Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
26. mar 2009

bobjan,lepsi napad,dojdi ty,dame si kavicku,zakusok a svokra poslle taku neslovensku specialitku z mleteho mäska s ryzo zasulaneho v hroznovom liste a take udusene,mnamky a okostujes😉 😉 😉
salko som uvarila uz vcera 😝

Vierka,ved ty aj za mna ,ja viem 😉 😉 este vies chodit? 😀

bobjan
26. mar 2009

Brise a my o dr. píšeme škaredo???? Ja som nepostrehla.....veď ich tu všetci chválime a máme radi, preto tam chodíme, nie??? 😉

Peti, no keby si bola bližšie, tak by som aj dobehla dakedy 😕

mimka30
26. mar 2009

Vierka už som tu, a raz tiež inde. 😀 😀 😀 Ako sa máš? Pozerám, že stále dobre naladená 😀
Peťka, Bobjan?
Brise- držím palce. 😉

bobjan
26. mar 2009

Mimka, pohodička...síce v práci, ale dnes som akási taká, že mi to ani nevadí 😀

Ty ako??

petkaerdal
26. mar 2009

mimka,pohodicka popucova som 😀
ty ako?

bobjan,nevadi,dojdite vsetky 😀 😀

vierka
26. mar 2009

petka - no sice v poslednej dobe chodim ako kowboy, ale inak pohoda 😝 😀 😀 😀

mimka - no pri tychto slnieckach sa to ani inak neda, len mat dobru naladu 😀
tak pracovne v pohode, doma tiez, tak sa nemam na co stazovat 😀

petkaerdal
26. mar 2009

v pohode,kym je to ako kowboyyyy 😀 😀 😀

co ste take zazrate do prace,ked sa to tu viazne? 😝

vierka
26. mar 2009

ja som mala dnes v kancelarii kolegu, tak som moc nemohla pisat 😀

petka - a kedy by to nebolo v pohode? ked by som chodila ako???? 😀

petkaerdal
26. mar 2009

keby si chodila ako,co ja viem...no mooooc nasiroko 😀 😀 😀

bobjan
26. mar 2009

Vierka, to by si sa mohla aj vyhovoriť, že pašuješ dyne cez hranice 😀

petkaerdal
26. mar 2009

bobjan 😀 😀 😀 😀

vierka
26. mar 2009

bobjan - 😀 😀 😀

petka - no proste keby som chodila v polohe na "hada" - ze by som mala nohy uz do snury vyrovnane 😀

petkaerdal
26. mar 2009

ved uz hadam aj vies snuru nie? 😉
ja neviem teda 😀

bobjan
26. mar 2009

Vierka, ale pri polohe od zadu ich zas tak naširoko dávať nemusíš ako v misionárskej, nie??? 😀

petkaerdal
26. mar 2009

bobjan,ona trenuje snuru asi,mozno aj po stojacky ich tak ma 😀

vierka
26. mar 2009

bobjan - no neviem ako ty, ale ja mam sem tam radost ked pritom mangela aj vidim 😀 😀 😀

bobjan
26. mar 2009

jáááááááááááááj 😀 😀 😀 😀

Peti, no ona asi za seba robí tak a za teba tak, že? 😀 😀 no to aby to nebolo rovnako 😀 potom ti povie, že toto a toto mám z teba 😀 😀 😀

Vierka, no ja môjho moc nevidím, lebo ja mám väčšinou zavreté oči 😵 😀 😀

katka14
26. mar 2009

ahojte kočky, vidim že ste veselo naladené. ja teda moc nie. bola som rano na internom, skoro ma šlahlo o zem. trčala som tak od rána do 12hod. a nakoniec mam zlé vysledky moču - nejake "zmnožené baktérie" tak musim ist v pondelok znovu. a ešte mi aj jedno vyšetrenia z krvi zabudli spravit. tak tam musim nacupitat v pondelok zas. doktorka mi chcela dat antibiotika na tie bakterie, ale ved to by mi pokazilo vajka. tak nakoniec mi nariadila len vela pit a urol.caj. prosim o radu, budu vadit bakterie v moči, lebo neviem či to nove vyšetrenie stihnu spravit. prosiiiiiiiiiiiiim

petkaerdal
26. mar 2009

aha bobjan,to ma nenapadlo,aby vedela,co je za nu a co za mna 😉 😉 😉

bobjan,alebo nechces vidiet? ja niekedy nechcem 😀 😀 😀

Katka ahoj,nebudu vadit..ide o slabu narkozu,bakterie v moci podla mna nezapricinia,ze sa nepreberies,to len aby si mala peciatku,ze si v podstate ok,to nic nieje..ja som mala vielkoviny v moci,bola som po chripke a pohoda,nerob si z toho velku hlavu,len aby si to mala hotove...

petkaerdal
26. mar 2009

Katka a ten urologicky caj by som si nedala asi,to by mohlo kvalitu nejak poskodit,uz je jedno,ked tam tie bakterie mas...ja si teda myslim takto

katka14
26. mar 2009

peťka, diky. hotové to mám. aj pečiatku. len si musim toto dorobiť. jaj, žienky, zajtra idem na ďalšiu kontrolu, tak dufam že bude dost vajok. je mi dost na figu, boli hlava, som unavana ako stara žena a sem tam ma zaboli aj brucho. normalne sa takto nesťažujem, ale dnes je fakt na prd. a to som len teraz dorazila do prace a mam tu kopec roboty. tak dufam že sa tu nezaseknem dlho. rada by som si pred zajtrajškom trosku oddychla a to musim doma ešte drahemu dorobit danove priznanie. jaj, ako sa mi nič nechce. 😲

bobjan
26. mar 2009

Katka, ja teda neviem ako by som postupovala, ale pre pokoj duše by som asi zavolala do CAR.

Peti, no niekedy aj to 😀 a dobre mi padne, že aj on nevidí mňa 😀 😀 😀 to by bol potom krátky proces 😝 😀 😀

petkaerdal
26. mar 2009

Katka,tak si oddychni,pred odberom oddychuj len
a tymi bakteriami si nerob hlavu,fakt ide iba o to,ci si zdrava na narkozu..toto nic nespravi 😉
nechaj to tak,ked uz peciatku mas

zajtra si 8 den?

petkaerdal
26. mar 2009

niekedy je aj mne lepsie,ked ma nevidi,teraz ma nevidel uz 6 mesiacov 😅 to je uz moc dlho

ja by som do centra nevolala,naco

bobjan
26. mar 2009

Katka, nedalo sa ti v práci urobiť voľno? To je škoda, že tam máš kopec práce....držím palce na kontrolu 😉

bobjan
26. mar 2009

Peti, no to je teda už riadne dlho teda...ale potom to bude o to krajšie 😉

petkaerdal
26. mar 2009

no neviem bobjan,drahy povedal,ze sa rozlucil s mojou mackou uz na velmi dlho,myslis,ze po porode budem mat chut? budem rada,ked budem dychat asi 😀 😀 😀 a on to vie,ze nic nebude 😀
ale par krat sme skusili na zaciatku,ptom uz nie,uz sa bojim

katka14
26. mar 2009

hej, mám dnes 8. deň. som zvedavá, ako dlho mi to ešte potrvá po odber. moje voľno si míňam na cesty do blavy. aj ja by som rada oddychovala doma, ale zasa mi to vyšlo na prelome mesiaca, to máme uzávierku, a teraz ešte aj 1/4ročnú. ale nebudem sa nervačiť, ked budem mat sily a chut pridem, ked nie, zoberem dovolenku. ale skor do vidim tak, že sem tam tu budem musiet byt. no uvidim ako sa budem citit buduci tyzden. zajtra som mala cestovat sama autom, ale nakoniec ide 1 kamoška na 1. pohovor, tak sa asi zveziem s nou. to by bolo pre mna lepsie ako sa terigat autom sama.

bobjan
26. mar 2009

Peti, rozlúčil.....ale to chlapi nehovoria vážne...čo ty vieš, možno budeš taká náruživá, že drahý bude len brávať nočné 😀 😀 😀

petkaerdal
26. mar 2009

zajtra sa ti uz predbezne vyjadri urcite..väcsinou tak byva 11 den ,ale moze byt aj 12,13...uvidis zajtra
citis uz vajecniky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre