prednison?to mi je nejake zname,pozrem sa ci to nemam aj ja doma nahodou

bobjan
28. feb 2009

Ahojte🙂

Veam, držím palce.

Rikuska, ja Prednison užívam pred IVF a počas neho...dr. som to hovorila, že som bola v Prahe a že to mám mierne zvýšené, ale nereagoval. Keďže som si s Madárom písala a odporúčil mi jeho užívanei pred a počas IVF, tak ho tak aj beriem.

rikuska21
28. feb 2009

veam
si spokojna vo ferticente? ja som bola v gyn five a zdalo sa mi to tam velmi neosobne, no zase my robili vsetky vystrenia,
vo ferticente je to take domacke, ale doki je nejaky nezhovorcivy a ani nedava ziadne lieky pred iui, co mi je divne, ale nie proti srsti,

veam
28. feb 2009

bobjan vdaka...no prednison mam aj ja ale to mam v pripade nudze,cize ked sa u mna vyskytne nejaka velka alergia,predpisala mi ho moja alergologicka-imunologicka

veam
28. feb 2009

rikuska este som vo FC nebola,iba som tam mala v plane ist,teda prestupit z GF,ale ako vidis uz asi nebudem musiet

rikuska21
28. feb 2009

aha tak to je jasne, ale dik aj tak

veam
28. feb 2009

Ale co pisu baby,tak tie su nadmieru s centrom spokojne,ci s doktorom alebo personalom,maju dobry pristup a vsetko ti vysvetlia

rikuska21
28. feb 2009

tak sa asi pojdem poradis s dokim, aj o prednisone

veam
28. feb 2009

no radsej sa s nim o tom porad,on uz bude vediet co a ako

matkamatko
28. feb 2009

veam supeeeeeeeeeer, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem 😉

veam
28. feb 2009

dakujeeeeem,ale este stale tomu nemozem uverit no 😒

rikuska21
28. feb 2009

idem sa baule okupat a trochu pokecat s priatelom o svadbe, takze krasny vecer

petkaerdal
28. feb 2009

veam,to uz lekar bude vidniet taku bodku na uzv,ako mam ja v lamume,kukni,to som bola v 6tt a ty koncis 5,urcite uz budes male vidiet 😉
bobjan,ako sa mas?

veam
28. feb 2009

no ved uvidime,ked nie tak pridem neskor...baby testik este do albumu nedam,lebo to neviem odfotit tak aby bola ciarka vidiet...dam hned ako bude viditelnejsia...

petka pozerala som album pekne sa uz gulatis...ten moj test je asi taky ako tvoj prvy,no ale neviem to odfotit 😖

petkaerdal
28. feb 2009

veam,mne to neslo odfotit s fotakom,vzdy mi to osvetlilo spatne,tak sofotila s mobilom,skus tak,nebolo to sice ciste,ale da sa...

no gulatim,vcera som odfotila brusko,ani som nemyslela,ze sme tak podrastli zase
tak vidis,super,si tehoska,to by inak neukazalo,je to skveli pocit vsak vidiet taky testik?

daguska
28. feb 2009

caute babenky, petka, predstav si už stále čakám na mrchu, ona je fakt protivná, teraz keď ju potrebujem mešká, som z toho nervózna

vierka
1. mar 2009

caute babulky 😀

daguska - ty este stale cakas na mrchu??? 😕 to sned nie je ani mozne 😅

veam - jeeeeeeeej, tesim sa s tvojej ciarocky a ocakavam pozitivny vysledok aj od dokiho 😀

mirka - som rada, ze sa ti moje motto paci 😀

daguska
1. mar 2009

vierka: mi o tom hovor, doteraz chodila o tyždeň skôr a teraz mešká!!! hovorím, že to nascgvál, ja mám smolu

bobjan
1. mar 2009

Ahojte, Petka, ďakujem, mám sa v celku fajn...podľa možností....
Pekné bruško 😉

Dagus, no to je na nervy, keď ju človek čaká, tak si dáva na čas...

veam
1. mar 2009

ahojte,no daguska a neskusila si testnut?

petkaerdal
1. mar 2009

ahojte,
bobjan dik 😉
veam,este citis to brusko?

veam
1. mar 2009

ahoj petka,ano este citim,nechapem 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre