Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

pepca28
4. dec 2014

@fatma1 ano,vysetrovali...

jarmila85
5. dec 2014

Dievcenceeee takze dnes mi volali z centraaa a ziadost schvalenaaa...dufam ze rok 2015 bude pre nas vsetky uspesneee...

renitr
5. dec 2014

@jarmila85 no paraaada, gratulujem 😉 a verim ze buduci rok bude urcite uspesny, pre kazdy z nas 🙂

axnelez2
5. dec 2014

Tak som sa baby rozhodla. Zajtra to dam, nevydržala som a som rozhodnutá testovať 😀 a rozhodnutá neplakat ak to nebude podla mojich predstav bo je asi predsa len skoro 😀

Prajem vam pekny vikend 🙂 😉

roxy80
5. dec 2014

@axnelez2 a kedy mas ist na krv? A hlavne mysli pozitivne 🙂

axnelez2
5. dec 2014

@roxy80 som objednana na utorok, a pozitívne sa snazim 🙂 aj ked občas je to ťažšie 😅

Tebe ako to vychádza ? Po novom roku hned ?

candour
5. dec 2014

@axnelez2 Drzime palce🙂

axnelez2
5. dec 2014

@candour dakujem ti moc 🙂 nerobím si extra nádeje ze by bol výsledok uz viditeľný , ale co ak motyka vystrelila a su tam dve bublinka 😀

candour
5. dec 2014

Prave naopak,treba si robit nadeje,ba co viac,treba tym embryjkam uplne a stale verit,ze u Teba maminy im je naj a preto iny ako pozit.vysl.nemoze byt🙂

roxy80
5. dec 2014

@axnelez2 no uvidime podla toho kedy dostanem dnes mi skoncili a najblizsie by mali dojst koncom roka, tak ak je vklad cca na 14 den tak pravdepodobne bude vklad tak v strede januara 🙂

pepca28
6. dec 2014

@axnelez2 vyjde to...🙂

pepca28
6. dec 2014

Baby co,aký bol mikuláš? Ja som mala v cizme cibuľu,uhlie a zemiak..No..a peknú opicu...ak sa nám aj v posledných dňoch "zadarilo" tak som to včera aj tak "odstranila" troma litrami červeného...🙂 no čo vám poviem,užívam si život kým to ide...🙂..

renitr
6. dec 2014

@axnelez2 ahoj, tak ako dopadol testik? spravila si si ho, alebo cakas az na krvicku? 😉

axnelez2
6. dec 2014

@renitr jooj ano, pravdaze snehobiely 😅 , ale rátala som s tym ze asi motyka nevystreli 😀

Mozno uz vydržím do toho utorka, ale skúsim mozno este jeden (viac ich doma nemam ) 🙂

renitr
6. dec 2014

@axnelez2 viem ze to neni prijemny pocit ked test je biely, ale aj tak drzim palce , este utorok moze vsetko zmenit 🙂 drzkaj sa a hlavne nebud smutnucka, raz to jednoducho musi vijst 😉

pepca28
6. dec 2014

@axnelez2 kolky deň si sa testla

pepca28
6. dec 2014

@axnelez2 inac ja som sa testla až deň pred krvou,a to bol tuším desiaty deň po ket.a bol tam slaaaabububulinky dusik.ledva ho bolo videt..takže nestresuj..🙂..a potom to zosilnelo...

axnelez2
6. dec 2014

@renitr
@pepca28
Ďakujem baby za podporu, ale nestresujem , som len 7den po ET takze som tomu priliz nedávala 😀 ale boli aj take prípady tak som skúsila 🙂 ako som tu na konikovi uz par krat "počula " depka prichádza az s mrchou 😎

dancez
7. dec 2014

@petulanl tak to je pekné. a vy ste maliakú diagnózu?

dancez
7. dec 2014

@axnelez2 ja by som to tiež určite nevydržala a skúsila 🙂

renitr
7. dec 2014

@axnelez2 mna depka chytila az po 2 mesiacoch po neuspesnom IVF a teraz sa davam do kopy akupunkturou😉

petulanl
7. dec 2014

@dancez
mm po prekonanej rakovine, odobratý jeden semenik a na druhom takmer žiadna produkcia.
Šancu sme mali 0,5%, vraj uplne vylúčené pri tom množstve.
Takze absolútny zázrak. Ani som nechcela robit test, ale ked uz dlho meškala tak ze pre istotu.

pepca28
7. dec 2014

@petulanl a je manzelove???...:-P...pjepac..to bol iba vtip..😀...aj zazraky sa deju..:-P...ja som si prave pred tyzdnom len uvedomila,ze vlastne my sme to ani neskusali prirodzene...za tie 4roky ma ani len nenapadlo,ze su nejake plodne,neplodne dni...😀..mozem s kludnym svedomim prehlasit,ze som na to dlabala zvysoka,..a ked manzel doniesol vysledky spg,tak uz uplne...takze vcul ma napadlo,ked mam cas do dalsieho ket,a doktor povedal ze som v najlepsom poriadku,tak to teda aspon skusim...sak za to nic nedam a zabere mi to max par minut..😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

pepca28
7. dec 2014

@renitr ja som depky uspesne prekonala terapiou vinom...

renitr
7. dec 2014

@pepca28 ja som si prave dnes kupila ovulacne testy 😀 😀 😀 takze od zajtra co je 10 DC idem testovat a potom suuuuup na to 🙂 sak nech je sranda aj pocas Vianoc 😀

pepca28
7. dec 2014

@renitr no..sak co budeme po veceroch robit odradosti...ale na testy asi kaslem,to sa mi uz zasa az takto nechce tomu venovat,asi az od dalsieho menzesu(boh vi kedy bude)...a zas moj muz dostane infarkt ked zbada dvojpalickovy test,sak umre od radosti skor jak mu to vysvetlim ze co to je...😀DDD

renitr
7. dec 2014

@pepca28 to je dobry napad 😉 asi to poriesim tak ako ty, a idem na to hneeeeed 😉 uz manzel otvara cervene vineckooooo 😉 tak na zdravicko kazdej z vas 😀

pepca28
7. dec 2014

@renitr ja by som nebola ani proti akupunkture..lenze ihiel mam uz plne zuby...:-P

axnelez2
7. dec 2014

@renitr tak to ta obdivujem , ze az dva mesiace po. Mna vzdy hned príchodom mrchy, potom viac a viac po tých mesiacoch, rokoch, Closti , IUI , a teraz ani nechcem vediet co by so mnou teraz prev vianocami spravil neúspech po tejto prvej IVF. 😔

petulanl
7. dec 2014

@pepca28
Ides na to. Na testy sa vyser. Tym ze nam povedali ze sme bez sance, uplne som odignorovala vsetko a vhupli sme na to. Jedine co som robila bolo ze po sexe som sa uz nestavala, len som sa zakryla a spala. Žiadna sprcha, nic. a ejha, co sa stalo. Strasne som zvedava na to nase babetko, musi to byt velky bojovník. Hlavne ta jedna spermia, ked si predstavím aku cestu musela zvládnuť, bez pomoci dalších 15 miliónov. Príroda je mocná.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre