Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bobjan
20. mar 2009

ja som tiež prv ovocie nejedávala a hrozno mám aj ja rada 😉

Na večeru neviem....ak nebudem hladná, tak nič a ak budem tak neviem čo vymyslím....asi si dám šťavu z grepov 😉

petkaerdal
20. mar 2009

vytlacas si sama grepy alebo kupujes dzusik nejaky?grep ja velmi lubim cerveny 😉

hrozno lubim to velke zelene,ked je sladke a strasne mi chuti melon,ale ten nenajdem nikde 😠

petkaerdal
20. mar 2009

a kolko si zjedla cestovin? 5? 😀
co robis? ja sa nudim 😖 rozmyslam co zajtra,ci sa mi chce ist domov alebo nie na Sk

bobjan
20. mar 2009

no grepy si odšťavujem doma. Aj ja mám rada červený....jedla som ho aj celú stimulku, že vraj z grepov rastie sliznica, ale teda neviem, lebo jej výšku som sa nedozvedela...

Hrozno aj ja mám rada to biele veľké...to tiež kupujem, ale už som dlho nemala... melón len tak v lete jedávam ten červený, môj má rád veľmi žltý, ten mne ale nechutí.... 😒

cestoviny som mala tak na dezertný tanierik a k tomu misku šalátu 😉

Nudím sa, lebo môj sleduje hokej 😠

Máte ísť na SK? Dosť často chodíte....

petkaerdal
20. mar 2009

mne nechuti tiez zlty,ale cerveny taky sladky by som si dala,co som cele leto jedla na balkone 😠 skoda,ze neni,vies,ako mi chuti 😅

hokej? moj vcera bol ofucany,lebo prehlali vecer,do rana nemohol kvoli tomu zaspat,co ho to stvalo 😀 😀 😀

chodime casto,co tu budem cez vikend,ale rozmyslam,nechce sa mi nejako,mozno si spravime vikend len pre nas a pojdem na ten nakup 😀

bobjan
20. mar 2009

ja keď som bola malá a mali sme v lete melón, tak som pľula z blakóna tie jadierka, som to raz nemohla jesť.... 😒 Teraz mi to nevadí 🙂

Prehrali??? Júúúúúúj, no to teda muselo pre neho byť..... ale hádam sa len vyspal...trochu 😉
no mne môj lezie na nervy už s tým hokejom....ja si teda pozriem hokej, ale tak MS, ale toto medzi slovenskými mužstvami to ma nebaví...a denno denne, ...bleeeee 😠 😠 😠

No veru, chodkaj na nákup, nakúp si tričká, podprdky, zájdite niekam posedieť 😔 😵

petkaerdal
20. mar 2009

ja tie jadierka stale nemozem,mam nervy,ked su tam,ale niektore melony to nemavaju,len neviem ktore 😀

u nas na SK fandia väcsinou hokeju ,co viem,tu zase ide len futbal

no stvalo ho to velmi,lebo vyhravali 2-0 a potom prehrali 3-2 ,preto bol najedovany,ked som sa ho o 3 v noci pytala,ze preco nespi,povedal,ze mysli na tnie goly 😀 😀 😀 no je normalny? 😀

no pojdem na nakupo,potrebujem podprdky,lebo kozenky mi uz vytrcaju von,len kto mi da prasule,ked je vsetko drahe velmi 😖

bobjan
20. mar 2009

no to ti poviem,....teda chudák, kvôli futbalu ani nespí.....tam môj ešte nedošiel zatiaľ 😀

noooo koženky.....musíš ich pekne schovať, lebo to máš pojazdnú fabriku a nieže ešte ju aj zajazdy chladiť!!!
😀😀😀

ty teraz dostávaš PN? Či ako to máš vlastne tam s peniažkami??

petkaerdal
20. mar 2009

no este mi povedal,ze aj slzy mu vyhrtkli,to ma teda vytocilo,kvoli mne ani slzu nevyronil este 😠 😠

nie kozenky ,ale kozenky bez mäkcena(nemam mäkcen na klavesnici)

ja a s peniazkami? ja sa zivym sama,neberiem nist 😖 az po porode budem matersku a na deti brat,ani na sk nic vobec nedostavam,na urade som nebola asi uz 4 roky evidovana,takze nic

matkamatko
20. mar 2009

Bobjan, Peťka prepáčte, že vám vstupujem do debaty, len sa vás chcem spýtať, či po odbere budem pri mne manzel na izbe aj ked nas tam bude viac alebo len ked by som tam bola sama? lebo dr.povedal , že v pondelok nas bude plno. a ešte som sa vás chcela spýtať po tej narkoze sa preberem sama na izbe alebo preberaju ešte na koze?chcela by som vedet ako to prebieha. dakujem vam za odpovede a prajem pekný večer a víkend 😉

petkaerdal
20. mar 2009

ahoj Matka,
tam su len 2 lozka na izbe,takze len po dve tam mozte byt a pri mne bol manzel po OPU a bola tam so mnou tiez jedna zena a aj jej manzel 😉 aj po transfere bude s tebou manzel 😉 po odbere dostanes cajik a kolacik 😉

preberies sa isto uz na voziku po ceste na izbu,mna vzdy prebralo,ked na mna volali prezviskom,ale potom som zaspala dalej,je to len 10 minutova narkoza,mozno ani nie,fakt chvilonka 😉

matkamatko
20. mar 2009

petka dakujem chcem vedieť čo ma čaká tak som rada, ze ho budem mať pri sebe 🙂 😵

petkaerdal
20. mar 2009

tusim len vo Fc je manzel na izbe,ja som skusila aj ine a tam nemohol byt,velmi to pomoze 😉 a aj cas rychlejsie ujde

kedy mas mat odber?

matkamatko
20. mar 2009

v pondelok ráno, som zvedavá koľko bude vajok a či nam budu chciet robit isci, ja by som bola asi aj radšej lebo manžel ma astenospermiu a ja endo a aspon by to bolo trosku poistene ze sa vobec niečo oplodni, no ved uvidíme, hadam budem mat možnost pokecat s embriologičkou

vierka
20. mar 2009

ahojte sunecky 😀 tak aj u nas je hokej, tak ja som tu 😀

matka - ano, mangel je s tebou na izbe aj po odbere, aj po transfere a ked sa chces nahodou obliect, tak pride sestricka a slusne vyhodi muzov z izby a potom sa tam mozu vratit 😀 ale je to super, ze su tam 😉

bobjan
20. mar 2009

Petka , ja viem, že kozenky, len som celú tú vetu myslela zo srandy, tak som dala koženky, kapiš???? 😀 😀

Ty nedostávaš ništ??? Jémine....no to teda nie je bohviečo...

Matka, neboj, bude stále s tebou manža. Mňa prebrali už po OPU, lebo som sa mala prehopnúť na posteľ, tak ma zobudili 😉 a na izbe som už nespala..
Držím ti moooc palce🙂 a s embriologičkou pekne pokecáš po OPU, neboj. Ona príde za tebou na izbu....

petkaerdal
20. mar 2009

myslim,ze spravia,je to lepsie,viacej vajok sa tak oplodni,ako normalne
a nepovedali ti,ako budu oplodnovat?

aj u vas je Vierka hokej? 😀 este ze u nas doma sa to nepozera

nie a od koho by som dostavala,z uradu som sa vyradila,lebo ma posielali po vseliakych debilnych kurzoch,tu som vydata nebola,cize nejak eprac.povolenie som nemala,na cierno som nechcela niekde po lokaloch a tak,takze nic ,na Sk som si neplatila ani socialne...

matkamatko
20. mar 2009

kočky aj u nás je hokej...

ked som sa dokiho pýtala,že ako ,tak povedal, ze to potom prebereme s embriologičkou...ešte,že tam bude manža keby som nebola pri zmysloch aby aspon on počúval... 😀

vierka
20. mar 2009

petka - no ale keby si pocula tu hlasku... pytam sa mangela ze dokedy bude zajtra v praci a on odpovedal "no ja by som nechcel byt do piatej, chcel by som prist skor..." tak som sa potesila, ze moj mangel chce prist skor a byt so mnou 😝 😀 a potom sa nadychol a dopovedal "...chcel by som stihnut a pozerat hojek" 😠 😀

petkaerdal
20. mar 2009

Vierka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aj mne sa take podobne stava 😠 😠 😠 aj vcera,ze sa bude ponahlat s pracou,aby skoncil aspon o hodku skor,ze aby stihol druhy polcas este a potom som sa mu smiala,lebo prehrali,hihih

bobjan
20. mar 2009

Peti, hmmmm... 😒 Ale Erdalko ti pokúpi, nebooooj 😉

Vierka, to je des, čo?? Aj z ich hokejom😠

Ja sa pre dnešok lúčim, majte sa krásne a príjemný víkend 😵

petkaerdal
20. mar 2009

tak ja mam svoj prijem z Sk,tam mam nieco 😉 a Erdalko zarobi tiez,tak sa da

pa bobjan,pekny vikend

vierka
20. mar 2009

petka - no ale co s nim narobim 😀 ja ho luuubim aj s tym jeho hokejom 😝 😀
tak ale aspon si mala zadostucinenie ked prehrali - xi xi xi 😀

bobjan - tak pekny vecer a este krajsi vikendik... pa pa pa 😵

petkaerdal
20. mar 2009

tvoj aspon pozera doma,ale moj chodi niekam von,tak neni so mnou,potrebuje nejaky extra kanal na ten jeho tym
no nemohol do 3 zaspat kvoli tej prehre,lebo vyhravali 2-0 a potom prehra 3-2 a ja som sa tak skodoradostne smiala,tak sa na mna skaredo pozeral

vierka
20. mar 2009

petka - ja ta chapem a tesim sa s tebou 😀 😀 😀 😝
ale tym ktorym fandi moj mangel dneska vyhrali - ale mne to nevadi, lebo je vtedy prudko pritulny ked jeho tim vyhraje 😀 😀 😀

tak sa idem trochu pritulit kym ho ta euforia neprejde a nepojde spat,... lebo rano skoro vstava tak ponocovat nebude 😅

petulka - dobru nocku zelam a princeznickam krasne snicky, ved ja sem zajtra vybehnem, ved budem doma sama, tak co budem... dobru nocku, pa 😝

petkaerdal
20. mar 2009

tak ja to na mojom nejako nevidim,on sa s tym nejak sam vysporaduva vnutorne,ked prehraju,takze mam pokoj...
dobru noc ty tulen 😉

brise
21. mar 2009

ahojte,
tak oddnes som oficialne stimulantka na naše IVF. prvá davka merionalu v sebe.
a neviete ako dopadla daguška??? mne sa neozvala??? ☹ ☹ ☹

vierka
21. mar 2009

brise - super, ze uz vcelickujes... tak drzim palce nech to ide ako po masle 😉

daguska sa tu neohlasila, tak vobec nevieme co je s nou 😒

darla27
21. mar 2009

Ahojte baby vedeli by ste mi povedať čo výjde IUI vo Ferticente? Na stránke nemajú cenník. 😅

brise
21. mar 2009

vierka, ďakujem a ani som necítila kedy mi sestrička pichla ihlu, ked som pichala merional v GF vždy som sa báááááála lebo to strašne štípalo.

darla- síce som v FC na IUI nebola ale kočky spomínali že niečo okolo 100 EUR 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre