Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

dancez
3. feb 2015

@nisa_666 baby nepozerali ste na Wau extrémne tehotenstvá ? je to zaujímavé
@pepca28 ženská bez vaječníkov otehotnela ..
@matka112
@roxy80

pepca28
3. feb 2015

@jarmila85 no to ti takto z hlavy neviem povedať...🙂...včera 1dc...takže od 33 do 42 mám cyklus v poslednej dobe...🙂takzeee konec marca,zač.apríla...:🙂))))

pepca28
3. feb 2015

@dancez nekukala...Ale videla som iné blbos ti...napr.že jedna ženská nevedela ze je tehotná a porodila...🙂 no comment...🙂))

jarmila85
3. feb 2015

@dancez ok ok posnaziiiim sa a ty teda v piatok ides na to???juj juj uz sa tesis co?

dancez
4. feb 2015

@jarmila85 hej tešíme sa

dancez
4. feb 2015

@pepca28 na krv sa chodí o 7.00 ?

dancez
4. feb 2015

@roxy80 dnes budeme čakať na tvoj výsledok 🙂

dancez
4. feb 2015

@nisa_666 netestovala si zase ? či už neni tmavšia ?

nisa_666
4. feb 2015

@dancez jasné, že hej...to sa nedá teraz netestovať...

dancez
4. feb 2015

@nisa_666 tak len nech tmavne pekne 🙂

nisa_666
4. feb 2015

@dancez Ďakujem 😀

fatma1
4. feb 2015

@nisa_666 Je to tam ;)) supeer ;)

dancez
4. feb 2015

@nisa_666 ty ideš na krv 7.2.?

nisa_666
4. feb 2015

@dancez nie v piatok 6.2.

candour
4. feb 2015

@nisa_666 Gratulujem!!🙂

nisa_666
4. feb 2015

@candour ďakujem no ja si radšej počkám na krv...nie, že by som neverila, ale krv je istota...v piatok dám vedeť

renitr
4. feb 2015

@nisa_666 drzim palce aby sa potvrdilo vysoke HCG 😉 uz to to musi niekto rozbehnut 🙂

pepca28
4. feb 2015

@dancez no tak Volako,skoro ráno do ôsmej berú krv

nisa_666
4. feb 2015

@renitr Ďakujem verím tomu, že bude HCG vyššie ako 5...

dancez
4. feb 2015

@pepca28 dik za info

roxy80
4. feb 2015

Ahojte, ano na krv sa chodi skoro rano medzi 7.00 a 8.00 tam treba byt, ja som tam dnes bola cca 7.20 sestricka mi zobrala krv a poobede okolo jednej mi volal doktor, vysledok vam vola Pinter.. no aby som nenatahovala je to negativne...ale tak mame este 6 mrazacikov 😉 trochu ma to zobralo som sa vyrevala a idem si dat vinko podla pepca28 a ideme dalej...doktor povedal nech vysadim vsetky lieky pockam na ms a potom mam dojst na kontrolu...

candour
4. feb 2015

@roxy80 Drzim Ti palce a nevzdavaj to, je nas takych vela!!!

dancez
4. feb 2015

@roxy80 to mi je ľúto, ale myslím si že 2. alebo 3. pokus to na 100 % vínde.

dancez
4. feb 2015

@pepca28 ako sa potom postupuje keby som chcela ísť hned na dalšie ket?

candour
4. feb 2015

@dancez Da sa ist aj hned dalsi cyklus, aj ked doktori to moc neodporucaju, mne spominal Dr. ze ob-cyklus, t.j. mesiac pauza, ja idem bez liekov tak ak sa mi nepodari pojdem hned dalsi cyklus s liekmi

pepca28
4. feb 2015

@roxy80 ježiš to mi je ľúto...Ale to je divne,lebo si už druhá co sa teda vôbec neujali.... fakt je to divne...☹....neviem prečo ale niečo sa mi na tom nezdá... No uvidím ako ja...Zatiaľ sa ujali dvakrát ,aj poziivna krv,ale nevydržali... Ale ako som napísala ereske,lepšie hneď na začiatku, jak o dva týždne plakať nad super pozitívnym testom odfotenym v mobile....myslím že počkaj teraz na mrchu, a na ďalšiu môžeš ísť znova...

pepca28
4. feb 2015

@dancez ty nespekuluj nad ďalším,tento vyjde...🙂...

pepca28
4. feb 2015

@nisa_666 určite to vyjde, už teraz musíš mať hcg ponad 20,keď ti tak pekne po 6tich dnoch vyšiel duch...mne sa takýto ukázal na tuším 9-10 ty deň,hcg bolo 20....

pepca28
4. feb 2015

Odporúčam všetkým momentálnym neúspešným ketackam, nech sa pozrú na stranu 729.==.pridavala som foto....o 24hodin som už ležala s dvomi kanylami v rukách....asi tak...aj keď proste navonok som silná a odvtedy som ani jednu slzu nevyronila(iba pri cibuli🙂),neprejde ani jedna chvíľa,kedy by mi to neprešlo hlavou...🙂 baby tento rok to dáme...nech to stojí čo to stojí....

haimi
4. feb 2015

@pepca28 prepac, ze sa vam sem pletiem, ale ked pises, ze aj otehotnies, ale fazulku neudrzis, nemoze ist o nejaky hemato, alebo imunologicky problem? Mas porobene vsetky testy? Mne vo ferti urobili tak akurat protilatky proti spermiam a to je vsetko. Viem, ze treba vylucit vsetky mutacie a ta imunologia je tiez dost siroka, baby si davaju vysetrovat nk bunky a neviem co vsetko...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre