Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

roxy80
18. nov 2014

@mery1409 dakujem 🙂

mery1409
18. nov 2014

@roxy80. Držím ty palce

dancez
18. nov 2014

@roxy80 ked sa preberieš a už budeš v pohode tak potom ti to doktor príde povedať.
som zvedavá kolko ich budeš mať. mne ich na poslednej kontrole približne spočítal.
ale ja som sa vždy všetko aj pýtala lebo som zvedavá 🙂

marverka
18. nov 2014

Ahojte. Má niekto prosím Vás Puregon? IP, dík

bubulacka
18. nov 2014

Jaaaaj babyyyy je vas tu ako maku, tých, co uz "idu na to", takze velmi velmi držím každej jednej palce 🙂
Dúfam ze sa roztrhne vo ferti vrece s tehulkami, a budúci rok sa vidíme uz v úplne iných témach, typu aky kocik mam kupit a pod. 😝

renitr
18. nov 2014

@bubulacka pekne si to napisla , jednoducho to tak BUDE a basta !!! musime vyprazdnit tuto stranku a pekne sa vsetky presunieme do inej temicky 😀

bubulacka
18. nov 2014

@renitr a ty si ich naháňala, ked ti to az 5 týždňov schvaľovali? Lebo všade je písané, aj mne hovorili ze do 4 týždňov.... To by som tam volala každú hodinu a buzerovala ich 😀 😝

renitr
18. nov 2014

@bubulacka ano, ano ja som im volala a musim povedat ze ta tetuska co to ma na starosti v poistovni bola velmi mila a ona sama mi zavolala spat hned ako mi to schvalili. Az som nechapala 😉 asi ma chcela mat uz dole z krku 😀 😀

bubulacka
18. nov 2014

@renitr no to je ta p. Coneva 😀 ona je hrozne milá, uz sa jej neviem dočkať, kedy príde, lebo paci sa mi, ze z nej cítiť, ze ma naozaj záujem pomôct, nie len "odpinkat" a povedať ze neviem, este to nie je, počkajte si, az Vam zavolajú z centra... Co by teda mohla, ale dobre, ze to nerobí 😀
Btw., ked som s ňou volala naposledy, povedala mi, ze tam ma 2 kopy po cca 70 žiadosti, a kazdy den prichádzajú ďalšie, čiže celkom veľa, ked si predstavím, ze jej volajú tak, ako ja, ani sa nedivím, ze uz je PN 😀 😀 😀

renitr
18. nov 2014

@bubulacka fuuuha take teda asi kazdy to chce stihnut este pred vianocami. Ved to by bolo krasne dostat vianoscny darcek potvrdenie tehu 😉 prajem to aj tebe a vsetkym babenkam co sme na cakacke 🙂

dancez
18. nov 2014

ja som bola z toho taká sklamaná že sme museli vklad odložiť že až aj ja som chcela už na vianoce
vedieť či som tehu alebo nie ☹ . a teraz zase čakať do januára. fakt som nečakala že to celé bude trvať
pol roka kým mi vložia embrijko.

renitr
18. nov 2014

@dancez viem ze je to tazke a hlavne velmi stresujuce to cakanie, ale hlavu hore a treba verit ze buduci rok bude uspesny . Potom si povies, ze to cakanie stalo za to 😉

bubulacka
18. nov 2014

@dancez nebuď smutná, mna zrejme tiez čaká OHSS, takze myslim si, ze budem mat odklad... My sa snažíme cca 3 roky, takze vzdy si hovorím, ze este ten mesiac - dva navyše vydržím... Podla mna vzdy lepsie počkať a neohroziť sa na zdraví, akoby vklad prebehol, a potom sa stresovať kvôli zdravotnej stranke.

pepca28
18. nov 2014

@dancez nebud sklamana...ja som do toho v juni isla takym stylom ze sak preco by to nemalo vyjst prvy krat a inu moznost som ani len nepripustala...dobreze som si vtedy uz neobjednavala kocik..😀...no a vidis to....😀...najprv hroziaci hyperstimulak,potom mi to kruto meskalo,prvy ket som mala az o dva mesiace,z toho nist a teraz som skoncila v nemocke...ale sak uz je dobre...idem sa v hlave prepisat scenar na buduci rok...😀 ale tak narobila som muzovi(aj mne)plany na najblizzsie 3 mesiace-vymalovat cely dom,dokoncit kupelku,a podobne...ten cas rychlo ubehne...:-P

dancez
19. nov 2014

@roxy80 no ako si dopadla ?

dancez
19. nov 2014

@bubulacka ja viem, že je to tak lepšie ale u mna to práve že vobec nevyzeralo že som prestimulovaná,
@pepca28 keby mi to povedal asopn skor pred vkladom a nie že prídte na vklad a tam bum a povie ti
že sa to odklada o 2 mesiace. ja som sa už teda nastavila na to že bude vklad a netušila
som že to ešte može byť inak. ale čo už.

renitr
19. nov 2014

@roxy80 juuuj sme na teba zvedave ze ako si dopadla 😉

roxy80
19. nov 2014

Ahojte, no hrdinka som si nechcela dat nic na bolest aj ked mi nukali a teraz tu umieram, myslite ze si mozem dat mig 400? A inak tak nakoniec sme mali az 18 vajicok to nepredpokladal ani doktor, sam sa cudoval, takze pri tak vysokom pocte hrozi hyperstimulak, takze asi odklad na januar :( no cely cas mi hovoril ze hyperstimulak urcite nebude,a este aj davky mi zvysoval, no zajtra maju volat kolko sa oplodnilo 🙂 a v sobotu na ultrazvuku zisti podla toho ci sa mi zvacsuju vajecniky ci hrozi ten hyperstimulak alebo nie ak to bude ok tak v pondelok vklad...povedal ze zavisi aj od toho kolko sa podari oplodnit...tak cakam zajtra len dobre spravy

ereska
19. nov 2014

@roxy80 super my sme mali 16 tak sa teskm z teba nech sa vam vela vela oplodniiiiii drxim paste

roxy80
19. nov 2014

@dancez ahoj no dopadla som tak ze ze mame az 18vajícok a zajtra nam daju vediet kolko sa oplodnilo 🙂 , ale na kazdej kontrole mi hovorili ze OHSS nehrozi a este aj davky mi zvysili lebo nerastli. Aj doktor sa cudoval ze dorastli aj take s ktorými neratal, povedal mi ze ratal tak 10 max 12 a sam bol dnes prekvapený a preto povedal ze uvidi v sobotu na ultrazvuku ci je vsetko ok ak by bolo tak ideme pondelok na vklad 🙂

bubulacka
19. nov 2014

Mne dnes volali, ziadost mam schválenú, bohužiaľ, vcera sa čosi zomlelo, a tak musim cele babatko odložiť na neurčito... Uvidim, ako sa situácia bude vyvíjať ďalej, podla toho sa rozhodnem... Všetkým želám veľa zdaru, budem Vas chodiť priebezne sledovať. Majte sa krásne.

pepca28
19. nov 2014

@bambulka2015 no ako si dopadla? Čakáme len na pozitívne správy...

pepca28
19. nov 2014

@bubulacka Fuha,to znie vážne,dúfam ze v to dobre dopadne

bambulka2015
19. nov 2014

@pepca28 velmi pozitivne 😉 dakujem za opytanie. Hcg 523 😉 buduci tyzden idem do centra na prvy Fotoshooting a potom uz budem patrit do ruk mojmu gyncarovi 😉

pepca28
19. nov 2014

Jeeej...To je super...Teraz nech sa držia poriadne...🙂 ))))))

bambulka2015
19. nov 2014

@pepca28 no dufam, ze sa obaja dobre zahryzli a pustia sa az po 37.tt 😉

renitr
19. nov 2014

@bubulacka juuuj moja, aj tebe prajem vela vela uspechu a hlavne nech sa vsetko vyriesi v sukromi... Gratulujem k schvalenej ziadosti 🙂

renitr
19. nov 2014

@bambulka2015 kraaaaasa, konecne nieco pozitivne. Velka gratulacia a verim ze to pekne dootiahnes az do uspesneho konca 🙂 Drzkaj sa

renitr
19. nov 2014

@roxy80 tak si mala krasnu urodu 😉 drzim palce aby sa oplodnilo co najviac alebo aj vsetkyyyyy 🙂

bambulka2015
19. nov 2014

@renitr no dufam, ze sa doziju aspon 80 rokov 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre