Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bubulacka
5. sep 2014

@alcinkap Grétka to je perfektné 🙂 dlho som nepočula, ale je to nádherné meno 🙂
No tak nefrfle už ani on, ale vidím na ňom že mu to nie je "po chuti" 😎 😀 ale čo by sme zase nespravili pre malé zlatíčko 😉 takže pôjde pôjde aj on..

alcinkap
5. sep 2014

@bubulacka
sestra má Annu ... aj to je krásne meno 🙂 ona tiež absolvovala IVF a im vyšiel až tretí pokus ....
Neboj on to chlapec zvládne 🙂

renitr
5. sep 2014

@bubulacka ahoooj, no krotka som az az 😀 testovat budeme v utorok rano, pretoze na krv idem v stredu rano. Tak sme si povedali s manzelom ze to otestujeme den pred odberom. Tak v utorok duuuufam ze to bude vsetko v poriadku. 🙂

alcinkap
5. sep 2014

@renitr
Netestu j 🙂 skus to vydrzat ... drzim palce

janulqa1975
6. sep 2014

Ahojte snazivky od zajtra si zacinam pichat injekcie uz sa to blizi . Prajem krasny vikend .

renitr
6. sep 2014

@alcinkap dakujem , tak mozno tak ani ten utorok nebudem testovat. Vydrziiiiiiim do stredy 🙂 ved aj tak uz clovek nic nezmeni 🙂

alcinkap
6. sep 2014

@renitr
presne tak 🙂 vydrž .... ja som si urobila test až po potvrdení krvou a to len na pamiatku, aby som mala 🙂

janulqa1975
7. sep 2014

Ahojte prajem vam krasnu nedelu tak prvych 300 jednotiek uz mame pichnutych , hura na dalsie.

renitr
7. sep 2014

@janulqa1975 supeeeer, tie injekcie sa nam nakoniec aj zapacia 😉 Drz sa

janulqa1975
7. sep 2014

@renitr injekcie mozno ale tie ich ceny urcite nie .

renitr
7. sep 2014

@janulqa1975 to hej to mas pravdu. Ale ked nam to vyjde , tak tie peniazky za to malicke stvorenie urcite stoja za to 😉 a co si pichas? Puregon?

janulqa1975
7. sep 2014

@renitr nie gonal , merinol a cetrotide.

bubulacka
8. sep 2014

Babulky pekne kokteily hormonove 😀 😝 my zatiaľ nic nove ale pomaly sa posúvame aspon psychicky 😀 že snáď je to čochvíľa tu a papierovacky uz nebudeme musieť riesit 🙂

janulqa1975
8. sep 2014

Zajtra prva davka merinolu a poslednych 300 jednotiek gonalu uz sa to blizi a v mojom zaludku spia motyle dufam ze to je dobre znamenie.

haimi
8. sep 2014

@janulqa1975 preco ti dali gonal a potom merional, nevies ? Nestacil by ti gonal ? Je pravda, ze merional ma aj LH a gonal ma len FSH

janulqa1975
8. sep 2014

neviem mozno je to tym ze uz mam svoj vek a mozno aj koli tomu ze uz je to treti pokus tak to chcu nejako poistit alebo ako nepovedal lekar a ja sa priznam nepytala som sa
@haimi

briasr
9. sep 2014

Ahojte, neviete ako je otvorená tá lekáreň pri Ferticent? ďakujem 🙂

alcinkap
9. sep 2014

@briasr
cez víkend nie je a inak tuším od 8.00 a neviem či do 17.00 alebo dokonca až do 18.00 hod.

bubulacka
10. sep 2014

@renitr no ako? Horim nedockavostoooou 😀

renitr
10. sep 2014

@bubulacka ahoj moja, prave mi volali z centra. No BOHUZIAL , nemam dobre spravy....
Ani 2 IVF nam nevyslo ☹ vysledok negativnyyyyyyyyyy

bubulacka
10. sep 2014

@renitr 😒 mrzí ma to ☹ ako je to možné? Povedali Vam nieco k tomu? Mysli na to, ze štatisticky po 3 IVF otehotnie az 93% pacientok... Aspon takú štatistiku som niekde čítala... Nezúfajte, určite to mas tažké, ale drž sa!

renitr
10. sep 2014

@bubulacka dakujem za povzbudenie si zlatucka. No uz som sa aj vyplakala a potom som si isla zacvicit a musim povedat ze uz mi je dobre 🙂 som to predychala vo fitku nabrala nove sily 😉
doktor vravel ze po menzese mam prist na kontrolu a posle nas na reprodukcnu imunologiu. Tak este je sanca ze oni zistia ze kde je nejaky problem ktory brani otehotneniu. No uvidime ale teraz mam cas dat sa do kopy a Januar 2015 ideme opat na to 🙂
Dakujem za tu statistiku ta potesila. Budem sa tesit na treti pokus a ten uz musiiiiii byt uspesny 😉
Dnes som si objednala novu davku Inofolicu , pre manzela Folandrol , takze opat davky na 3 mesiace. Chcem vyskusat aj Alchemilku a Kotvicnik tinkturu 😉 neco som si o tom precitala a vypada to fajn.
To uz asi zo zufalstva clovek zhana vsetko , len aby to vyslo 😒

bubulacka
10. sep 2014

My mame aj kotvicnik aj macu, vitamíny, ja inofolic od pondelka, občas alchemilka.... Moj uz to chudák nechce brat, jedine tie vitamíny, ale kotvicnik ani macu nie. Co uz - chápem ho. Skúsim predať cez bazar. Inak ja som zabudla napisat- na tom kontrolnom SPG mal o 1 milión viac spermii s dobrou morfologiou, čiže tu pekne vidieť, ako ta kvalita kolíše a to v priebehu 1 mesiaca, diagnoza je síce rovnaká, ale predsa je to o kusocek lepsie...

A je super ze si to "vycvicila", určite cítiš bolest, ale treba zotrvať, každému je dieta súdené - skôr ci neskôr, je to dar 🙂
Uvidíme, kedy to my vsetko dáme do poriadku, myslím ze by sme mohli skúsiť tak november 🙂 neboj este budeme spolu tehulkovat všetky co sme tu.

renitr
10. sep 2014

@bubulacka aj moj manzel bral Folandrol . Diagnoza ostala tiez rovnaka, ale objem sa mu zvysil z 2 ml na 6 ml a celkovy pocet stupol z 50 na 210. Takze nieco na tych doplnkoch vyzivy bude 🙂
Ja som prave dnes objednala Kotvicnik, no manzel o tom este nevie ze co som mu vlastne naordinovala 😀
Ale verim ze sa pusti do toho spolu so mnou. Ved sme v tom namoceny obaja 😀

janulqa1975
10. sep 2014

Ahoj snazilky musim sa priznat ze tie injekcie vobec nezvladam dnes som mala navaly tepla bolo mi zle na odpadnutie chvilkami na vracanie takto soms a este necitila ani pri jednom pokuse .

bubulacka
10. sep 2014

@janulqa1975 fuha, dufam ze ti to skoro prejde. Konzultovala si to s lekárom?

@renitr wau tak vy mate riadne hodnoty 😀

janulqa1975
10. sep 2014

@bubulacka nie nekonzultovala lebo kym som si pichala gonal perom nebolo mi vobec nic a dnes som dostala prvy merional a konecna zajtra idem na dalsi v piatok mam dalsi plus ultrazvuk a uvidime ale som aj dost naladova pozdrazdena no nepoznavam sa .

bubulacka
10. sep 2014

@janulqa1975 dobre, dufam ze bude vsetko v poriadku a ze sa ti polepší... Ono verím ze tie hormóny robia s človekom divy 😨

janulqa1975
10. sep 2014

@bubulacka este ani pri jednom pokuse mi takto nebolo tak dufam ze to je dobre znamenie , ze sa to uz konecne podari no ak nie tak ma to moje telo vazne nastve.

janulqa1975
11. sep 2014

Ahojte tak zajtra ma caka ultrazvuk a dalsie lieky no a konecne uz zajtra budem vediet kedy bude odber vajicok . 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre