Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bobjan
13. mar 2009

Matka, ahoj🙂 Tak si pekne začala, super. Mňa nebolelo nič, až neskôr som cítila bruško 😉 Držkaj sa a nech to moc nebolí 😔

vierka
13. mar 2009

petka - no urcite je to krasne byt bez dychu 😀 podla mna je vsetko v tomto obdobi krasne, aj ked je to niekedy tazke 😀

bobjan - v pohode to bolo, to robi moja kolegyna a prvy krat jej tusim pri mne vyslo nieco rozumne, lebo ja som vzdy mala nejaky blok alebo co a nedalo sa jej vobec tie karty citat a teraz v pohode 😀

petkaerdal
13. mar 2009

no ci je to krasne byt bez dychu Vierka neviem teda,skus si zapchat nos a nedychaj alebo si nieco tazke poloz na hrudnik a skus sa nadychnut 😀 ,ale patri to k tomu,tak nestazujem 😉

vierka
13. mar 2009

matka - no mna ku koncu stimulky pobolievalo brusko, ale inak vobec nic som necitila ze by mi bolo 😀
tak to je super, ze prva vcielka je za tebou, len tak dalej 😀

petka - ved vies ako to myslim... ze ked clovek ma v brusku to vytuzene, tak je mu jedno co sa snim robi... hlavne nech je babatko spokojne... 😀 sak pockaj, len si z tvojho mechuru spravia boxovaci pytlik 😀

petkaerdal
13. mar 2009

Vieri ved ano,ale pocit to nieje dobry naozaj
no s mechurom ani nevrav,aj tak ho mam slaby a uz teraz napr. pri kychnuti mi cvrka 😖 momentalne su moje kamosky slipovky 😀

vierka
13. mar 2009

petka - no len moc nehovor tie zle veci na tehotnosti, lebo si to tu potom este velmi rychlo rozmyslime 😀 😀 😀

petkaerdal
13. mar 2009

bobjan,to dychnie po stojacky pri chodzi sa este da,aj ked fucim horsie,ako buldog,ale ked si lahnem a male sa mi posunu hore do hrudnika,to je uz iny pocit,to je na zadusenie,len sediet mozem 😉
a inak baby do buducna v neskorsiom stadiu tehu by sa nemalo sediet v tureckom sede,sme sa vcera dozvedeli,tlaci to na krcok zevraj

bobjan
13. mar 2009

Peti, no tak sa musíš naučiť aj ležať po sediačky 😀 Verím, že je to horšie, ako predtým.....ale je super, že princezničky sa majú dobre a je všetko ako má byť 😉
Turecký sed nie je dobrý? Fíha, ja som veľa tehuliek videla tak sedieť a cítili sa pohodlne, lebo bolo bruško tak, že nič naň v sede netlačilo....

petkaerdal
13. mar 2009

bobjan,nie nieje, ti poviem,ked ja tak sedim,tak ako to mas dole vlastne vsetko zväcsene,ja ten krcok citim normalne dole a jasne,ze nieje dobre,ked si na nom sedim a tlacim ho,takze nesediet na krckoch 😀
lezat sa mi da uz len na boku,mam pocit ,ze rychlo rastu teraz,uvidime v pondelok,ako podrastli...

ako v praci? uz mate piatok,tak super ze 😉

petkaerdal
13. mar 2009

ale Vieri,tie zle veci su strasne prijemneeee 😉 😉 😉

bobjan
13. mar 2009

Petka,rozkaz, nesedieť na krčkoch!!! 😀

Ideš v pondelok k dr? Držím palce, nech je všetko na 1* 😉

V práci sa to celkom dá...ešte 2 hoďky a padla, konečne. Inak je celkom kľud, takže ešte to vydržať 😉

petkaerdal
13. mar 2009

no v pondelok ideme konecne po 6tt,taraz sme dlho neboli
a dakujem za palce,verim,ze sme v poriadku 😉

aj vy tam mate take pocko,ze chvilu svieti ,potom leje,potom zase slnko 😖

katka14
13. mar 2009

ahojte kolegynky, tak sa mi dnes ozvali z centra, žiadosť o umelé oplodnenie je schvalena. tak môžem nastupit na stimulaciu. dufam že to stihnem do terajšej najbližšej mrchy, ako to tu voláte, a že nepríde nečakane skôr ako obvykle. mám z toho trochu strach, neviem či budem musieť ostať doma, lebo v práci je to tiež trochu o držku. ozaj, tie injekcie je dostat v hociktorej lekarne, dajme tomu aj mimo blavy, alebo len v blave?

petkaerdal
13. mar 2009

katka pri fc maju hned lekaren,tam hned s receptikom behnes 😉

daguska
13. mar 2009

čaute babenky, viem že sem chodím málo, ale veľa práce a akosi nestíhame, dokonca idem aj zajtra do práce. A tá mrcha ešte stále nič.

daguska
13. mar 2009

petkaerdal. zlatko držím palčeky

bobjan
13. mar 2009

Petka, veru, aj tu je tak hnusne. Cez noc napadlo asi 5cm snehu, ale keď som šla na obed, tak pršalo 😠

Katka a nie si objednaná už na stretko pre recepty?

petkaerdal
13. mar 2009

dagus,este nic??? to je fakt zakon schvalnosti 😠
dakujeme 😉

katka14
13. mar 2009

ahoj bobjan, som na 17.3. ozaj, nevieš aky obnos penez budem potrebovat. je tam niekde bankomat alebo sa da v tej lekarni platit aj kartou?

petkaerdal
13. mar 2009

tak sa lucim,idem do rodneho mesta 😉 ahojte 😉

bobjan
13. mar 2009

Katka, v pohode v lekárni zaplatíš kartou. Ja som si prikupovala aj Calibrum baby plan a platila som 100,40 EUR 😉

Valím domov, tak sa tu zatiaľ majte🙂

Petka, šťastnú cestu 😉

petkaerdal
13. mar 2009

dik,pa

boncusik
15. mar 2009

ahojte holky

v apríli sa chystám na IVF - prvý krat vo ferticentre ako to tam prebieha- kntroly sú ráno aj s odbrmi krvi?alebo ina UZV?
hormony sa pichajú od ktorého dna cyklu a kedy sa robí ET?

kolko jednotiek hotmonov ste si pichali?

díky

🙂

vierka
16. mar 2009

ahojte babulky...

daguska - citam ze mrcha stale nic... no to je na porazenie 😠 😖 ☹

boncusik - ahojcek... kontroly pri stimulacii byvaju vacsinou do 10.00 - aby aj sestricky mohli pichnut rovno tvoju davku hormonov na ten den... a na kontrolny krvny test mozes ist aj inam, len potom vysledky im musis odfaxovat... hormony sa pichaju od 2 dna cyklu, v doobednych hodinach (najlepsie do 10.00)... vyber je podla toho ako reagujes, ja som mala na 11 den stimulacie vyber... a podla toho kolko mas vajicok a ci ides na predlzenu kultivaciu mas vklad... pri malom pocte vajicok mas vklad na treti den od vyberu a pri predlzenej je to 5 a viacej dni...
a ja som si pichala 3 merionaly denne...

veam
16. mar 2009

Ahojte baby...ale ste sa tu rozpisali kym som tu nebola. Ako sa mate? U mna nic nove,akurat ze mi je zo dna na den viac a viac zle 😖 ...nic prijemne,ale nejak to prezijem... 😀

vierka
16. mar 2009

veam - ahojcek... tak, ze by sa uz na tebe zacinalo naplno prejavovat tehotenstvo? 😀 😀 😀 ale verim, ze to zlo cim skor prejde a ze si budes uz len uzivat kresne dni tehu 😀

veam
16. mar 2009

ved musim aj tym zlym prejst...ale uz by aj stacilo,dnes rozmylam ci vobec pojdem do prace

vierka
16. mar 2009

este to ani poriadne nezacalo a uz by aj stacilo 😀 😀 😀
ved ked sa necitis dobre, tak zostan doma, ci neda sa? sefka by moc zurila?

veam
16. mar 2009

vies co mozem ju...zavolam jej a hotovo...

vierka
16. mar 2009

presne tak, treba hlavne mysliet na svoje babo... spravny postoj 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre