Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

kristina81
1. mar 2012

@tigi ja sa len toho bojim aby som pri tom neodpadla 😀

kristina81
1. mar 2012

@lienkalienocka zaco sa hanbis?

kristina81
1. mar 2012

@silvia545 sme zeny takze nam nic ine nezostava len aj toto zvladnut. 😉

lienkalienocka
1. mar 2012

@kristina81 za davky liekov co mi napisal 😉 ako pre slona 😉

kristina81
1. mar 2012

@lienkalienocka ja uz buduci tyzden zacinam iste.Ak sa len teraz nestal zazrak a neostala som tehotna prirodzene. 🙂

happy8051
1. mar 2012

caute kocky, chcela by som sa spytat, ci Ferticent robi IVF s darcovskymi vajickami. dakujem

kristina81
1. mar 2012

@lienkalienocka 😀 😀 😀 Neboj ja si myslim,ze ani ja ich nemam male. 😀 A odkial vies ze kolko dostanes.Vsak ak som dobre informovana tak z centra ti este nevolali.Inak ja neviem ale ten dr. je neako zaujaty tymi nasimi kilami.Aj mne hovoril,ze 60 kg asi nemate.Hovorim,bohuzial nemam. 😀 😀 😀

camelco
1. mar 2012

@happy8051 skús zavolať a opýtať sa na to, ale myslím, že to robia

camelco
1. mar 2012

baby nič si z toho nerobte, myslím kilami naviac,
@kristina81 mne to tiež povedal

lienkalienocka
1. mar 2012

@kristina81 aj teba si premeral? jak som sedela, tak mi aj brusko sedelo a tiez ze no to budu vacsie davky, 60 kg nemate. tak som sa len usmiala, ze nie. muz sa uz rehotal popod fuzy 😉 ved v tej ziadosti co mi zostala tam to je napisane. to som mala niekomu odniest???? muz ma uz tiez podozrieval ze ci nie som tehotna, lebo mi to uz dost meska, ale uz zacinam citi, ze to pride. to by bola jaka haluz, ze ti aj schvalili a aj si otehotnela. niektorym sa tak podarilo 😉

kristina81
1. mar 2012

@lienkalienocka no neviem ci premeral. 🙂 Mne to povedal romanticky pri robeni sona. 😀 ja neviem ci si to mala niekam dat.mne vsetky tri zobrali v poistovni.No to by bola haluz ale stastna.:D Ani to by ma nezaujimalo,ze mam uz kupene lieky.Ale ja take stastie nemam.Za to ze mas krce este neznamena,ze nemozes byt tehotna. 😉

kristina81
1. mar 2012

@camelco ani si ztoho nic nerobim.viem,ze mam nieco navyse.predtym ako som zacala brat clistilbegyt som mala o 10 kg menej.ani radsej nemyslim na to,ze z tychto hormonov kolko priberiem. ja zo vsetkeho priberam. 🙂plus tehotenstvo.ja budem taka kraaaasna. 😀 😀

camelco
1. mar 2012

@kristina81 pri sone som si to vypočula 😀
@lienkalienocka máme známych, ktorý boli na dovolenke pred ivf, lieky mali už doma, že si oddýchnu a potom do toho pôjdu, a už sa vrátili traja 😀 ............. nič nie je nemožné a zázraky sa dejú

camelco
1. mar 2012

@kristina81 😀 😀 😀 😀

kristina81
1. mar 2012

@camelco no aka by som bola stastna.teraz ms aj tak cakam ako este nikdy,ze by nedosli? 🙂

camelco
1. mar 2012

@kristina81 možno nedôjde 😉

kristina81
1. mar 2012

@camelco uvidime 😉

camelco
1. mar 2012

@kristina81 😉 😉 😉

lienkalienocka
1. mar 2012

@kristina81 😀 😀 som sa dobre zasmiala 😉 mne jednu vratila a ked ju schvalili tak im asi nechybala 🙂 uz viem co ma boli pred ms a co nie. a toto je na ms. ved ja by som aj brala ze budem tehotna. vobec by mi to nevadilo 😉
@camelco bodaj by si mala pravdu. my sme boli vzdy na dovci bud u nasich alebo u svokrovcov. no tam sa nedalo. teraz sme planovali k moru, no ked sa nam zadari tak si asi tak nakreslim to more na papier 😀

camelco
1. mar 2012

@lienkalienocka ak sa zadarí a ty sa budeš cítiť v pohode, tak k moru môžeš ísť, stačí napr. do Chorvátska, tam môžete ísť autom a nemusíš nikam letieť 😉

lienkalienocka
1. mar 2012

@camelco presne do chorvatska sme chceli ist 🙂 je aj taka moznost ze sa tam pojdem zregenorovat po sklamani. nechcem si to pripustit, ale sanca je. aj vy sa tusim niekam chystate vsak?

camelco
1. mar 2012

@lienkalienocka určite, zatiaľ neviem kam ........... resp. čo si vyberiem, buď Tenerife alebo Grand Canaria 😉 (to by sme šli v koncom júna začiatkom augusta) a na konci augusta možno týždeň do CHorvátska ........... sa už teraz teším 🙂 🙂 🙂

lienkalienocka
1. mar 2012

@camelco pockaj..... Tenerife: hmmmmm, pekne,len som nasla zlu stranku ze 1000e za osobu 😀
Grand Canaria: waw, taka krasna zatoka tam bola ze slinky von 😉 no budes to mat tazke, ale bude to potom za to stat 🙂

camelco
1. mar 2012

@lienkalienocka my codíme cez jednu cestovku a tým máme u nich zľavu 🙂

lienkalienocka
1. mar 2012

@camelco ale ved co. na dovolenke si treba oddychnut a clovek si to po celom roku zasluzi. a napr. aj dve dovolenky 😉 potom sa pustite do 3. ivf? ci bude este skoro?

camelco
1. mar 2012

@lienkalienocka možno, zatiaľ to neriešim, uvidím čo bude

lienkalienocka
1. mar 2012

@camelco mozno pridete traja 😉 drzim palce 😉

camelco
1. mar 2012

@lienkalienocka ktovie, možno 😉

kamilkanr
2. mar 2012

@kristina81 nenapisal ti, kolko si mas pichat Merionalu? Ci 3 alebo 4 ampulky? To je podstatne. 😉

kamilkanr
2. mar 2012

@lienkalienocka jedna baba tu z FC bola na sone, dostala recepty, vybrala si lieky a to uz bola prave cerstvo tehotna. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre