Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
15. feb 2009

ahoj mimka,kam? my sme uz aj spät z Sk 😉 sli sme len na otocku

mimka30
15. feb 2009

Jááj tu si moja 🙂 Ja som myslela, že odchádzate večer a ostávate na SK 🙂
Ako bolo doma????

Daguška- vitaj 🙂 Aj ja ti držím palce, nech si tehulka. Ideš na prvé ivf?

awe
15. feb 2009

ahojte kocky 😉
nejaky den som tu nebola...a co nevidim, nova tema cislo II. 😉 super...tak nech je uspesna 🙂

bobjan - som zvedava zajtra, drzim palce 😉

petka - aj ja som myslela, ze na SK idete na cely vikend...

Daguska - vitaj, drzim palce 🙂

bobjan
15. feb 2009

Ahojte,

Mimka, ďakujem za opýtanie, mám sa v celku o.k., ale moc nerozumiem tomu, že ma stále bolí brucho, hlavne na WC a v ľahu sa nemôžem ani smiať 😒 😠

Petka, ako si sa mala? Ja som mala včera upratovací deň, tak na koníka nebol čas...

Daguska, vitaj a držím mooooc palce, nech to vyjde 😉

Awe, ďakujem🙂 😵

ufko
15. feb 2009

ahoj bobjan..zajtra drzim palceky !!🙂)) vsetko dobre dopadne 😉

bobjan
15. feb 2009

Ufko, ďakujem moooc 😉 Ty sa máš ako?

awe
15. feb 2009

bobjan, ozaj, zajtra ti budu z FC volat alebo rovno tam idete?

awe
15. feb 2009

peta, vsimla som si, ze si si do albumu pridala uz postielky, velmi pekne 😉 kazda slecna bude mat svoju?

bobjan
15. feb 2009

Awe, o volaní nikto nič nevravel... tak ráno rovno ideme...

...som teraz čítala o OHSS, no teda, dúfam, že ho nemám...lebo brucho bolí 😒

Čo robkáš? Ja kukám TV..manža v práci ☹

petkaerdal
15. feb 2009

ahojte,
mimka my sle sli len na otocku,doma sme pokecali dve hodinky a sli sme naspät,boli sme pre postielky 😉
bolo dobre,videla som rodinku,aj ked len na chvilucku 😢

bobjan,dobre,ale kratko,uz ani neviem,ci sa dostanem domov,ci nie az s malymi

awe,tie hniezda do postielok sa mi velmi pacia,ale su dobre drahe,z tohto objednam len navlecky ,ked budu baby väcsie,inak objednam inaksie

bobjan,nebudu ti uz volat,ze? na ktoru tam mas byt?
teskam sa,ze ides pre bobacikov 😉

bobjan
15. feb 2009

Petka, aj mne sa páčia tie postieľočky 😉 Pekné🙂)

Ty si písala, že si po OPU nemohla ani chodiť, mala si OHSS??

Nie, už volať nebudú, teda nevraveli nič také... ideme na 11.30. Teším sa aj ja a dúfam, že ich prežilo čo najviac 😉

To len na otočku ste boli? Ja že prídete až dnes večer domov...no ale aspoň takto...do pôrodu, by ste ešte návštevu stihli nie?

bobjan
15. feb 2009

Ale myslím, že keby nič neprežilo, to by mi volali, nech nechodím, nie??

awe
15. feb 2009

bobjan, tak teda budem na teba mysliet, ked pridem vecer z prace, tak chcem citat same pozitivne spravicky 🙂

baby, ja som dala akurat sprchu, ideme mrknut nejaky film a asi zalahnem, rano do prace 😠

peti, tak vy ste poriadny cestovatelia 😉 ale to je super, ze to mas blizko a mozes kedykolvek ist domov...uz sa tesis na baby, vsak? tak to rychlo leti...o chvilu je z teba mamina.

bobjan
15. feb 2009

Awe, ďakujem a tebe prajem v práci úspešný začiatok nového týždňa 😉 😅

awe
15. feb 2009

dakujem bobjan 🙂

pra dnesok sa lucim kocky, pekny vecer este 😉 pa!

bobjan
15. feb 2009

Awe, ahoj a dobrú nocku 🙂

bobjan
16. feb 2009

Dobré ránko 😉

vierka
16. feb 2009

bobjan - dobre ranko... dneska straaaaaasne moc drzim palceky.. kedy vyrazate??? 😀

bobjan
16. feb 2009

Vierka, ahoj🙂 ... ďakujem, bojím sa čo povedia....ale verím!!!

Manža je ešte v práci, príde asi o hoďku a okolo 9.00 pôjdeme 😉

Ako sa máš v práci?

vierka
16. feb 2009

bobjan - ja verim, ze povedia same dobre spravy a ze ti daju do bruska minimalne 2 bubacikov 😀
to ja by som este spinkala, keby som mala este na mangela cakat 😀
no mne sa dnes v praci akosi ani nechce byt 😅 najradsej by som spala 😔 som taka nijaka, mam mrchu a nic sa mi nechce 😕

bobjan
16. feb 2009

Vierka, dúfam, že to dobre dopadne. Keď nevolali, tak hádam žijú 😵 😵 😵
No ja by som tiež spala, keby dnes nebol, taký významný deň. Veď dnes už budem tehotná!!! 😵

To ti verím, ja keby že som v práci, tiež by som spala. Sice ja by som spala aj teraz, ale keď si ľahnem do postele, tak sa len vrtím a nič... 😒

A to máš ešte len pondelok. Dúfam, že ti to do piatku rýchlo ubehne 😉

vierka
16. feb 2009

bobjan - urcite ziju, ved su to maly bojovnici ako rodicia 😀
ved hej, dneska budes tehotna!!!! 😀 ja som sa tam rozplakala ked mi Dr. ukazal na monitore moje babo a povedal mi ze som tehotna... to bolo krasne, aj pred mangelom som plakala, ked som mu ukazovala obrazok 😀
inak ja mam taku slabu mrchu, ze nechapem, este len v piatok na obed zacala a vcera uz pomaly nic, som si myslela, ze po tom vsetkom bude brutal silna, tak len dufam, ze sa nevytvorila nijaka cysta ani nic - dneska volam mojmu gyndosovi, ze sa tam pojdem niekedy buduci tyzden ukazat, ze ako na tom som...
a tebe daval teraz PN tvoj gynekolog? alebo vseobecny lekar? 😀

bobjan
16. feb 2009

Vierka, to ja som tiež taká ľútostivá...ja som aj v Olomouci plakala, keď mi dr. gratulovala k tehotenstvu a držala mi palce...
Inak ja som tiež mala potom mrchu dosť slabú...pripisovala som to aj nízkej sliznici, aj keď som si myslela, že hormónmi bude brutus....
Verím, že žiadna cysta nebude a budeš pekne zdravučká. Ale pre istotu na ten uzv chodkaj 😉
Mne dal PN gyndoš 🙂

vierka
16. feb 2009

ani nie ze lutostiva, ale tak ma to potesilo, po dvoch rokoch konecne vidiet vlastne mimi 😀 urcite budem plakat od stastia aj nabuduce 😀
tak to som rada, ze aj ty si mala slabu, nieze by som ti nedopriala silnejsiu, ale uz som si myslela, ze to bude mozno problem 🙂 a nabuduce pri vklade sa aj opytam, ze aku velku mam sliznicu maternice, nech viem...
a na gyndu pojdem urcite, lebo Pinter mi povedal, ze mam ist na kontrolny utz po mrche ci sa tam nahodou nieco nestalo...
a ja si nabuduce asi zoberiem tiez PN, lebo uz mam tolko dovolenky vycerpanej, tak to budem asi tiez tak riesit, tak sa nato rovno mojho gyndosa opytam, ze by som si nabuduce pre nu k nemu prisla 🙂

bobjan
16. feb 2009

Vierka, no ľútostivá v takom zmysle, že som bola šťastná prešťastná, že som slzy neudržala... bolo veľmi príjemné...
Ja som vtedy mala sliznicu len 7,2mm a pichali mi Pregnyl 3 dni... aby sa skvalitnila, ale nepomohlo to k uchyteniu ☹

Ja ti PN môžem len odporúčiť, lebo som v takom hlavne v psychickom kľude a to je super 🙂

bobjan
16. feb 2009

Inak, mne dr. nič nepovedal, keď som chcela PN. Pekne som mu povedala, že 5.deň stimulujem a že by som ho prosila o PN. Nič sa nepýtal, len kedy mám najbližšiu kontrolu v CAR a dal mi hneď aj vychádzky a že keď budem u dr. mám si vždy pýtať potvrdenie kôli kontrole.

vierka
16. feb 2009

bobjan - ved to, ze sme take stastne prestastne z toho 😀 ale ja som si povedala, ze druhy krat budem taka silnejsia, ale prdku budem, uz vidim jak placem 😀
ja som sa ani na tu sliznicu nepytala, ale asi bola v pohode ked Dr. nic nehovoril, ani som nemusela nic pichat navyse... ale nabuduce sa budem uz na vsetko pytat, aj kolko folikulov a tak, lebo z tejto stimulky prdku viem 😅
a budes este PN az do krvneho testu???
no ja viem, ze moj doktor s tym nebude mat najmensi problem, on mi strasne drzal palce aj so sestrickou aby mi to vyslo - on je taky zlaty... tak sa ho teraz opytam, ze potom by som sa zastavila a verim, ze problem nebude... ja by som chcela tie ked tak PN z vychadzkami, aj ked asi prdku z toho budem mat, kedze byvam na dedine, auto bude vyuzivat mangel a kym by som prisla ku segre vlakom na kavu, tak by som mohla ist uz aj spat co by mi vychadzka koncila 😅

alex
16. feb 2009

Dobré ránko babuľky 🙂

Bobjan držím palce 😉

vierka
16. feb 2009

alex - dobre ranko...

takze ja som uz aj objednana na buduci tyzden na kontrolny utz, idem tam v utorok co budem 12 DC 😀

alex
16. feb 2009

V piatok sme boli s manželom v pizzerke a o pár stolov ďalej sedel môj gynekológ... konečne som ho mohla manželovi ukázať. Zajtra sa tam chystám pre papiere. A už chcem piatooook 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre