Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

dorotka_
10. apr 2012

@ana79 budem drzat palceky aby to dopadlo dobre a vela bab ma aj ms prve tri mesiace

ana79
10. apr 2012

@silvia545 to moze byt dobre znamenie....

ana79
10. apr 2012

@dorotka_ moze , ale robila som dnes posledny test a len jedna palicka..tak neviem co bude na zajtrajsej krvicke....asi je to vo hviezdach bol by to zazrak kebyze je pozitivna...

lienkalienocka
10. apr 2012

@silvia545 uz by to mohlo byt aj vidiet 🙂 ja na tvojom mieste by som mala uz asi aj testy za sebou s tou mojou zvedavostou 😀 na mne sa vacsina ludi smeje, aspon urobim dobru naladu 😉

silvia545
10. apr 2012

@dorotka_ dakujem,,dúfam,že Vám budem už čoskoro posielať tehu vírusíky 🙂

silvia545
10. apr 2012

@lienkalienocka 😉 my sme rovnaká krvná skupina,,aj ja rada srandujem 😀 😀
aj ma to láka testnuť,,ale nemám doma testík 😀 😀 ale strach je riadny 😕 no musím taký kúpiť,kde budú // 😀 😀

silvia545
10. apr 2012

@ana79 dúfam,že aj bude,,lebo som pomaly z toho na nervy 😀 😀 neviem,ale už ma asi celé telo bolí 😀

lienkalienocka
10. apr 2012

@silvia545 ja mam doma pripravene tri, pretlacim? 😉 alebo pockam co ty kupis tie dvojciarkove a potom pojdem si kupit aj ja. ja som bola na predoperacnom a tiez som mala strach ze 103 uderov za min 😀 musim potom povedat anesteziologovi nech ma dobre prefacka nech sa zobudim 😅

silvia545
10. apr 2012

@lienkalienocka ty si sa už poistila s tými testíkmy 😀 ked kúpim také,čo budú mať //,tak tam zbehnem a kúpim aj tebe 😀 tebe čo robili pri tom predoperačnom 😅 no moj takisto povedal anesteziologovy,že dúfam,že sa aj zobudí 😀 😀 a anesteziolog sa začal smiať a hovorí mojmu,že možme sa aj dohodnúť a nechám ju aj týžden si pospať 😀 😀 a potom,ked ma už išli uspávať,tak anesteziolog hovorí,že už púšťam,,pomaly som zatvárala oči,,ale ešte som ich počula a tak im hovorím,že ešte nerobte,ja Vás počujem 😀 a on mi hovorí,,že ja Vás naozaj uspím na týžden 😀 😀 to bolo posledné,čo som ešte registrovala a potom už nič 🙂

lienkalienocka
10. apr 2012

@silvia545 ti chlapi su take hovada 😀 😀 😀 tak teraz sa tu sulam ja 😀 😀 😀 ja som taky stresak, ukludnim sa az ked zistim preco som stresovala a ze to dopadlo dobre. cize sa ukludnim az ked porodim 😅 ja som kupovala testy dva v jednom a hned dve balenia nech som poistena 🙂 jeden som uz minula ked mi teraz dlhsie nechodila ms, tak ze ci nahodou motyka nevystrelila 😉

silvia545
10. apr 2012

@lienkalienocka 😀 😀 pekne sa na mne zabávali 😀 ja som sa ukludnila až po ET 😉 dovtedy som bola jak na ihlách 😅 rozmyšľam aky test si ma kúpiť 😕 pri synčekovy som mala obyčajný celodenný 😉

lienkalienocka
10. apr 2012

@silvia545 ja tiez citim ze som vystresovana. ale to nie je taky stres ako v robote napr. ale taky iny taky dobry 😉 ja mam kupene obycajne od dr. maxa ci tak nejako, je to 10 tak dufam ze bude ok. tie tri miniem aj tak v jeden den ked tam najdem // 😀

silvia545
10. apr 2012

@lienkalienocka no moja,ja ked si nájdem //,tak potom si kúpim asi dalších 10 obyčajných a budem ich ocikávať každú hodinu 😀 😀
kolko picháš teraz merionalov? 😉

lienkalienocka
10. apr 2012

@silvia545 a das si to zaramovat nie? ja by som toho bola asi schopna. dnes som dostala 3, zajtra tiez a vo stvrtok sa uvidi. tiez si tak mala?

silvia545
10. apr 2012

@lienkalienocka 😀 ked tam budú // tak ja sa budem na ne ešte mesiac pozerať 😀 či je to pravda alebo sa mi sníva 😉 ja som pri malom aj fotku zo sona každý den bozkávala 🙂 😉
ja som pichala 4 😉pri 2ivf som mala 3 😉

lienkalienocka
10. apr 2012

@silvia545 tak to budem asi aj ja robit. ved po takej dlhej ceste kto by to asi nerobil vsak? 😉 cize ti vysli na tri dni? a tri dni pichas to cetro.. nieco? cize 6 dni dokopy, takze v nedelu posledna injekcia a v pondelok ked tak odber? dobre ratam? alebo jedine ze by som brala merional 4 dni v mensich davkach a to by vyslo na utorok. vsetko ma napadne az ked odidem 😉

silvia545
10. apr 2012

@lienkalienocka ja som pichala 5 dní gonal a 3 dni merional s cetrotíde 😉 čiže dokopy 8 dní a na 10 den som mala odber 🙂

lienkalienocka
10. apr 2012

@silvia545 ja som mala vyssiu davku gonalu, mne to vyslo presne na 4 dni. zajtra budu urcite tiez 3 a potom ani srnka netusi 😉 to cetrotide je vlastne naco? na dozretie ci na prasknutie? 🙂

wejbynka
10. apr 2012

@lienkalienocka ahoooj ja by som chcela reagovat na OHSS, ja som ho tiez dostala, aj som vela pila aj vsetko a dostala som ho aj tak:(...asi nezalezi od toho kolko pijes ale asi je to od niecoho ineho, my sme mali strasne vela folikulov a s toho sme to dostali a teraz o 3 tyzdne budeme mat KET konecne🙂

silvia545
11. apr 2012

@lienkalienocka cetrotíde je aby neprišla predčasná ovulácia,,teda,aby sa vajíčka neuvolnili 🙂 ked ti pekne rastú,tak asi nebudeš musieť dopichovať 😉 pojde ti to rychlo ako mne 🙂 ani sa nenazdáš a o chváľku budeš tehu 🙂 😉

silvia545
11. apr 2012

@wejbynka ahoj 😉 už aj tebe sa to kráti,,drobčekovia na teba už čakajú 🙂

dorotka_
11. apr 2012

@wejbynka a kedy mas mat ms, mozno pojdeme tesne po sebe ja ak ms pride kedy ma zacinam cca 22.4. papat estrofem 🙂

dorotka_
11. apr 2012

no dnes mam pocit akoby ms uz chcela prist a to by ma asi porazilo pretoze este nemam ani estrofem predpisany a ani som nebola na tej kontrole ci nemam nejake cysty, tak dufam, ze sa ms nebude predbiehat a pride pekne okolo toho 20teho ako ma, este ma min. tyzden cas 😉

silvia545
11. apr 2012

@ana79 na dnes ti držkám mooooc palce 🙂 😉

dorotka_
11. apr 2012

@silvia545 pekne oddychuj a uz sa teda tesime na tie tehu virusiky a ked najdes ten testik s dvoma // tak aj ja si taky prosim 😉

silvia545
11. apr 2012

@dorotka_ aj ja som mávala niekedy také pocity,že ms príde skor a neprišla 🙂 aj týžden pred ms ma niekedy bolelo bruško a potom to prešlo 😉

silvia545
11. apr 2012

@dorotka_ 😀 😀 ked tam budú //,tak všetkym vám pošlem také 🙂 všetky si zaslúžime byť konečne šťastné 🙂 dnes si pojdem kúpiť a zajtra testnem,,no už teraz sa trasiem 😀 😀

dorotka_
11. apr 2012

@silvia545 ved aj ja sa na to spolieham 🙂 a ty kedy mas termin na krv? jaj ja sa uz tak tesim ked budem mat drobcov uz u seba, zas sa okolo mna len mnozia tehotne, ja im to prajem len aj ja by som sa rada uz pridala

dorotka_
11. apr 2012

@silvia545 nech su tam len pekne // budem drzat palce 😉

silvia545
11. apr 2012

@dorotka_ na krvičku idem v pondelok 😉 a verím,že krvička tie moje dojmy a pocity len potvrdí 😉 kolko máte mrazáčikov? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre