Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

renitr
21. nov 2014

@jarmila85 urcite buduci rok bude uspesny 🙂 Je nas fakt vela ktore planuju pokracovat zaciatkom budúceho roka, takze teraz si pekne oddýchneme pocas sviatkov a buduci rok bude patrit vsetkym cakajucim ziankam a vsetky do dotiahneme do uspesneho a vytuzeneho konca 🙂
A vitaj medzi nami 😉

pepca28
21. nov 2014

@roxy80 sak do prcic som chcela ist neskaj,ale sak stale trochu krvacam,co tam budem..pojdem na bud.tyzden

ereska
21. nov 2014

@dancez mne na 10 den

pepca28
21. nov 2014

@dancez mne po 5-6dnoch,a to sme približne rovnako vysoke

roxy80
22. nov 2014

ahojte 😉 , takze dnesna kontrola dopadla asi tak, ze stale neni rozhodnute, lebo vajecniky mam normalnej velkosti len sa mu nezdala tekutina za maternicou, takze stale sa nerozhodli ci vklad ano alebo nie. Povedal ze normalne nech dojdem na poljedenastu ako mame dohodnute s embryologom na vklad s plným mechurom a ze pozrie este raz ultrazvuk a ze vtedy sa rozhodne ano ci nie, takze stale neviem, tak drzte palceky nech povie anooo 😉 😉 😉

123fefe
22. nov 2014

ahojte baby.brali vam vo ferti AMH hormon?ak ano,ake ste mali hodnoty?dakujem 🙂
a drzim vam všetkym palceky!

dancez
22. nov 2014

@pepca28 ja za chvilu 2 týždne a nič

dancez
22. nov 2014

@roxy80 zaleží či tam budeš mať ešte tú tekutinu alebo nie ja som ju tam mala tak mi neodporúčal
lebo tehotenstvom by tá tekutina bola vačšia a vačšia a ža by mi to museli v nemocnici ihlou vyberať.
tak nech to aspon tebe dopadne dobre.

dancez
22. nov 2014

@123fefe neviem čo to je a žiadne výsledky doma nemáme majú ich len oni tak ti neviem povedať.

roxy80
22. nov 2014

@123fefe ano brali, to beru kazdemu tento hormon hlavne urcuje ci je skon k PCO ak je nad 5,5 tak vtedy mas pravdepdobne PCO 🙂 v podtate sa nim da zistit ci mas vo vajecnikoch vajicka dozrievanie 🙂 kazdej sa robi, je to v ramci hormonalneho profilu ktory sa robi na vstupnej prehliadke.......

dancez
22. nov 2014

@ereska tak dnes to už prišlo, vklad vzchadza teda na cca až na 27 januara ☹
@pepca28

ereska
22. nov 2014

@dancez to asi aj mne tak nejakooo pojdeme spoluuu

@123fefe mne to brala gynekologicka a ja som nala 13.55

pepca28
22. nov 2014

@123fefe ahoj,ja som mala 6,5...takze PCO...nerobili mi hned vklad,ani by som nechcela,mala som 27vajicok,a dost ma to bolelo

pepca28
22. nov 2014

@dancez ja vobec netusim kedy pojdem na dalsi...😀...uvidim co na to povie moje telo a jak rychlo sa dostane do normalu...

renitr
22. nov 2014

@123fefe ahoj, ano brali. Ja som mala 3,40

ereska
22. nov 2014

Ja som potom to amh mala riadne vysoke

pepca28
22. nov 2014

@ereska MYSLIM ze je to aj jedno uz potom,aj tak nam ostava KETko,ci mas hodnotu nizku,alebo vysoku...:-P

tslobik
23. nov 2014

Žienky chcem sa spýtať, čo všetko sa musí absolvovať keby som si chcela dať odobrať a zmraziť vajíčka? Je to ten istý postup.......injekcie....narkoza.....aj finančne to vychádza ako pri pároch? Alebo je v tom rozdiel finančný alebo nejaký iný?

A ešte by ma zaujímalo, ak má pár zmrazené embryá, môže absolvovať KET aj sama....teraz myslím, či treba súhlas a podpis partnera/manžela s vykonaním KET alebo nie? Veľká vďaka za odpovede.

123fefe
23. nov 2014

dakujem vam dievčata 😉
ja mam skor obavy,že to čiselko bude male...ved uvidime.

pepca28
23. nov 2014

@tslobik ahoj,neviem ako to je,ak nemas partnera,manzela...problem je v tom,ze ak sa nachcdza v pare nejaky zavazny zdrav.problem,dava sa ziadost na poistovnu,a ta ti bud schvali financovanie,alebo aj nie,postup je rovnaky,....co sa vsak tyka KET,kludne mozes ist aj sama...my sme davali suhlas s KET obaja,formular nam dali vo ferti,a museli sme si dat overit podpisy...

pepca28
23. nov 2014

@123fefe vsak to je dobre..😀

tslobik
23. nov 2014

@pepca28 Chápem, ale ak nie je zdravotný problém......ide čisto len o vek ženy, napr. ak má 35,36 rokov a chce si dať odobrať a zmraziť vajíčka a použiť ich napr. až v 40-tke.

A pri tom KET ste podpisovali a overovali oba vaše podpisy. A nestačí len jeden overený podpis samotnej ženy?

pepca28
23. nov 2014

@tslobik aha chapem,urcite je to mozne,problem bude vo financovani,neviem ci to poistovna preplaca

123fefe
23. nov 2014

@pepca28 norma je vraj 1-3,ja mam "poobkrajovane" vajecniky kvoli cystam a bojim,ci tam mam nejaku rezervu vajok este...takze male nusi byt fajn 😒

roxy80
23. nov 2014

baby, mam otazku, kedze stale nevieme ci bude vklad zajtra, chcem sa spýtat mam si dat ten ten gel crinone ráno ako si ho davam od odberu. Chcem sa spýtat tých z Vás ktoré boli na ET Alebo KET ci ste si ho davali rano v den vkladu pred vkladom alebo po/bud crinone gel alebo utrogestan/ dajte mi vediet. Lebo som sa to zabudla opýtať a mi tam ideme az na poldvanastu zajtra a ten gel sa musí davat ráno, dakujem za rady a info 🙂 🙂 🙂 🙂

renitr
23. nov 2014

@roxy80 ahoj, ano ten del Crinone si daj hned rano pred vkladom. Doktor ta potom aj tak precisti a po vklade si ho musis dat opat. Takze 1 si zober zo sebou.... Drzim ti palce aby to zajtra vyslo 😉

roxy80
23. nov 2014

@renitr dakujem ti 😉

ingrid0105
23. nov 2014

Dievcence robia vo Ferti aj soft stimulku?

renitr
23. nov 2014

@ingrid0105 soft bohuzial vo FC nerobia 😉

ingrid0105
23. nov 2014

@renitr tak jedine Brno , dik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre