Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

dorotka_
21. feb 2012

@kamilkanr my sme vlastne mali iba spermiogram, potom som bola na laparke ohladne ci je vsetko v poriadku priechodnost vajecnikov a tak tam mi dr co mi to robil povedal ze to mam ukazkove, a este asi tie testy co robia na tie chlamydie ci co, co beru hned pri konzultacie tie odbery asi je tam aj ci zena nema protilatky na spermie sa mi zda

dorotka_
21. feb 2012

@wejbynka no ja ked som bola na odbere vajicko bola so mnou baba, ktoru nemohli uspat, pretoze bola alergicka na nejaku zlozku v tom a takze jej dali len nieco na utlmenie bolesti alebo co nepamatam si uz a veru ked sa vratila tak plakala, lebo ju to bolelo a bolo to neprijemne,ale co zena nevydrzi, takze pri uspati je to fakt ovela lepsie 😉

camelco
21. feb 2012

@lienkalienocka som sa ešte včera rozhodla, že až v pondelok by som tesla, keď mám ísť na krv ............ presne ako to urobila @kamilkanr ................ lenže náhoda je blbec 😒

tigi
21. feb 2012

@wejbynka gratulujem, to je krasny pocet vajulok 🙂 . inak aj mna to po odbere bolelo, este ani na druhy den som sa nevedela vystiet a chodila som v robote ako keby ma seklo v krizoch 😖 daj si nieco od bolesti, pomalicky to bude lepsie. 🙂

@luga SPFko robia tusim pri OPU, pripravia vlastne sliznicu na vklad, aby bola uz pri ET pripravena lepsie na prijatie vajulka. 🙂

@camelco pravda,ucty treba platit. 🙂 ja to mam do prace iba 20 km a domov tiez. nastastie ale chodim na osmu, takze nemusim vstavat skoro. ja som taky lenoch co sa tyka ranneho vstavania.😀 aj teraz trpim, lebo som si zabudla dat orazit priepustku v piatok a musim si to nadrobit, tak chodim skor, ale teda je to fuska rano sa skotit z postele. 😀

camelco
21. feb 2012

@tigi 😀 😀 😀 ................. ja by som najradšej vstával o nejakej pol 8 a o 9 začínala v robote
.......... sa mi zdá že SPF robia pred ET

dorotka_
21. feb 2012

@camelco no skore ranne vstavanie poznam ja vstavam 4:30 a tiez cestujem a aj ja by som radsej neskor ale co uz, mozno raz xixi

camelco
21. feb 2012

SPF: Ide o aplikáciu laboratórne spracovaného ejakulátu manžela/partnera do kŕčka maternice, čím dochádza k zvýšeniu stimulácie receptorov , ktoré sú zodpovedné za kvalitu prípravy výstelky maternice- endometria. v podstate sex naplno bez sexu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 🤐 🤐 😲

camelco
21. feb 2012

@dorotka_ vidím že nie som sama kto tak musí skoro vstávať 😉

dorotka_
21. feb 2012

@camelco mne sa vsetci divia ze ci sa mi chce a co sa teda neprestahujem, aby som nemusela cestovat, ale tak momentalne to je ako je a uz som si zvykla 🙂

camelco
21. feb 2012

@dorotka_ u mňa detto, zvykla som, už sme aj rozmýšľali žeby sme sa presťahovali bližšie, ale zasa hypotéka a keď si predstavím tú byrokraciu a kopu zbytočných papierovačiek, tak sa mi do toho nechce a radšej udem ďalej dochádzať

dorotka_
21. feb 2012

@camelco no my asi tak podobne a navyse polovicka ma pracu v mieste bydliska takze to zatial neriesime, teraz pojdem najprv na matersku a potom sa uvidi 😉

camelco
21. feb 2012

@dorotka_ my sme takto fungovali 6 rokov, mm dochádzal, a ja som bola priamo v meste, ale kedže zmena je život, tak pre istotu dochádzame od októbra obaja 😀

dorotka_
21. feb 2012

@camelco mile chcela si byt solidarna 😉 , hlavne ze je robota

camelco
21. feb 2012

teraz robíme na účty a nma PHM 😀 😀 😀 ......... ale ako si napísala, hlavne že je robota

dorotka_
21. feb 2012

@camelco poznam 😀

silvia545
21. feb 2012

Nooo babyyy vy ste sa jak rozjazdili 😀 ideme čítať 😉

silvia545
21. feb 2012

@lienkalienocka 😀 ty možeš začať aj bez žiadosti,,som ti to vybavila 🙂 aj lieky budeš mať gráátis 😀 😀

silvia545
21. feb 2012

@dorotka_ ked má prísť kedy ju potrebujeme,tak vtedy mrcha jedna nechodí 😀 skús čer.vínko,ale neprežen to 😀 😀

silvia545
21. feb 2012

@luga SPF sa robí pri OPU 😉 ale dá sa to vyriešiť aj tak,že den pred ET budeš mať s mm sexík 🙂

silvia545
21. feb 2012

@camelco moja a ty kde pracuješ,ked tak daleko cestuješ? 🙂

dorotka_
21. feb 2012

@silvia545 no musim ju nejak povzbudit, mozno pomoze ked tam mm trochu postucha xixi pri vecernom venovani sa 😀 😀 😀, hlavne, ze minuly mesiac prisla ovela skor potvora jedna 😠

silvia545
21. feb 2012

@dorotka_ 😀 😀
aj mne prišla naposledy o 2 dni skor 😉 a minuly štvrtok ma začalo pobolievať bruško ako na ms a na druhy den už aj kríže 😖 tak som bola preplašená 😕 ved mám dostať teraz 23.alebo 24.2 a to by bolo skoro 😒 aj o týžden 😖 tak mi kamoška poradila citrony na oddialenie ms,lebo v piatok som si fakt už myslela,že príde 😖 tak som pila šťavu z citronov a ms nikde 😀 aspon mi to o pár dní oddialilo 😉 tak sa mi zdá,že ich už asi vysadím 😀 😀

dorotka_
21. feb 2012

@silvia545 😀

luga
21. feb 2012

@silvia545 @tigi @camelco , dakujem za odpoved ... no, asi si to dam spravit vo FC - ja uz si dam spravit asi vseko 😀

silvia545
21. feb 2012

@luga 😀 😀 já zas uvažujem nad tým lepidielkom 😨 ktovie aká cena bude 😉

luga
21. feb 2012

@silvia545 , do lepidla idem aj ja 😎 ... dnes som bola vo FC po ziadost a Dr. este nevedel cenu - ale teda ze v tom ich spriaznenom centre - nemeckom ci rakuskom? (odtial dostanu "pokyn") - to robia za 150 E .... zevraj vysledky su a fakt to zvysuje uspesnost( narozdiel od PISCI - dakedy veeeeelmi oslavovane,ale efekt zevraj ziaden ) ...ako neviem, comu mam verit, ale povedala som si, ze uz fakt skusim vsetko 🙄

camelco
21. feb 2012

@silvia545 v Trenčíne 😉

camelco
21. feb 2012

@silvia545
@luga
škoda že to nemali v ponuke minulý týždeň v pondelok, asi by som to riskla

luga
21. feb 2012

@camelco , nooo, ved som zvedava, kedy to zaradia .... ako ved poskodit to nemoze, takze ziaden risk to nie je - budu to max. zbytocne vyhodene prachy 😝

kamilkanr
21. feb 2012

SPF sa robi po OPU. Platilo sa, ked sa uskutocnil ET. Ak sa ma uchytit, uchyti sa aj bez SPF. Na 1.IVF sme mali a nepomohlo, na 2.IVF sme si to uz nedali a uchytilo sa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre