Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
23. feb 2009

a co potom jedavas,ked nepapas moc pecivo?
on je riadny fanusik jeho tymu,to ked je v tv,tak to musi pozeraj aj keby co bolo,aj smenu v praci si vymeni 😀
ja ho ale necham vyspat co najdlhsie,nebudem ho budit,ved je unaveny...

no ja by som nevydrzala tak dlho nespat,ako tvoj manzel,potom prespi 2 dni? 😀
a on ma vecer nocnu hned po dennej,ci ako to ma dneska?

bobjan
23. feb 2009

ja som dosť na ovocí a zelenine, cestovinách, zemiakoch,...
aha, tak to je teda vec, keď si aj smenu vymení 😲 😅 , veru, nech si len oddýchne. A možno ťa chcel niečím prekvapiť a potom to prespí 😔 😵

ani ja by som to nevydržala, tak dlho nespať...to by ma skolilo..veď on aj keď mal pred nočnou bol hore od rána, alebo teda po prvej nočnej, prišiel domov, šli sme do BA, prišli sme po obede, spal hodinu, alebo nič a šiel zas na nočnú...on potom ani nepotrebuje dospávať...príde pospi 3-4 hodiny a je dospaté...
on dnes začína večer o 20.00 nočnou, ale sneží a potrebovali pomôcť v práci, tak ho volali...čiže toto má navyše a nočnú normálne...včera mal akurát voľno

petkaerdal
23. feb 2009

tak ma viacej energie,nepotrebuje tak vela spat,aj moj otec je taky,tomu stacia 2-3 hodiny kazdy den a nieje unaveny

a co drzis dietu? ci to tak stale jedavas? ja lubim chlebik so sunkou ,mnam,ale kupujem si vsliake grahamove,ked nenosi drahy

no to moj pozera futbal a potom si ho este raz pre istotu pozrie na nete,je fakt taky maniak do toho 😝

bobjan
23. feb 2009

no ja mám aj svokra takého, takže to má po ňom 😔

teraz nedržím, ale som držala pred IVF a som si akosi na to zvykla...to tak triediť...bielkoviny, škroby, uhľohydráty,...

ja som bola dosť pečivová, ale hneď to bolo na mne vidieť... ☹

môj včera kukal NHL mala som nervíky, ale potom to prepol 😉

daguska
23. feb 2009

matkamatko: aspoň som v tom neni sama, teší ma

vierka
23. feb 2009

caute babulky... normalne ze kolko snehu navalalo, ani nie je vidiet cez nase stresne okno na spalni a normalne tam mam tmu ako v noci 😀 a to ani von nemozem ist sa trochu vybazdnit na snehu 😖

petka - no ja som pribrala tak 3 kilecka a uz idu pomalicky dolu... ved mam na to 3 mesiace dostat sa aspon na povodnu vahu 😀

daguska
23. feb 2009

baby kedy stíhate toho toľko napísať? nechodíte do práce?

bobjan
23. feb 2009

Vierka, aj ja mám strešáky zasnežené, ale už sa to pomaličky na sklách topí 😉

Daguš, som ešte dnes PN, tak mám čas. V práci na to času moc nemám... a teraz ak nastúpim na konci mesiaca, tak nebudem mať čas ísť ani na WC, a nie to čítať net..ufff 😒

petkaerdal
23. feb 2009

tak je dobre hyperaktivny teda 😝

mn zase ine nic nezasyti dobre,len chleba,jogurty ,ovovcie a tak,to mam len pre chut,ale nie,ako jedlo

Vierka ahoj,aj tu do rana dobre navalalo snehu,vsetko pekne bieletak zhadzuj,aby si mohla hned zase nabrat
😀

daguska,nechodime 😉

petkaerdal
23. feb 2009

bobjan a ako sa citis?

bobjan
23. feb 2009

Petka, to je teda..veď preto taký chudý 😒 😅 mňa teda zasa teraz pečivo zasýti len na chvíľu...už som si asi odvykla...

cítim sa tak ako doteraz, bolia ma kríže, ale to je od ničnerobenia asi, včera som mala zápchu celý deň, ale večer opačný problém....takže nič...a teraz sa mi drieme 😠

vierka
23. feb 2009

daguska - ja som tiez teraz doma, tak stiham aj do deviatej spat 😀

bobjan - no mne sa to este netopi, ja mam este total tmu v spalni 😀
tak verim, ze tie tvoje priznaky su dobre znamenie 😉

petka - ved ja to tak beriem, ze teraz sa budem snazit, aj som zacala cvicit a potom mi to bude jedno 😀 vies, nechcela som skoncit tak, ze by som len naberala pri kazdej stimulacii a prdku z toho a kila by mi ostavali 😅

inak aj ja som mala vcera na ranajky vianocku s Vierkou 😀 😝

petkaerdal
23. feb 2009

no ked budes mat po nom hyperaktivne babo,nooooo to bude 😀
moj svagor bol hyperaktivny,teda aj je a viem,co vravela jeho mama,ta si vytrpela pri nom 😅

takze ziadna zmena este...no uvidime,nechame sa prekvapkat 😀
ja rozmyslam,ze si zase uvarim fazulu,neviem,co mi tak chuti...ale aspon tam je mlieko..

bobjan
23. feb 2009

Petka, aj moja svokra si teda pri ňom užila....no čo ma čaká 😀

zajtra idem aj ja variť fazuľku s kolenom 😉 Zasa sa bude môj olizovať a poprdkávať 😀 😀

Vierka, no uvidíme, čo z toho bude...dúfam, že riadne // teda 😉

petkaerdal
23. feb 2009

mala si aj ty Vierku a ako chutila? 😀
ja som mala teraz jeden krajcek 😉 ,ale bez Vierky teraz

davaj si uz teraz nejake vitaminky Vierka,ked pojdes na ivf

petkaerdal
23. feb 2009

mne vravela,ze 3 hodiny jej trvalo,kym ho uspala a spal tak 10 minut a stacilo mu raz za den,ze to nebolo lahke,tak sa mas na co tesit teda a ked budes mat dvojicky k tomu,no potes 😀 😀 😀

aj idem bez kolena varit,zase ma bude moj vyhanat z izby

bobjan
23. feb 2009

no môjho naháňali po celej dedine, lebo aj zo škôlky utekal 😉 no a dvojky také??? Tak to by bolo na mašľu 😒 😀

vierka
23. feb 2009

bobjan - ja ti to tak prajem, aby tam bolo tych ciarok aj osem 😀 😀 😀

petka - no bolo to vynijakuceeeeee... vy ste tu cely tyzden o tom pisali, tak som poslala mangela na nakup a nakazala nech mi kupi vianocku 😝 😀 este mam aj na dnes 😀
a ake vitaminky by som mala papat??? a nieco aj pre mangela??? 😕 😅

bobjan
23. feb 2009

Vierka, ja som skromná, mne stačia aj DVE// 😉 😉 😉 Ale díky mooooc🙂

vierka
23. feb 2009

bobjan - dooooobre, tak teda dve 😀 😀 😀

petkaerdal
23. feb 2009

Vieri,my sme pred ivf pili vela dzusu,vitaminky sme nemali v tabletkach,ale kazdy den 100% dzusik

vierka
23. feb 2009

petka - tak to pijem aj teraz, lebo som chora, tak pijem dzusiky 😀

a inak zajtra idem na gyndu, neviete mi povedat, co by som mala povedat dokimu nech mi skusi vysetret, nejake odbery krvy, alebo vytery, alebo co 😅

daguska
23. feb 2009

bobjan : to tak býva vždy keď človek príde po dlhej dobe zase do práce, všetko ho tam čaká, teda mne sa to stáva

petkaerdal
23. feb 2009

tak pi aj ked chora nebudes
a este stale si chora?
Vieri,neviem povedat,ja som nikdy normalne na gyndu ani nechodila 😅

matkamatko
23. feb 2009

ahoj petka, môžem sa ta spýtať, ty si všetky IVF absolvovala vo FC? alebo aj inde?

petkaerdal
23. feb 2009

ahoj matka,
posledne 3ivf som bola vo FC,prve v Iscare...

matkamatko
23. feb 2009

aha tak ty to tam dobre poznáš-bohužiaľ 😒

medzi jednotlivými IVF si mala pauzu presne 3 mesiace alebo aj viac?aj vieš prečo asi tie predchádzajuce IVF nevyšli? viem že presne sa to nedá vedieť-ale či si mala menej vajíčok alebo či sa neoplodnili,prípadne neprežili. odpovedat nemusis, ak ti je to nepríjemné, ja som len taký zvedavec, tak prepáč. 🙂

bobjan
23. feb 2009

Tak som si schrupla😉

dagus, veru tak. Už sa na to teším 😒

bobjan
23. feb 2009

Petka aj si si ho riedila? Mne príde moc sladký...

marcy28
23. feb 2009

ahojte babulky, ja som totalny zbabelec....mam schvalenu ziadost na ivf, ale od vcera mam take depky, ze asi nan nepojdem...precitala som strasne cvela veci ohladom ohss a este vsetkych moznych problemov s tym spojenych, ze mam fakt zajacie umysly...
Vy ste do toho sli bez strachu? Alebo ste sa bali tak ako ja?
Neviem, co budem robit 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre