Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

marrad
24. sep 2009

Je niekto co bol na IUI vo Ferticente a stimuloval pred tym???

bubulka722
24. sep 2009

Bobjan, tak silno som ti držala palce. Viem ako ti je. Je mi to hrozne ľúto!!! 😢

petra2505
24. sep 2009

Bobjan vela sil do dalsieho boja, ja viem, ze ty to zvladnes.Musime bojovat, ved vies... 😉

rikuska21
24. sep 2009

Bobjan, ani neviem co povedat, velmi nam tu dodavas silu a radis a ty sama si tak neuveritelny bojobvnik, dobojuj to do konca a nevzdaj to

vierka
25. sep 2009

bobjan - mojenko, velmi ma to mrzi... ja viem, ze teraz su vsetky slova utechy na tomto svete zbytocne... ale ja viem, ze ty si silna zena a zvladnes to prekonat... drz sa mojka...

matuska111
25. sep 2009

ahojte kocky,
hlasim s atak neskoro, bola som tyzden v nemocnici.....ako som pisala minuly piatok, dostala som teplotu 38 a volala som Pinterovi a ten mi kazal msa ist ukazat na pohotovost - pre istotu - a hned si ma tam nechali na podozrenie na OHSS. výsledky krvicky z minuleho tyzdna som mala HCG okolo 1100 a tento tyzden mam 8300....tak dnes ma pustili....ale stale mam take pichanie v brusku ale ze to by malo byt ok a o tyzden idem na rizikovu poradnu.....ozaj vizera to tak ze sa chytili obidve bambulky 😀 😀 😀 😀

este jedna otazka : mam sa znepokojovat ked dostanem spinenie ?

inak bobjan - velmi ma to mrziíííííí

prajem pekny den

katka14
25. sep 2009

matuska, tak velkááááááááááááááááááá gratuláááááááááááááááááácia. to je super, už sme sa tu o teba strachovalovali. tak to je super, držkaj sa moja, davaj si na seba i male mimisky POZOR VELIKY. pekny den 🙂

misi33
25. sep 2009

gratulujem 🙂 🙂

bambibam
25. sep 2009

matuska to sú super správičky - gratulujeme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bobjan
25. sep 2009

Matuska, gratulujeeeeeeem 😵

marrad
25. sep 2009

MATUSKA PRIPAJAM SA KU GRATULACIII 😉

petra2505
25. sep 2009

Matuska gratulujem.
Baby ja som sa prave vratila z kontroly, zajtra rano mam prist na meranie a odber bude bud v pondelok alebo v utorok.Vklad o 2 mesiace.Nemam OHSS, ale po vklade by mi to mohlo vyvolat takze aby sme sa vyhli dalsim problemom vklad bude v novembri.

misi33
25. sep 2009

Peta tak aj to je aspon dobra sprava ze ho nemas.
Priznam sa moc tomu nerozumiem co ho moze tym vkladom vyvolat. Ved po klade sa berie len utros,nie?Alebo ako to je?

petra2505
25. sep 2009

Kocky co vam dali na pichnutie namiesto Pregnylu?

petra2505
25. sep 2009

misi ja som tam uz rano isla s tym, ze vklad sa odlozi uz ma upozornil v stredu aj teraz to este nie je na sto percent, ale viacmenej to tak bude lebo mam toho vela a po odbere prip.vklade by sa to mohlo rapidne zhorsit takze rada sa vyhne dalsim problemom a nemocnicnemu lozku a pockam dva mesiace.

bobjan
25. sep 2009

Misi, keď vložia embryjka a zavŕtajú sa, si tehotná, stúpa HCG a tým stúpa aj OHSS...

Petra dávajú aj choragon...

bbalango
25. sep 2009

Ahojte dievcata,

Uz som tu dlho nebola ale sem tam som si vas precitala..

Bobojan je mi luto co sa stalo ale raz to vyst musi a uvydis vyjde to. 🙂

ja som bola dnes na krvicke a je to tam a tak to vyzera ze to budu dvojicky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

matuska111
25. sep 2009

bbalango gratulujem 😀

viete mi niekto poradit s tym spinenim?

petra2505
25. sep 2009

Bobjan boli ten choragon, nevies?

floskula
25. sep 2009

matuska, super, ze ti to vyslo. aj ja chcem 2 naraz. 🙂 so spinenim pocas tehu ti mozu poradit len baby, ktore boli tehu a nie my - zatial neuspesnesne snazilky. vbehni do sekcie "Babatka" a tam do temy "Vytvale snazilky su uz tehulkami a coskoro aj maminkami...". tam je viac bba, co ma dvojicky po IVF vo Ferticente, hned ti so vsetkym poradia.

bobjan, je mi to luto, sama neviem, kam s konopi, takze viem, co je beznadej. rovnako katka. 😒

bbalango, ozaj si tu dlho nebola, ale vidim, ze KET ti vysiel. ty si mala tiez odlozeny transfer, ze? tak to mozes povzbudit petru2505, nech si nerobi starosti. :o)

floskula
25. sep 2009

peta, choragon vyraznejsie zastipe a budes mat pocit, ze ti strpne polka zadku aj cela noha, ale potom to rozchodis. ale zvladnes to. 😉

floskula
25. sep 2009

bbalango, az teraz som docitala tvoje vety, no tak teda ozaj potvrdene, ze to vyslo. ja by som fakt brala dve, ked uz to ma vyjst, nech to mam za sebou na jeden sup. 😉

bbalango
25. sep 2009

Ano mala som transferodlozeny na 2 mesiace ale preslo to raz dva...

prvy KET mi nevysiel 17.6
a teraz ame boli 2x a vyslo to.... 🙂 🙂 🙂 🙂

floskula
25. sep 2009

bbalango, to je super, drzim palce, nech to bezproblemovo pokracuje! 😵

katka14
25. sep 2009

bbalago, gratulujem k dvojičkám !!! 😀 je to nádhera, drž sa. 🙂

katka14
25. sep 2009

floskula, a ty ako pokračuješ? snažilkujete alebo plánujete ničo dalšie?

floskula
25. sep 2009

Katka, je to v IP

petra2505
25. sep 2009

ahoj bbalango blahozelam k dvojickam, prosim ta po akom case si bola na vlozeni?prvy a potom aj ten druhy raz?a ake lieky si uzivala prosim ta?kolko pred vkladom?

loginka
25. sep 2009

vidim, ze tu pribudli nove kocky tehulky, tak blahozelaaaaaam 🙂 🙂

bobjan
25. sep 2009

Petra tak ako pregnyl, trochu štípne...ale mňa naposledy ani pregnyl neštípkal...

Bbalango, ty hviezda...gratulujem 😵

Floskul a ty ako??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre