Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

katarinka13
24. jún 2010

@mirm
mne to uz nepomoze...mam ist na KET koncom augusta

mirm
24. jún 2010

no ved ja pravdepodobne pojdem na ivf tiez tak 🙂

mirm
24. jún 2010

@katarinka13 drzim palce 🙂

katarinka13
24. jún 2010

dakujem...budem potrebovat...uz to skusame treti krat...snad teraz-po dovolenke

katarinka13
24. jún 2010

@mirm
a samozrejme aj ja ti drzim palce

tina4931
25. jún 2010

Ahojte,
neviete mi prosím vás presne povedať, kedy Pinter príde po dovolenke? Tak sa mi zdá, že povedal od 2.8. , ale nie som si istá a nechcem tam otravovať. Mám ísť na IUI - tie povinné kolá pred IVF. Tak to beriem, lebo inak by som bola stále v strese. Ja veľmi obdivujem tie, ktoré sú pokojné. Ja sa kvôli mm snažím byť pokojná a zbytočne o tom nehovoriť každú chvíľu ale vnútri sa trápim ako kôň.

mirm
26. jún 2010

@tina4931 ahoj. Mne hovoril ze pride 2.8.
Aj ja som bola taka na zaciatku, ako myslim pri ivf a aj pri KETe. Mozem ti povedat, ze radsej sa porozpravajte a dostan to zo seba. Urcite to bude lepsie pre teba aj pre mm 🙂
Ja viem hovori sa to lahko, ako vsetko bude dobre 🙂)) Mozno nie na prvy krat, tak mozno na dalsi 🙂)

tina4931
26. jún 2010

mirm, veru to bude najlepšie. Niekedy je dobre, ale vždy prídu aj tie horšie dni - ale tých bude dúfam čoraz menej 😉

tina4931
27. jún 2010

Ja neviem, ale som dosť sklamaná z toho, že vo Ferti robia IUI bez stimulácie ☹ aj som sa Dr. pýtala, ale dal mi veľmi čudnú odpoveď, ktorej akosi nedôverujem. Ale dúfam, že keď tieto povinné 3 IUI absolvujem, tak sa budem viac tešiť na IVF 🙂

mirm
27. jún 2010

@tina4931 my sme ten pripad ze sme IUI nepodstupili. Nemalo by to zmysel, lebo mm ma zle spermosky a ja tiez nie som ok

aaddeell
27. jún 2010

@tina4931 preco 3 povinne IUI?

tina4931
27. jún 2010

My máme diagnózu "nevysvetliteľná neplodnosť", akože mm aj nad normu, ja po 2 LPS všetko v poriadku ale nedarí sa 4 roky. A Pinter povedal, že pri tejto diagnóze musíme podstúpiť 3x IUI až potom IVF. Vraj, taký je postup. Tak snáď kvôli poisťovniam?....alebo ja fakt neviem. Inak, najprv som bola sklamaná, že bez stimulácie, ale teraz som rada. Lebo by to boli zase peniaze navyše a pri takej nízkej úspešnosti, teda skoro žiadnej.... Proste to absolvujeme ako povinné kolá a snáď potom bude lepšie.....

mirm
27. jún 2010

@tina4931 poistovne to vyzaduju

tina4931
27. jún 2010

hm, ja mám Dôveru

mirm
27. jún 2010

@tina4931 aj ja, ale my mame zle spermosky, takze IUI by bolo uplne zbytocne

tina4931
27. jún 2010

a už koľkokrát ste boli na IVF?

mirm
27. jún 2010

@tina4931 jeden krat a jeden krat na KETe

aaddeell
28. jún 2010

@tina4931
my sme mali iba raz IUI a ked sme chceli dalsie pinter povedal ze ci nechceme IVF
no neviem moc sa mi nechce verit ze to je koli poistovni pride mi to zvlastne, lebo poistovna pri IUI nic nepreplacala tak neviem aky dovod by mala mat ziadat to
ale mozno sa mylim 😒

tina4931
28. jún 2010

aaddeell,
veď aj mne to prišlo veľmi divné.....A vy akú máte diagnózu? Ja som tak rozmýšľala, že kvôli poisť. pre, resp. pred IVF - teda aby uhradili, tak musia byť tie 3 IUI. Inak si to neviem vysvetliť. Som tam ostala ako nemá - toľko info naraz, ale nabudúce sa ho to veru opýtam, že ako to vlastne je. Jedno, dve by som aj chcela vyskúšať, ale 3 sa mi zdajú predsa len zbytočne veľa a naťahovanie času.

bubulka722
29. jún 2010

Ahojte kočky!
Ak chcete vedieť ako to je, zavolajte si priamo do poisťovne. 😉

rikuska21
1. júl 2010

Tina, ak mate nie vaznu diagnozu a u vas to tak vyzera tak musite mat za sebou 3 iui, az potom vam to preplati poistovna

chcem sa spytat, ci mate neiktora skusenosti so soft cylkom vo Ferticentre, Ci je Pinter k tomu zhovievavy

rikuska21
1. júl 2010

rebeca ahoj konecne som ta nasla, kde si sa startila???

bambibam
2. júl 2010

Ahoj dievčatá ,dlho som tu nebola ,ale aj tak všetkým prajem úspešné tehulkovanie. Nevzdávať sa ,a stále veriť.
rikuska to mi je lúto ,že to skončilo tak ako si človek nepredstavuje, ale hlavu hore určite čoskoro sa to podarí.

ashley622
2. júl 2010

Ahojte dievčatá,som tu prvýkrát, môžem sa k vám pridať? Ako tak čítam, viaceré idete v auguste na IVF, ja mám tiež schválenú žiadosť a mala by som ísť v auguste na 1. IVF... tak dúfam, že nám to všetkým vyjde! 😉

tina4931
2. júl 2010

Rikuska - ďakujem, teraz aspoň viem, že to tak asi musí byť. Nevadí. Skúsime....uvidíme.....pôjdeme ďalej.....a veríme, že raz sa to naozaj podarí.....A podpory - v akejkoľvek forme naozaj nikdy nie je dosť.....tak nám všetkým držím palce, a hlavne tú pozitívnu náladu 🙂

ashley622
2. júl 2010

to je pravda, vždy treba veriť a myslieť pozitívne,aj keď je to niekedy ťažké... 😉

bambibam
2. júl 2010

ashley622 😉 tak to veru, mi sme sa už zmierili ,že budeme len traja 😖 , a chceli ísť na dovolenku. 😲 😲 😲 Takto idem sama ale na poisťovňu si zaniesť papier na materskú. 😀 😀 😀 Niekedy pomôže aj uvolnenie ,klud. No a ked si pozeráme diagnóz čo máme tak si prídeme ako iný....moja dcéra tvrdí ,že sme haluzáci 😠 , a za tie peniaze čo sme dotoho vrazili mohlo byť a taký zoznam vytiahne na nás😀 😀 😀

ashley622
2. júl 2010

bambibam to je super, takže vám sa to podarilo prirodzene? kiežby to vyšlo aj nám, práve sa chystáme k moru... ale pri mojom šťastí pochybujem... 😝 ale dali sme si záväzok, že na dovolenke na to myslieť nebudeme... tak dobrú nôcku, prídem sem až o 2 týždne, keď sa vrátime... 😎

rikuska21
2. júl 2010

babulky, nemate skusenosti, ze by niektorej Pinter schvalil soft cyklus???lahka hormonalna substitucia na IVF

drzim vam palceky a nech mame coskoro velke bruska

bobjan
5. júl 2010

Rikuska, softy sa na SR tuším nerobia, lebo vraj kvôli úspešosti.... skús to Brno a RF 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre