Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

nisa_666
11. feb 2015

Babulky ja dnes takto...je to robený dr. max. 11, 12 deň a dnes 14 deň.
Vidieť, že stúpam...zajtra sa necháme prekvapiť...

dancez
11. feb 2015

@ereska ty si po kET a chcela si ísť na dalšie KET ? a musí byť tá pauza medzi tým ?

ereska
11. feb 2015

@dancez po ket som krvacala sa to vycistilo mam ist na sono ci je to ok a mam pockat na dalsi menzes a potom az na ten dalsi mi povedali ze mozem ist vlozit nase posledne ;) to prave

dancez
11. feb 2015

@ereska čooo, ja nechcem tolko čakať keby sa to náhodou teraz nepodarilo

ereska
11. feb 2015

@dancez na to nemysli priste sa to podarilo a basta fidli

nisa_666
12. feb 2015

Baby HCG 109,4...v pondelok zas krv a už aj sono spraví. Moc to ide pomaly. Ak do stredy nestúpne ako má, tak nemocnica

dancez
12. feb 2015

@nisa_666 Drzim palce aby to dopadlo dobre

nisa_666
12. feb 2015

@dancez Ďakujem...no mám vyoperované vajcovody nechápem keby to bolo mimo že ako a kde... a začiť 3 krát mimo tak to je aj na koňa veľa.

renitr
12. feb 2015

@nisa_666 velmi ti drzim palce aby to dobre dopadlo. Boooze snad to bude v poriadku. Clovek sa fakt tesi, ze na testiku nieco vidi a ani clovek nechce mysliet na to co sa este vsetko moze stat((( Naozaj drzim palce aby ten tvoj pozitivny testik sa pekne potvrdil a uz len nech to HCG stupa a stupa a potom uz len pekne tehulkovanie... Prajem vela vela sil

nisa_666
12. feb 2015

@renitr Dakujem verím, že bude ok

sheenka
12. feb 2015

Ahojte dievcata. Chcem sa spytat aky stimulacny profil ste mali a cca kolko dni stimulacka trvala az po odber.

monca2013
13. feb 2015

ahojte baby,chcela by som vediet či ste uživali niake vytaminy pred KET ak ano tak mi prosim dajte vediet ake.DAKUJEM 😉

renitr
13. feb 2015

@monca2013 ahoj, ono je vela vitaminov co sa da uzivat. Dolezite je co clovek potrebuje. Ja napriklad uzivam Inofolic a kyselinu listovu a manzel Folandrol a berieme spolu aj Gynex 🙂

monca2013
13. feb 2015

@renitr dakujem za odpoved, a to sa da kupit v lekarni alebo je to na predpis dakujem 😉

martinkaba12014
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nisa_666
13. feb 2015

Bola som u gyndy. Na sone nebolo este nic vidno, vystelka mala 18 mm to je super taka tehotenska 🙂 Zobrala krv, pondelok bude vysledok, hovorila, ze to mimo nebude lebo nemam vajcovody. Dala mi nadej, sice hovorila ze hcg tych 110 je fakt malo ale su aj take pripady.

renitr
13. feb 2015

@monca2013 je to volnopredajne lebo to su vlastne doplnky stravy a nie lieky. Najlacnejsie kupis cez internetove lekarne 🙂

renitr
13. feb 2015

@dancez ahoj, no ako si sa rozhodla s tym testom? Odolala si, alebo uz si skusala? 😉

dancez
13. feb 2015

robila som si 6 DVK ale nebolo tam nič a zajtra si už určite urobím aj sobotu a nedelu a pondelok ráno

renitr
13. feb 2015

@dancez 6 den je naozaj skoro, takze hlavu hore a ten dalsi uz bude urcite pozitivny. Drzim velmi palce aby to tak bolo 🙂

dancez
13. feb 2015

@renitr dakujem velmi pekne

ereska
14. feb 2015

@dancez aj si testovala cez vykend?

dancez
14. feb 2015

@ereska hej do tej novej diskusnej som to napisala dnes 8 den po vklade a jedna ciarka ale v kutiku duse este stale verim kym nekrvacam

renitr
15. feb 2015

@dancez ahoj ako sa citis? Zajtra drzim palce aby krvicka dopadla pozitivne 😉

dancez
15. feb 2015

@renitr idem 17. to je v utorok ale zajtra si ešte spravím ráno test. 17 by som mala dostať aj MS

renitr
15. feb 2015

@dancez verim ze MS nepride 😀

dancez
15. feb 2015

@renitr ono keby sa to dalej nevyvíjalo tak sa to može aj vstrebať ?

renitr
16. feb 2015

@dancez ano to moze, a ked dostanes menzes tak treba ratat ze obcas pojdu s teba take akoby hrcky, ale to su potom tie male zrzeninky ktore sa pekne vyplavia. Urcite nepouzivat tampony, treba sa pekne vycistit.
Aleeeeeee ved este nieje nic stratene, este sa moze potvrdit aj tehu 🙂

petulanl
16. feb 2015

Kočky zostal nam Folandrol, rada darujem, Ba. 🙂
a tfuj tfuj posielam tehu bacile!!!!!

86mamca86
18. feb 2015

ahojte babulky,
chystame sa s mm do Ferticentra, na co sa mame pripravit? najpr sme boli objednany v Gyn fiv, ale pri studovani poplatkov v GF kde si uctuju aj odoslanie vzorky do laboratoria, odber vzorky ale aj jeho vyhodnotenie, som volala do Ferticentra, zlata pani zdvihla, vstupny pohovor zdarma, vramci ktoreho zdarma aj ultrazvuk pre mna a spermiogram pre manzela tiez zdarma 🙂

Citala som si co moze sposobovat, ze sa nam nedari, v niektroych veciach som sa aj nasla, som migrenicka, lieky som ale vysadila, som chuda (nie ale anorekticka 🙂) neviem kde moze byt problem, dufam ze nam vo FC pomozu.

Je mozne, ze by nam nejak (neviem ale ako) pomohli, aby sme nemuseli absolvovat umele oplodnenie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre