Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

kellynka7
8. jún 2009

vierka citala som tvoj pribeh moc ti gratulujem.Zazraky sa asi deju 🙂

gregy
8. jún 2009

Ahojte tak mám zmiešané správy ráno na sone nebolo nič vidieť takže Dr. zhodnotil pravdepodobné mimomaternicové a odchádzala som s tým že po obede idem rovno do nemocky, kedže som nemala Prednison utekala som ešte k svojmu gyndošovi ktorý bol hrozne zlatý a snažil sa ma ukľudniť s tým že treba ešte počkať, že je ešte skoro ale, že všetko je možné ...

No a teraz HCG je 472 čo Pintera veľmi nepotešilo no ale nechal ma ešte doma s tým že pri najmenšej bolesti utekať do nemocky a do štvrtku čakáme znova na sono a krv ak vo štvrtok nebude na sone nič vidieť nemocka ma neminie a je to viac menej jasné mimomaternicové 😔 😔 😔 nuž tak neviem čo so sebou lebo tak či tak to nie je normálna tehotnosť jedine že by sa stal zázrak a miminko ten sklz neako dobehlo ... ale ja som už na pokraji so silami 😖 viem že mi neostáva nič iné len čakať ale je to ťažké ... keby to bolo negatívne tak sa vyplačem a ideme ďalej ale toto naťahovanie je hrozné a nakoniec to ešte môže skončiť katastrofálne 😢 odchádzam ku svokre aby muž nemusel mať dovču lebo nesmiem ani na minútu ostať sama takže zaťažujem ešte aj zbytok rodiny, ktorí je už aj tak z nás na prášky 😖 až ľutujem že sme im vôbec povedali čo sa deje ... asi by bolo lepšie nepovedať nič takto trápime ešte aj našich najbližších ☹

Vikuška a ty ako zlatko???

Lolka a ty??? typujem že si tehula

emka1
8. jún 2009

gregy - tak napinak pokracuje 😖 😖 ... neviem ci sa mam s Tebou tesit, alebo plakat 😖 😵

bittka13
8. jún 2009

ina7 - ja som mala to iste, presne by som takto popisala moje bolesti (ked pozries historiu tu tak uvidis ako som sa stazovala 😉 ) pretrvavalo to stale, najhorsie to bolo 2 dni pred OPU a po OPU a v podstate az do transferu a este aj 3 dni po... postupne to ale po transfere ustupovalo a dnes 4 den po ET uz som relativne v poho... akurat ze este na vecer sa mi brucho dost nafukne 😒 ale rano aspon zapnem sukne a texasky co som teda predtym nemohla... 😝.

gregy - drz sa moja.... !!! co viac ti mozem povedat ?!? je to hrozne, verim... !!! my sme pre istotu rodine ani nikomu nepovedali nic, nechcela som aby sa ma kazdy vypytoval... a taaak... ved ma asi chapete 😖

vierka
8. jún 2009

gregy - mojenko... a ta hodnota HCG nie je skvela, ved ako sa ti to vsetko zvysilo... neviem ake maju byt minimalne hladiny, ale ja verim tomu, ze to tvoje babo spinkalo a konecne sa rozhybalo a snazi sa dobehnut tu zmeskanu hladinu hcg... moja urcite netrapite rodinu, je dobre mat v takejto tazkej situacii niekoho kto ta podrzi a bude s tebou a urcite sa kvoli vam netrapia a spravili by pre vas vsetko mozne aj nemozne na svete....
mojenko drz sa... toto cakanie musi byt hadam najhorsie...

kellynka - dakujeeeeeem 😀 ano, zazrak sa nam stal 😀

gregy
8. jún 2009

kočky dík ste zlaté ... nuž už to len prečkať a nezblízniť sa ☹ hlavu mi ide roztrhnúť a naťhujeme ma na grcanie ale to je určite z nervov musím sa ukľudniť idem sa snažiť si trošku pospať .... som zvedavá na lolku čo toľko napína?

lolka
8. jún 2009

ahoj babule 🙂
hlasim dobra spravicky, som tehotnaaaaa 😉 Hcg mam 705, takze to vyzera na 1 babenko 😀
juuuuuuj, ako sa tesim, za tyzden mam ist na ult. a teraz mam nabehnut k mojmu dokimu pre Utrogestan.

floskula
8. jún 2009

ahojte baby, tu som nasla nejake hodnoty HCG. gregy, ktory den presne si od ET?

7 dní Od početí
3 týdny Od posledni menstruace
0-5 ImlU/ml]

14 dní Od početí
28 dní (4t) Od posledni menstruace
3-426 ImlU/ml]

21 dní Od početí
35 dní (5t) Od posledni menstruace
18-7,340 ImlU/ml]

28 dní Od početí
42 dní (6t) Od posledni menstruace
1080-56,500 ImlU/ml]

35 -42 dní Od početí
49 - 56 dní (7-8t) Od posledni menstruace
7,650-229,000 ImlU/ml]

43 -64 dní Od početí
57-78dní(8-11t) Od posledni menstruace
25,700-288,000 ImlU/ml]

57 - 78 dní Od početí
79-100dní(11-15t) Od posledni menstruace
13,300-253,000 ImlU/ml]

17 -24 týdny Od početí
Druhý trimester Od posledni menstruace
4060-65,400 ImlU/ml]

Od 25 týdne Od početí
Třetí trimester Od posledni menstruace
3640-117,000 ImlU/ml]

bittka13
8. jún 2009

lolka - HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!! a ze srrrrrdecne gratulujem 😀 😵 😀 😵

gregy
8. jún 2009

lolka gratulujem 😉 ja som to vedela ....

floskula
8. jún 2009

lolka, blahozelaaaaaaaaam! no vidis, aky mam odhad? v sobotu som ti pisala, ze podla mna ti to vyjde. a mala som pravdu. 😉

lolka
8. jún 2009

bittka, grety, dakujem 🙂
strasne sa tesim, ale som v robote a tvarim sa ze nic 😅 ale nic to, doma to bude lepsie.... 😀
a sup do lekarne, nech uz konecne vidim tie // na ktore cakaaaaaaam tak dlho 😉

gregy, myslim na teba a drz sa ! ☹

peggyyy
8. jún 2009

lolka gratulujem a vitaj medzi nami, Ferticent sa rozrastá 😀

bittka13
8. jún 2009

uz sa tesim kedy sa pridam 😀 k vam tehulkam...

petronela7
8. jún 2009

Gregy ahojky, velmi velmi drzim palce nech sa stane zazrak a na next sone uvidia krasnu machulku! Bolo by to vazne krasne po `tom vsetkom`!
Si sa pytala ci som mala to iste, tak ja som zacala krvacat na 30dc (co je moj normal cyklus) a v ten isty den mi krv potvrdila tehu s hcg 90 o par dni neskor uz bolo 350. (To som stale chodila do prace co nebolo dobre, ale nikto v GF ma neupozornil, ze mam lezat! az po tyzdni krvacania!!!) Kedze som stale krvacala, opat som sla na krv a hcg bolo uz 790. UTZ tehu nepotvrdil a dr povedala, ze bud to je mimomaternicove tehu, alebo ak hcg zacne klesat, tak `to`proste odchadza. No a krv uz potvrdila hcg 100, cize som sa cistila. Kravacala som 19dni az mi dali injekciu na zastavenie krvacania.

Gregy, len ti chcem povedat, ze kazda sme ina, kazda mame ine reakcie, atd. Mozno je lepsie necitat co si najdes na nete, lebo potom sa clovek len viac stresuje.

Zlatik, velmi velmi ti drzim palce a aj Vike, baby zlomte vaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja vas budem nasledovat v auguste ;) cmuk drz sa

ina7
8. jún 2009

lolka, moooc gratulujem. predpokladam, ze v robote chodis a nevysvetlitelne sa usmievas ako slniecko, ze? 😀

bittka, staci pockat. este 10x sa vyspis a je to tu. 😉 ty si mala kratsiu kultivaciu? inak nebola si v min. sobotu, pondelok alebo v stredu vo ferti v takych kvetovanych alebo vzorovanych satach?

bittka13
8. jún 2009

ina7 - no ja som mala v pondelok OPU - hned rano, uz neviem co som mala na sebe ?!? a potom som tam bola vo stvrtok na ET o 12tej a to som mala cervene saty - elasticke lebo do nicoho ineho som sa nezapla... 😅

lolka
8. jún 2009

ina, snazim sa krotit v tom usmievaní, aby som nevyzerala ako keby som si nieco supla 😀 😀

peggy, dakujem a dufam, ze budeme pekne priberat a rast ako ostatne tehulky 😉

drobec123
8. jún 2009

lolka !!!! krasne ! strasne sa s tebou tesim ! viem si ta zivo predstavit, ja som tiez bola na krvicke v pondelok a tiez som teda nevedela poobede v praci sa tvarit ze ma to strasne bavi 🙂 ale este dodnes som nenapadna, nikto nic nevie 🙂 !
a HCG som mala ja 625 a je to jedno babatko aj ked tam bol naznak druheho gestacneho vacku ale zanikol. tak teraz si uz davaj len na seba pozor a vsetko bude v poriadku "!!!!!

loginka
8. jún 2009

no su to vselijake spravy
lolka - srdecne gratulujem!!! 🙂

gregy, zlaticko, neviem co povedat, ostava len dufat,
tie stresy musia byt strasne, veru je lepsie, ked ti povedia, ze je to negativne ako takto, aj ked sanca tu je stale
bola by to strasna smola to mimomaternicove, aj ja som sa toho bala ako certa, myslela som si ze pri IVF to nie je mozne, nevies ake su hodnoty hcg pri mimomaternicovom?
velmi na teba myslim a snaz sa odreagovat - nejaka dobra hltava knizka, sprav si manikurku, cokolvek co ti pomoze

riska
8. jún 2009

lolka, gratulujem ti, to je supeeeeeer 😀 🙂 😎 😉 môžem sa spýtať, aku mate dg?

gregy ☹ 😢 😠 drž sa moja, myslim, že všetky tu na teba myslime a držime ti palce, nech to dobre dopadne... ja tiež nerozumiem, ako po ivf môže vzniknuť mimomaternicove tehu 😕 vysvetli mi to niekto?

vika a ty ako? dúfam, že máš pre nas dobre správičky 😉

riska
8. jún 2009

lolka, inak by to s takým hcg kludne mohli byť aj dvojky 😀

mimka30
8. jún 2009

Baby čaute čo nového??? Všetky Vás pozdravujem a hlavne nové tehuľky 🙂 🙂 🙂

Floskula teba tiež moja srdečne pozdravujem. Ak budeš mať čas, ozvi sa. 😉

alex
8. jún 2009

ahojte kočky, lolka velikánska gratulácia!!! 😵

gregy tebe moc silno držím palce, aby to nakoniec dobre dopadlo 😔

lolka
8. jún 2009

baby, dakujem vam velmi pekne 🙂 strasne sa tesime, konecne sme sa skoro po 4 rokoch dockali //.
od muzika som dostala krasnu kyticku a otvorili sme si sampanske - teda ja som si len uchlipla 😀

riska, myslis ? pozerala som tabulky s hcg a to nemam az take vysoke, aj doki vravel, ze pri dvojkach by to bolo okolo 1000.no, ale ved uvdime na ult. ci nas nieco neprekvapi 😀
a nasa diagnoza ? ja som v poriadku, ale muzik ma zly SPG, mnozstvo este v norme, ale ma zlu pohyblivost a morfologiu. uz sa mi 2x podarilo prirodzene otehotniet (v r.2007), ale vzdy to skoncilo MA ☹

riska
8. jún 2009

lolka, ale zasa nie je ani také nízke 😵 už som počula aj také prípady... a vo FC sa chodí aj na kontrolné hcg či nie?
tak do tretice všetko dobré, určite vybrali tu spravnu potvorku a všetko bude o.k. 😎

lolka
8. jún 2009

riska 😀 to neviem, bolo to moje prve IVF/ICSI, tak neviem ako to chodi dalej. v pondelok idem na ult., tak uvidime 😉

peggyyy
8. jún 2009

lolka ja som mala Hcg 900 a čakám len jedno

lolka
8. jún 2009

peggy, ja budem stastna ako blcha ked sa mi to podari dotiahnut az do 9m., jedno alebo dve - aj tak som happy 🙂

riska
8. jún 2009

lolka, bud to budu dvojky alebo jedno super silne a zdrave mimino 😵 ved o týžden budeš múdrejšia 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre