Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

veam
11. mar 2009

jaj,nechcela by som,ale ved aj ja pojdem poobede...ake homeopatika?no boli ma dost casto

bobjan
11. mar 2009

Veam, poradia ti v lekárni určite, skús sa spýtať.

veam
11. mar 2009

ok dakujem,lebo ked mi nieco je,tak ani neviem co si mam dat

vierka
11. mar 2009

bobjan - tak uz si mi to akoze uuuuplne vysvetlila, uz viem co je to soft... hard 😝 😀 😀 😀

veam - ahojcek... no ja som tiez bohvieako nespala, kto vie ci nie je za tymi oblakmi nejaky spln alebo co, lebo vtedy sa mne zle spava 😒

veam
11. mar 2009

mne sa teraz casto zle spava...niekedy som uz od piatej hore

daguska
11. mar 2009

čaute babenky, neuveríte čo sa mi stalo!
no test som spravila a bol negat. a tak som včera sa vybrala k dokimu, čakala som tam do konca ord. hodín a ked som sa dostala na radu, doki zistil že nemám vyvolávačku a tak ma poslal do lekárne, že nech si ju idem kúpiť a nech sa vrátim že ma počka a pichne mi ju ale ked som prišla do lekárne tak tam tú injekciu nemali tak som utekala do druhej ani v nej ju nemali a tak som zavolala dokimu, že kašlem na to a že prídem až vo štvrtok lebo dnes neordinujú, dobré nie?????

veam
11. mar 2009

Ahoj Daguska, no ty mas teda smolu,to je nieco ti poviem

veam
11. mar 2009

mne moj doktor tiez raz dal recept ze si mam tu vyvolavacku vybrat v lekarni a este ze mi ju ma niekto pichnut,nastastie je moja mama zdrv.sestra tak mi to pichla

peggyyy
11. mar 2009

bré ránko 😀

veam
11. mar 2009

ahooooooj mojaa

peggyyy
11. mar 2009

:ahoj...som si privstala....ani radšej neraňajkujem aby mi nebolo zasa blbo, tak zatiaľ mi jw hwj 😀

veam
11. mar 2009

no ja som ta ani neprezvanala,lebo teraz som tu na skok,idem robit kamoske nechtiku,o chvilu je tu...ja sa zase praveze musim najest,inak mi je zle

peggyyy
11. mar 2009

dobehni spraviť nechtíky aj mne..ja ich mám v katastrofálnom stave..

peggyyy
11. mar 2009

a čo berieš za nechty?

veam
11. mar 2009

hehe...si moc daleko,kompletka okolo tych 20eur

peggyyy
11. mar 2009

no aj tu je to tak...inak ako v práci?

peggyyy
11. mar 2009

neviem či sa to tu dočítala ale na tú kontrolu idem zajtra a nie v piatok

veam
11. mar 2009

v praci nanic,,,veduca mala preslov,a ja som mala take nervy ze som chcela buchnut dverami a odist...mala stale nejake pripomienky na mna...hej docitala,tak uz to vydrz,a potom daj vediet co a ako

peggyyy
11. mar 2009

no už tých pár dní to tam vydrž a potom šup na PN....no jasné, že dám vedieť ale somobjednaná až na pol druhú takže tu budem až poobede

veam
11. mar 2009

no tak sa to dozviem az vecer...skoda

peggyyy
11. mar 2009

☹ nuž..aj u vás je tak na figu?

veam
11. mar 2009

no uplne,,,tak poprcha a je skaredo...inak drzim palce na zajtra 😀

peggyyy
11. mar 2009

ďakujem... si ma nechal ako bonbónik na záver....tuším robí len do druhej 😀

veam
11. mar 2009

mozno ti uz da aj tehu knizku...to bude parada,co?

peggyyy
11. mar 2009

no uvidíme.....idem ja naspäť do postielky....zajtra sa ozvem..papa a príjemný deň v práci

brise
11. mar 2009

Ahojte,
tak ja mám od včera poobedia vyvolávačku v sebe.
Tiež som mala na mále že nevedeli či majú tak mi vypísal doky recept
ale nakoniec sestrička našla posledné dve. A tak jemne mi to pichla ani som necítila kedy
a vôbec to ani neštípalo.
Už len nech sa madam uráči prísť.

cigaretka5
11. mar 2009

kocky viem ze je to velmi individualne ale viete mi tak zhruba povedat aku cistaku dam za lieky ako samoplatca?
vo FC?

vierka
11. mar 2009

daguska - no toto snad nie je ani mozne 😕 😅 mojka pocuj, sak tebe stale nieco... no mna by porazilo 🙄

brise - tak verim, ze sa madam uz coskoro ozbehne ked mas uz vyvolavacku v sebe 😉

peguska - aj ja drzim zajtra palceky a potom daj vediet ako si dopadla 😀

a tie ordinacne hodiny, mi pripomenula jeden vtip:
Ake ma gynekolof ordinacne hodiny??? Cez tyzden do druhej a cez vikend do vlastnej 😀
😀 😀

cigaretka5
11. mar 2009

ahojte kocky uz dlshi cas sledujem vasu diskusiu , obcas hodim do fora nejaku otazklu. Velmi mi pomaha citat vase riadky a sledovat uspesnost FC. Nas caka stimulacia a uspesne IVF v apili tak sme si to s drahym naplanovali, teraz sme sa vratili z dovolenky aby sme nacerpali energiu na lekarov a po velkej noci sup na to. Priznam sa vam ze uz teraz ma z toho obavu som nerovzna z toho celeho a velmi sa bojim, ze to nevide. AKo ste zvladali psychcky pripravu na IVF? ja mam pocit ze uz teraz sa z toho zblaznim ,som ako na hupacke a to este ani nie som nadopovana hormonamil, dnes ma desnu depku ...................a ani neviem z coho
veam pozeram ze si zo SE, ja som tam tiz vyrastala

bobjan
11. mar 2009

Cigaretka, ahoj🙂

Záleží, čím chceš stimulovať a aká dlhá bude a aké dávky ti dajú....dajú sa tu na koňovi zohnať lacno, aj ja som tak zohnala 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre