Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

katka14
23. apr 2009

robí nám nové interiérové dvere, doniesol nový veľký písací stôl manželovi, vešiak na chodbu a regále do komory. dnes to pride dokončiť a chce aj prašule. 😖

veam
23. apr 2009

Takze u vas sa robia mensie prerabky...no prasuli nikdy nieje dost 😒

katka14
23. apr 2009

no vyplatíme ho asi dnes, a budeme čisti ako lalie. ale lepšie ako brať uver. tak v nedelu koaludujeme nove dvere, varíme obed pre nasich a pre svokru. len ešte neviem čo?????

veam
23. apr 2009

No to je vecny problem,ja sice teraz malo varim,ale ked uz varim tak neviem co...

katka14
23. apr 2009

a to nemáme doma nič, žiadne maso v mrazaku ako inokedy, takže musim niečo vymysliet. minule sme robili kačičku s knedlou a kapustou. ale teraz by mi chutilo take morčadie maso. len neviem ako. alebo nie - rybky spravim. na masle a bylinkach, so zemiacikmi a salatom. no len či nájdem nejaku zeleninu v meste , to je v poslednom obdobi dost problem.

petkaerdal
23. apr 2009

ahojte
tak som spät

nooo,na to svrbenie mi nic nemoze dat,ze to musim koznej,tak na to kaslem,lebo ma objedna urcite minimalne za mesiac,dovtedy aj porodim,ale spomeniem to v nemocke,dufam,ze ma tam kvoli tomu nenechaju

krcok zase o nieco mensi,zevraj normalne,ze to sa uz postupne zmensuje,z 34mm ma dneska 29mm ,ale hlavne,ze je zatvorenyyyy

no a baby mi vazia 1900 a 1800g...ja som sa pytala,ci to nieje az moc,ze nie,ze mam byt rada....pribrala som 15kg,to sa mi drzi stale

a dneska som zistila,ze som si prepasla termin do nemocky,ze som tam mala byt 20-teho ,tak behnem na dalsi tt tam...

co si myslite o tej vahe? je to ok,nevazia moc? velkost hlavicky a tej stehennej kosti sedi super...

dalsia kontorla o 4 tt,nechapem preco tak neskoro,to uz bude posledna,ak dovtedy neporodim

petkaerdal
23. apr 2009

Kati,co sa tu ide varit? predomnou o papani nevravte 😅

katka14
23. apr 2009

ahoj peťi, nie, nie momentálne nič. to len nahlas rozmýšlam o vikende. pridu asi naši a svokra, tak rozmyslam čo navarit. 🙂 ako čítam, babatka rastu ako z vody, podľa mna tyh 15 kg je v norme, ved to nie je az tak moc, ked čakaš dvojičky - ale to je môj názor - amatérsky 🙂

petkaerdal
23. apr 2009

Katka,je ta vaha ok,na jedno ma byt v mojom tt od 9-12,no ja mam 15 a cakam dve..ale to je jedno,zhodime potom...

a co porabas? si este dneska doma? nemala si byt uz v praci?

u nas je zima,ako je u vas?

katka14
23. apr 2009

ja som v praci, ale mam zasa veget tak stiham aj sem občas kuknut, ako sa mate a tak. hlasili počasie na dnes, že pršať a od rana tu svietilo slnko. ale už sa zamračilo, a aj je chladnejšie ako včera.

petkaerdal
23. apr 2009

tu je od rana zamracene

no ked si pisal vysie o tych stolaroch,tak som myslela,ze si doma,ale necitala som cele,len tak letmo...

katka14
23. apr 2009

včera bol u nás ten stolár do večera do 8.hod, ale ešte príde aj dnes, dorobiť tesnenia na dverach atd. dufam ze uz naposledy, chce dnes i prašule. tak nech chlapec pekne maká. 🙂

petkaerdal
23. apr 2009

aha,tak to som neprecitala,len som videla,ze aj dneska nieco,tak pride poobede...tak dneska budete lahsi o par euracikov,co

katka14
23. apr 2009

no to hej ☹ ale už budeme aspon komplet vynoveny, prerobeny. prave mi manžel na zajtra vybavil brigadu - sadenie o jeho babky, a to som si chcela rano pospat. no super. čo už. 😖 aspon sa odrelaxujem od prace v robote - vyvetram si hlavu. 🙂

a ty ako? oddychuješ? sleduješ seriály či ani nie? čo som bola doma, som kukla na "čistu lasku", teda riadna haluška. škoda že to chodi tak skoro, po práci to už nestiham

vierka
23. apr 2009

ahojte babulky....

petka - tak to je super sprava, ze je stale zatvoreny, pekne lezkaj dalej a dotiahnete to spolu az do konca..... ved ja toho bociana budem potrebovat az tak koncom maja 😉
a podla mna ta vaha je aj malo, lebo poznam baby co cakaju len jedno, maju nizsi tt a pribrali viacej 😀 takze podla mna je to v norme hlavne vtedy, ked su male v poriadku a priberanie je individualne podla toho ake ma zena telo 😀

bobjan
23. apr 2009

Ahojte🙂

ja som to dnes v práci zapichla pred 12-tou, bola som u kaderníčky, konečne vyzerám ako človek 😀 a dala som si po 3 rokoch červenú farbu, úplne nový strih, takže zmena ako sa patrí 😀 😀 😀

Peti, som veeeeľmi rada, že kontrola dobre dopadla. Myslím, že bambuľky majú krásnu váhu, to fakt môžeš byť rada. Lebo s dvojkami už sa stáva, že v tvojom TT niektoré mamičky už rodia a detičky majú veľmi maličké. Takže super, že ste v poriadku. A 15kg navrch?? To je bomba, vôbec sa nemusíš obmedzovať v papaní. Veď ty porodíš a budeš mať 50kg 😉

mimka30
23. apr 2009

Baby ahojte 🙂

Peťka- som rada, že je všetko o.k., čo ja by som dala za to aby som pribrala toľko koľko ty s dvomi babulkami v brušku 😀 😀 😀

Bobjan- nahoď nejaké foto z nového účesu 😉

Vierka- už si si bola pre injekcie?

mimka30
23. apr 2009

Zas tu nikto nie je??? 😖 Tak ja idem potom kukať Esmeraldu 😵 😵 😵

petkaerdal
23. apr 2009

ze nikto? ked som tu ja,tak si tu neni ty 😠

petkaerdal
23. apr 2009

Kati,no snazim sa oddychovat,doma som,serialy ani moc nekukam,mam to pustene,ale citam si po nete a tak,nuda...
ty si uzi tu brigadu 🙂

dakujem kocky za pochvalu vah mojich kociek,takze to prezieranie stoji za to 😉 krasne z toho priberaju 😉

petkaerdal
23. apr 2009

esmeralda kde si? 😕
asi uz prec,tak idem aj ja

vierka
23. apr 2009

bobjan - urcite si sexica ako vzdy aj s novym ucesom 😉

mimka - neeeeeeee, injekcie este nemam,... az 5.5. ideme na utz a ked nebude cysta, budu injekcie 😀
a ty mojko ako, je ti uz hadam lepsie... len pekne oddychuj, sobota sa bliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizi 😀

petka - ved take male modelky musime len a len chvalit 😀

mimka30
23. apr 2009

Peťka- Esmeralda tu teraz je, len ty si tu zase není 😠 😠 😠

Vierka- už nech stimulkuješ, už sme na teba zvedavé 😉

mimka30
24. apr 2009

Halooooooooooo, haloooooooooooooo. Je tu niekto, či zase nikto 😕 😕 😕

drobec123
24. apr 2009

mimka, ja som tu, teda preklikavam medzi pracovnymi vecami a MK 😀 tesis sa uz na zajtra ?

mimka30
24. apr 2009

Ahoj Drobec 🙂 Už si v robotke? Teším sa na zajtra a zároveň sa bojím 😒

drobec123
24. apr 2009

joj uz som tu dlhooo 🙂 ja chodim skoro rano, aby som mala v meste kde zaparkovat 😉
na zajtra sa bat nemusis ! strach si nechaj na testovania a na to dlhe 14dnove cakanie !

mimka30
24. apr 2009

Veď to čakanie Drobec, to je najhoršie 😒 Ty si bola na druhom ivf?

drobec123
24. apr 2009

nie nie, toto bolo prve a hadam aj posledne IVF 🙂

petkaerdal
24. apr 2009

dobre ranko 😉
esmeralda a co sa bojis na zajtra? s kludnou hlavou mozes byt,mala si ich dost,isto nieco prezilo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre