Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

silvia545
26. mar 2012

@ana79 ja vážim 57 alebo 58,,tak mi to skáče 😉 no ja ked počítam,teraz majú 14,,denne narastú 2mm,,štvrtok budú mať už 20mm,,no neviem,či v piatok alebo v sobotu nebude OPU 🙂

luga
26. mar 2012

@silvia545 , super, si to zobrala nejako z rychlika 😀 - tfuj, tfuj, tfuj 😉

silvia545
26. mar 2012

@luga jejéééj,tak to bol zázrak ako hrom 🙂 už si asi ani neverila,ža takéto niečo sa može stať 🙂 ale ked Boh dá,tak aj motyka vystrelí 😀 len nech ti všetko doooobre dopadne,,teším sa stebou 🙂 a nech ťa všetky krásne nasledujeme v tehu 😉

silvia545
26. mar 2012

@luga 😀 majú naponáhlo,,nevedia sa dočkať,kedy už budú v brušku 🙂 každý den prosím synčeka,aby pri mne stál a nech mám aspon jedno jediné to pravé,,aby sa nám mohol vrátiť spať 🙂 😉

silvia545
26. mar 2012

@lienkalienocka ja som tiež nevedela,ked som to mala 1 krát,čo to je 😕 aj som sa hanbila ísť k dr,,no a pekne nakoniec sa musel preliečiť aj mm s tou mastičkou canesten,,musel sa natierať 2 týždne,lebo to dostal aj on odomna pri sexíku 😀 😀 ale čo musel to vydržať,ved vtedy som nevedela ani ja čo to je za potvoru 😖 no moja,,ak ste mali aj vy sexík,,tak si ho teraz budeš musieť preliečiť 😉

luga
26. mar 2012

@silvia545 , mmm, aj ja to povazujem za zazrak 🙂
a verim, ze to prave tam je 😉 😵 - velmi drzim palce

ana79
26. mar 2012

@silvia545 no to je super aspon 4 dufam ,ze budu tie prave...a vydzia az dokonca....drzim palce.

dorotka_
26. mar 2012

@luga jej tak takto je to este viac super, to muselo byt uzasne zistenie, ked je uz clovek nachystany na IVF a nemusi 😀 pretoze uz babo v brusku uzasne 🙂 aj ja chcem take 😉

dorotka_
26. mar 2012

@silvia545 no nech len su pekne a nech sa aj pekne oplodnia potom 😉

luga
26. mar 2012

@dorotka_ 🙂 dopriala by som vam to ... vsetkym 🙂

soi
26. mar 2012

ahojte,
možno sa táto téma už preberala, ale je toho veľa strán 🙂 tak by som sa s vami chcela poradiť. My s priateľom sme tiež objednaní do centra. Síce neviem, či spadáme pod túto kategóriu, lebo osobne som už tehotná bola, len je problém s donosením bábetka. Teraz sa už čoskoro rok snažíme o bábätko a zatiaľ sa nám nedarí, tak nám lekárka odporučila ferticent. Má niekto podobné skúsenosti? Ďakujem za všetky rady 🙂

silvia545
26. mar 2012

@luga je to zázrak a veľký 🙂 dakujem,že nám držíš palce a dopraješ nám detičky 🙂 😉

silvia545
26. mar 2012

@ana79 dakujem 🙂

silvia545
26. mar 2012

@dorotka_ dííky 😉 aj ked je tolko kolko ich je,,ale dúfam,že sa tam to jedno nájde,,to pravé 😉

silvia545
26. mar 2012

@larati ahoj,,vo ferti je len jeden dr. a vrelo možem odporučiť 😉 neboj sa neberú ťa tam ako tovar na bežiacom páse,,a nevolajú ťa pod číslom 😉 pekne si po teba príde dr.do čakárne,,ohlási ťa tvojim menom a ešte ťa nechá vojsť aj prvú do ambulancie a pekne ti povie nech sa páči 🙂

kristina81
26. mar 2012

@silvia545 no super.tebe sa to neako rozbehlo. 🙂 Z merionalu ti k tomu este dorastu. 😉

kristina81
26. mar 2012

chcela by som info od takych ktore si dali zmrazovat embryjka.Zostali nam tri na zmrazenie ale este dnes neboli v takom stadiu vyvoja ako tie dve co nam vkladali,To by nemali do toho piateho dna dosiahnut vsetky rovnako vyvoj ked boli oplodnovane naraz?Neviem ci ma vyznam ich zamrazovat.

silvia545
26. mar 2012

@kristina81 😀 rozbehlo,,a dúfam,že budú aj dobré 🙂
podľa mna,ked nedosiahli vývoj dodnes,bude ich škoda mraziť,,lebo ak by sa potom rozmrazovali určite by z nich nebolo nič ☹

kristina81
26. mar 2012

@silvia545 to je aj nas nazor.neviem zajtra mi maju volat a vtedy sa mame rozhodnut.Ale vsak tie dve prave co sme chceli su uz v brusku. 😀 Aky bol dr. zlaty. Po vklade hovori,no a uz ste aj tehotna. 😀 Dufajme ze ma pravdu. 😉

silvia545
26. mar 2012

@kristina81 😀 to povedal aj mne 😉 verím,že aj tentokrát bude mať pravdu 😉 jeej,tak už máš svoj párik v brušku 🙂 dobre sa o ne staraj a o 10 dní,,nech si nájdeš // 🙂 😉

kristina81
26. mar 2012

@silvia545 budem sa snazit.Pocuj ale ty ma tou svojou rychlostou hned dobehnes. 😀

lienkalienocka
26. mar 2012

@silvia545 uz sa natiera 😀 som mu hovorila ze nech tam nelezie a on ze no a co! to je zodpovedny chlap teda. len dufam ze sa to nejako neodrazi na kvalite spermii, lebo ho prizabijem 😠 kupila som nieco ine, lebo to tvoje nemali. ale ze to to iste tak uvidime. inak masticka pomaha 😉

lienkalienocka
26. mar 2012

@kristina81 uz mi to silvia vysvetlila 🙂 som novacik no 😉 drzim palce, pekne oddychuj a uz zhanaj vybavicku 🙂 ja uz tiez idem pozerat, nejde nam telka 😀

evickav
26. mar 2012

@silvia545 jaká si ty šikulka 🙂 pred pár dňami si ešte len čakala na žiadosť a už pôjdeš za chvíľku na OPU
🙂

kristina81
26. mar 2012

@lienkalienocka neboj aj ja som v tom bola novacik. A dufam,ze do centra uz viac ani nebudem musiet ist. 😉 Vybavicku este nie lebo neviem ci to bude chlapec-dievca,2krat dievca alebo 2krat chlapec. 😀 No a teraz toto bude najdlhsich 14 dniiiiiiiii.Budem mat asi aj prelezaniny. 😀 😀 Este ze vam internet ide. 😀

lienkalienocka
26. mar 2012

@kristina81 zatial len kuknut, potom vyberies farby. jaj, nemas asi vychadzky vsak? to by ti mozno aj prospelo 😉 ale sak som pozrela na podlahu oproti slnku a osudova chyba. asi zdvihnem zadok a idem upratovat, cez vikend sa nedalo 😎

kristina81
26. mar 2012

@lienkalienocka mam vychadzky ale par dni radsej polezim.aj ked dr. hovoril ze to nieje potrebne.Ale ja skusim co najviac urobit preto aby sam mi uchytili.Takto neskoro ides upratovat??? 🙂 Ja som vcera robila jarne upratovanie takze teraz sa uz mozem valat. 😀

silvia545
26. mar 2012

@kristina81 😀 no nejako sa rozbehli 😉 počuj,,len aby sa ten tvoj párik nerozdelil na 4,,2 dievčatká a 2 chlapci 😀 😀

silvia545
26. mar 2012

@lienkalienocka 😀 😀 všade sa musia tí chlapi pchať a hlavne vtedy,ked netreba 😀 😀 dovtedy bude vyliečený,,myslím si,že by to nemalo mať nejaký zlý vplyv na spermošky 🙂

silvia545
26. mar 2012

@evickav no len nech mi to všetko dobre dopadne a hlavne nech sú vajka kvalitné,,aspon jedno jediné 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre