Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

lienkalienocka
14. feb 2012

@camelco uz som to vyriesila. dva veterniky vo mne 🙄 jaj a mam doveru

camelco
14. feb 2012

@lienkalienocka s tou doverou sú teraz nejaké problémy, takže si to zajedla 🤐

lienkalienocka
14. feb 2012

@camelco zevraj preto lebo setria. a do boha, jak sa mam teda dopracovat k dietatku ked nam to normalne nejde? ale to sa mozem asi rozculovat dookola a nic si nepomozem 😠 mam stresy aj v praci, tak treba doplnit sladku energiu. zajtra ich nakopem do riti v robote. skoda ale ze za to nemozu chudaci 😒

camelco
14. feb 2012

@lienkalienocka hej oni šetria na ľuďoch ktorí si to platia !!! 😠 😠 😠 😠 hlavne že majú na svoje platy, ale my s tým bohužiaľ nič nedokážeme urobiť

lienkalienocka
14. feb 2012

@camelco ten chlap co to schvaluje je nejaky divny. ved neuzna ani vysledky spg zo svojho centra. to musi byt nejaky zakomplexovany dedo! no bohuzial my sme ti najspodnejsi chudaci

wejbynka
14. feb 2012

@camelco aaa kedy ides na krvicku?.....oddychujes si si prace povinna?🙂

camelco
14. feb 2012

@wejbynka o 14 dní, vychádza to na 27.2. .......... do konca týždňa mám dovolenku, tak dnes len sedím alebo ležím a na budúci týždeň už pôjdem do roboty, aby som na to nemusela stále myslieť, veď uvidím ako sa budem cítiť 😉
@lienkalienocka sa nedivím, keď také niečo má schvaľovať nejaký dedo, čo možno tomu prd rozumie, ach jaj 😖

wejbynka
14. feb 2012

@camelco ahaa a to ti pinto kazal ci ty sama od seba si ostala na dovolenke?...lebo mne povedal ze od mi pnku neda ze mam ist normalne do prace🙂....tak preto🙂....

camelco
14. feb 2012

@wejbynka ja som sama ostala na dovolenky, pôvodne som mala byť na lyžovačke, takže to som mala dokonca plánovanú dovču 😉 ........... ak chceš ostať na PNke, tak to ti ju musí dať tvoj obvoďák, alebo gyndoš

camelco
14. feb 2012

@wejbynka a radšej si teraz troška oddýchnem, a na budúci týždeň pôjdem do práce aby som na to nemyslela 😉

wejbynka
14. feb 2012

@camelco aha, no ja nechcem, pekne pojdem do robotky aby som nemyslela len na to🙂...takze ja pojdem do prac ale ak bude transfer vtedy kedy si myslim ze bude taj budem mat pred sebou aj tak dva dni volna🙂

camelco
14. feb 2012

@wejbynka uvidíš ako sa budeš cítiť a ak bude všetko v poriadku, tak nie je čo riešiť

silvia545
14. feb 2012

@camelco tak pekne oddychuj,,ležkaj s nohami vysokooooo 🙂 potom to v práci neprehánaj 😀

camelco
14. feb 2012

@silvia545 vďaka, veď aj teraz mám NTB na podložke a nohy na stole, ja čo to neznášam 😲

silvia545
14. feb 2012

@tigi ahoooj 🙂 dakujeeeem moja 😉 aj ja tebe držííííím palčeky nech to konečne vyjde 😉 a prečo si si musela robiť vyšstrenia u svojho 😖

camelco
14. feb 2012

@silvia545 určite sa v práci neutrhnem 😀

silvia545
14. feb 2012

@lienkalienocka tak toto je fakt už sila 😉 to čo robia v tej poisťovni 😠 nieeeee ty nás nesmieš opustiť,,určite to schvália aj ked neskor,,ale schvália 🙂

silvia545
14. feb 2012

@evickav to je celé GF 😠 strácajú eurá a nemajú zábrany to aj dať najavo 😠 nie aby aspon povedali,urobili sme čo bolo v našich silách a popriali ti šťastie,ale takto sa chovajú ☹ aj ja ti držím palce nech sa Vám to v Brne tentokrát podarí,nech si konečne šťastná so svojim dieťatkom v náručí 🙂 😉

luga
14. feb 2012

@camelco , hrozitansky drzim palce , nech drobcek bojuje a nepusti sa ta devat mesiacov 😵
@wejbynka , jeeeej, tebe to ide , tak tfuj, tfuj na sobotu
@tigi , dakujem velmi pekne 🙂 , aj tebe nech sa dari
@lienkalienocka 😒 si ma nepotesila .... fakt sibe tej Dovere ? ... kurnik, mali to hlasit vtedy, ked sa dala este poistovna zmenit, nie teraz 😠

lienkalienocka
14. feb 2012

@camelco zevraj odbornik 🙂ze ha ha
@silvia545 ale ani dr ma nepodrzal. mala by si chut tam ist? na vas vsetky je mily a mna vzdycky sprdne. a zabudol mi povedat ze som pozitivna na protilatky. svagrina ju bude sledovat a informovat ma. mam strach ze bude mat zle spravy. tebe je hej, ty ju mas uz schvalenu...

silvia545
14. feb 2012

@camelco aháááá ty budeš uviazanááá 😀 😀

lienkalienocka
14. feb 2012

@luga no tak to by som urcite aj ja presla. v vszp to plati tusim rok a tu iba tri mesiace,ked budu taky dobry a uznaju ju

silvia545
14. feb 2012

@lienkalienocka ja neviem teda,,nieje aj on mimo z toho,že poisťovna začala toto robiť 😉 viem,že vravel,že už nanho raz tlačili a nevyhrali,tak asi teraz tlačia poriadne 😖

luga
14. feb 2012

@lienkalienocka , myslim, ze uz aj Dr. to lezie na nervy, ked musi riesit sprostu poistovnu - lebo od nich by bolo asi ferove dat vediet podmienky pre schvalovanie a nie vracat ziadosti neschvalene ...
a co ta sprdol zase? 😕 a ake protilatky mas pozitivne?
to vazne len tri mesiace? a ja som sa spoliehala, ze rok 😝

luga
14. feb 2012

mam silny pocit, ze skoncim v Brne ... len si to neviem predstavit s tym cestovanim....

camelco
14. feb 2012

@lienkalienocka škoda, že zmeniť poisťovňu môžeš už len raz za rok aj to v septembri 😠 😠 😠 ............. myslím, že
@luga to asi dobre vystihla, že doky je nervózny asi aj z tej poisťovne 😠

lienkalienocka
14. feb 2012

@silvia545 tak ale nemusi si to vybijat na mne. keby som nemusela, tak k nemu neleziem logicky 😒
@luga no moja, len tri mesiace od datumu co tam daju, takze uz nejake tyzdne ti uplynu, co to dorucia do centra. protilatky na spermie. takze ich zabijam uz po ceste 😖 mi hovoril ze uz poslali nove papiere z poistovne. tak dufam ze tam nic nenajde.

camelco
14. feb 2012

@luga a odkiaľ by si dochádzala do brna?

lienkalienocka
14. feb 2012

@camelco tak mi zostava len setrit 😒

camelco
14. feb 2012

@lienkalienocka to je strašnééééééééééé, oni v tej poisťovni sú asi na hlavu!!!! ako môžu niečo také napísať, že platí od ich dátumu, sú vôbec normálny?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre