Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bobjan
12. mar 2009

Cigaretka, v CAR ti ju určite nedajú....

loginka
12. mar 2009

balango, ano, to som ja 🙂

cigaretka5
12. mar 2009

no ale dobre vedet ze trreba otravovat gynekologa

katka14
12. mar 2009

ahojte milé snažilky, som tu 1.krát. bola som nedavno vo fericentre, a dali sme si žiadosť na umelé oplodnenie. neviete koľko sa teraz na to čaká a či mi zavolajú oni alebo sa mám ozvať ja. ked sme tam boli naposledy, bolo to veľmi na rýchlo, mali tam veľa ľudí, tak mi to nejako ušlo. prosím o info. diky

loginka
12. mar 2009

katka, vraj sa ozvu, predpokladam 10 az 20 dni, do mesiaca by to malo byt (Vseobecna)

katka14
12. mar 2009

ďakujem za odpoveď. myslela som že keď som tam bola v minuly piatok že sa mi ozvu už tento týžden a ja to stihnem do najbližšieho cyklu. no ak to potrva tak ako predpokladas, tak to mam ešte kopec času. ok. aspon viem, na čom som. ešte raz dík

matkamatko
12. mar 2009

ahojte, tak zajtra začínam pichať, teda neviem mrcha ešte len tak v začiatkoch od rána sa štartujem, tak uvidím ak sa do rána nerozbehne poriadne,tak až v sobotu. 😉

cigaretka5
12. mar 2009

ahojte kocky , mam na vas ktore boli na prvy krat neuspesne, povedal Vam doki preco to nevyslo?
da sa to definovat?
bobjan ako je to s tebou nejako mi to uniklo podarilo sa ci nie?

loginka
12. mar 2009

cigaretka, ani nie, ja som sice otehotnela, ale v 9tt som potratila, resp. po zarodku nebolo ani stopy, asi teda nebolo embryjko geneticky ok, ale tazko patrat po pricine

alex
12. mar 2009

čaute kočky, zajtra ideme do FC na ten kontrolný spermiogram. Držte veľmi palce, nech to dobre dopadne 🙂

peggyyy
12. mar 2009

dne som bola na uzv no fotečku bohužiaľ nemám lebo mal doktor pokazený ten prístroj čo mu to tlačí, ale miminko je v poriadku, rastie má už 1,3cm a srdiečko silno bije 😀

loginka
12. mar 2009

peggyy super, podarilo sa to po IVF?

peggyyy
12. mar 2009

loginka no po druhom KET

alex
12. mar 2009

peggyyy paráda 😵

lorry
12. mar 2009

ahojte chcela by som sa spytat ked si mam vybavit predoperacne potrebujem predtym papier z Ferticentu ? a kolko dni sa ma ist na sono pred menzesom do Ferticentu ? dakujem

bobjan
12. mar 2009

Cigaretka, nezadarilo sa 😢
A najhoršie je, že ti nedokážu povedať, prečo to nevyšlo... ☹

Katka, ja mám všeobecnú a volali cca o týždeň.

Lorry, mne dali vo FC papier, čo si mám vybaviť, to som dala dr. a tá mi dala výmenný lístok na interné a na základe toho mi aj ona vzala krv aj manželovi.Koľko dní pred menzesom? Mňa objednali oni sami podľa dc. Šla som asi týždeň pred mrchou...spýtali sa ma či mi to vyhovuje....

Peg, gratulujem.

Alex, držím palce.

vierka
13. mar 2009

dobre ranko dievcatka 😀

katka - mne volali presne za tyzden a pol, ze to mame schvalene... to zalezi od toho aku mas poistovnu, ale vo vseobecnej to ide rychlo 😀

matka - supeeeer, ze uz zacinas stimulaciu tieto dni, drzim palceky aby sa darilo 😉

cigaretka - ono je to tazke definovat preco to nevyslo... lebo to sa moze stat aj tym co prirodzene otehotneju, ze otehotneju ale mrcha pride normalne na cas, alebo s par dnovym meskanim... moze sa embryo zle uchytit, alebo sa nemusi prestat vyvijat... myslim, ze tych dovodov je kopec, ono sa to zistuje az vtedy ked zostanes tehotna a potratis, ze co sa stalo....

alex - na dneska drzim straaaaaaasne moc palce, potom sa ozvi ako ste dopadli a na akom pokracovani ste sa s dokim dohodli 🙂

pegy - gratulujeeeeeeem ku krasne bijucemu srdiecku 😀 som rada, ze je vsetko v poriadku, tak len pekne odpocivaj, nech babenko pekne rastie 😀

lorry - vo FC ti daju papier ake vysetrenia potrebujes, na tom papiery je aj zoznam cim budes stimulovat... s tymto papierom ides k obvodnej a ona ti na zaklade toho da doporucenie na interne (zoberie krv a moc)... v pohode to budes do odberu vajicok stihat 😉

alex
13. mar 2009

Čaute kočky,

mám chuť plakať... síce sa spemiogram zlepšil, nie však výrazne, takže musíme ísť na genetiku, objednali nás 14.4. a na výsledky sa čaká min. mesiac a pol... Takže umelé nám hrozí tak najskôr v júli. Všetko sa mi komplikuje, ešte aj robotu si budem hľadať čoskoro novú. Fakt som z toho všetkého smutná

lorry
13. mar 2009

baby staci ist na sono pred menzesom aj 2 dni predtym ?

katka14
13. mar 2009

ahojte snažilky, ako tu čítam, pred odobratím vajíčok budem potrebovať zasa prejsť vyšetreniami na internom? viete mi niektora podrobne opisat, čim všetkým musím prejst od schválenia žiadosti? dakujem

petkaerdal
13. mar 2009

ahojte kocky,
alex,hlavku hore,zial nikdy nejde vsetko,ako by sme chceli,treba mat trpezlivost a silu zdolavat prekazky 😉

lorry ajoj,kludne staci 2dni pred,ja som bola jeden den pred 😉

Vierus,bobjan...ako???

petkaerdal
13. mar 2009

pegy,gratuluje tiez,,,,krasny pohlad vsak? 😉 😉 😉

bobjan
13. mar 2009

Ahojte🙂

Alex, je mi to ľúto, ale nezúfaj, určite to dobre dopadne, len to chce čas....

Katka, treba ti len interné, u všeobecnej alebo gyndoša krv, moč a manžel krv.
Potom už len pichačky 😉 OPU, ET, a na konci // 🙂

Petka, ahoj, ako sa máš?
Ja som bola včera u tej veštici a som bola milo prekvapená 🙂 Len aby to bolo o.k. a vyšlo to 😔
...a nemôžem hovoriť, lebo sa to nesplní 😵 😵 😵

petkaerdal
13. mar 2009

bobjan ahoj,
dobre sa mam,oddychujem,vychutnavam si tehu
jasne ,neprezrad,ale ked sa splni potom mi prezrad 😉 a som rada teda,ze to bolo ok a nie ,ako u mna

alex
13. mar 2009

hej, ja viem. Len som strašne netrpezlivá 😅 čo už. No budem mať aspoň čas robiť niečo so sebou 😀

vierka
13. mar 2009

alex - tak to ma mrzi, ze to takto dopadlo... ale nezufaj.. hlavne je ze sa zlepsil a asi to bola kratka doba na zlepsenie ten mesiac, tak verim tomu, ze ked uz pojdete na tu genetiku ze to bude omnoho, omnoho lepsie 😉
drzkaj sa mojka, sme tu s tebou a pre teba 🙂

bobjan - aj ja som bola u vestici 😵

petka - no dnes sa mam tak vselijak, lebo ma len seru v praci a najradsej by som sla domov 😠
a velmi rada citam, ze je vsetko v poradecku 😀

lorry - ja som bola na sone v utorok a vo stvrtok som dostala mrchu, takze pohoda... len som si este rychlo pred mrchou vybavila vseobecneho lekara - hlavne to odovzdanie mocu, to by mi bolo neprijemne cez mrchu davat 😉

bobjan
13. mar 2009

Vierka, a ako v pohode u nej???

Peti, no jasnačka, že potom ti poviem 😉 Super,že si tehu užívaš, takú kľud už potom bude len ťažko, tak si uži plnými dúškami 😅

petkaerdal
13. mar 2009

Vierka,tak sa nenechavaj nasrat,skodi to zdraviu 😉 😉 😉 kasli na to

dakujem bobjan,uz som tak na prelome,este sa to da,ale su chvile ,ked mi je uz veru tazko,ked su baby tak nejak otocnene,ledva dycham 😀 ,ale krasne,prajem vam to zazit co najskor... 😉
dufam,ze este stihnem vase ivf-ka predtym,ako pridu moje baby na svet,chcem byt s vami pri tom

bobjan
13. mar 2009

Peti, ďakujeme🙂....no neviem,...... ale verím, MUSÍM, že sa aj my ostatné čoskoro dostaneme, tam kde ty 😉 Ja viem, že to je ťažké s tým dýchaním, kámoška čakala jedno a povedala, že to dýchanie je najhoršie, že furt len fučí a nič iné😅

Ja by som si chcela dať urobiť testy na hematológii a IVF bude asi nejak cez leto....

matkamatko
13. mar 2009

ahojte kočky, tak prvú včeličku mam za sebou... 😉
baby aj vas niečo bolelo pri stimulke? že na čo sa mam pripraviť, dnes ma ide od bolesti roztrhnut, ale to je endo počas krámov-ta si ma počas krámov pekne vychutnáva... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre