Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bobjan
9. apr 2009

verím, že to bude lepšie a držím ti moooooc palce 😉 ja už o chvíľu končím, hurá 😎

mimka30
9. apr 2009

Pekný víkend Bobjan. 🙂 a ďakujem 🙂

bobjan
9. apr 2009

papa aj tebe a príjemné sviatky 😉

petkaerdal
9. apr 2009

baby,co tu prosim vas tarate o darovanych vajkach? 😠 ziadne take,kym mate vajka,tak budete to skusat s vasimi...aj mne ponukali,vzdy som mala malo a vidite,dobre,ze som nesla s darovanymi...
kym vajka mate,sacna je 😉

uz sme doma,ziaden nejaky nakuo sme nerobili,len potraviny...a uz robim moravske kolace 😉

emka1
9. apr 2009

Caute babulky - spolubojovnicky,

par dni od OPU som tu nebola, v napati som cakala na telefonaty od tetusky embriologicky, kolko bojovnikov sa nam oplodnilo a kolko prezilo. Hlasim, ze nam prezili 3 silne a 3 slabsie embrijka – vdacna som za kazde jedno ! Dnes mam za sebou uz aj ET – boli sme si s drahym pre nase 2 babatka – 8 bunkove najsilnejsie a najkrajsie 🙂

Mam sa celkom v pohode, hlavne den po OPU som sa citila, ako by sa nic nedialo, ale od vcera citim, ze mam slabsi prejav hyperstimulaku. Hovorila som o tom aj dokimu, ten povedal, ze to je reakcia vajecnikov a nic sa s tym neda robit, len pit a vydrzat. Ked budem tehotna, vraj sa to este zhorsi 😀 ... super motivujuce, ze ?? 😀 Ale vydrzim vsetko ! Mam nafuknute brucho a boli ma v pase, som ako keby naliata vodou, najhorsie to bolo vecer, aj sa mi tazsie dychalo ... snazim sa vela pit, aj ked tych 4-5 litrov vody denne (ako baby pisali) do seba nenalejem 😖.

Matkamatko – uuuuzasna spravicka ! velmi sa tesim s Tebou. Srdecne blahozelam k dvom // aj k peknemu HCG-cku, teraz uz len aby vsetko islo podla planu a o 8 mesiacov budes drzat v naruci svoj ruzovy batoztek 😉

Dufam, ze ja v dobrom psychickom zdravi tie 2 tyzdne do testu vydrzim 😀 😀

Kocky, ako ste fungovali po ET ? normalne mam teraz pocas Velkej noci posedavat a polihovat a po Velkej noci mam ist do robotky (mam sedave zamestnanie )?

petkaerdal
9. apr 2009

ahoj emka,no si ale kamoska,ked ani vediet nedas 😖
gratulujem k ET a drzim palce,aby si mala // 😉

ja som po et fungovala normalne,to znamena,upratovala ,varila,ale len domace prace...nic namahave som nerobila...a bola som doma

emka1
9. apr 2009

no prepac mi to petka moja 😅 , ze som sa neozvala skor, ale fakt som bola v napati od pondelka, ako sa to bude s nasimi 13 vajkami dalej vyvijat, tak som nevedela ci sa mam chvalit, alebo byt smutna, alebo co ... som zvolila vyckavaciu taktiku 😅 a ozvala som sa az dnes po ET.

ok, tak ja to vidim podobne s tymi domacimi aktivitami, nebudem sa natahovat, vsetky tazsie roboty necham na draheho a ja sa bude, setrit a po Velkej noci pojdem normalne do robotky - budem v takom setriacom rezime.

ten hyperstimulak ma trochu obmedzuje v pohybe, som taka nemotorna, ale zvladam to dobre ... snad to bude dobre 😅

mimka30
9. apr 2009

Emka držím palce, nech máš čo najskôr // 😉

Peťka ty zase vypekáš moja??? 😀

petkaerdal
9. apr 2009

a ako vies emka,ze mas ohss?

tak to bude dobre,ako si napisala...troska oddychu a drahy nech pomaha a potom do prace,ked nemas namahavu

mimka,pravdaze vypekam,moravske kolace,ved uz mam na ne chut tyzden,som zvedava kolko zpracem 😀

co robkas mimka?

emka1
9. apr 2009

ahoj mimka, dakujem pekne, uvidime o 10 dni, skusim testovat 😉
Tebe urcite 2 pokus vyjde, je jar, slniecko, teplo a v FC vladne vyborna atmoska 😉

mimka30
9. apr 2009

Emka dúfam, že nám to obidvo konečne výjde 😉 Budem netrpezlivo čakať na tvoje správičky. 🙂

Mala si aj PK? To si mala pekne, že 13 🙂

emka1
9. apr 2009

petka, mam len slaby priebeh hyperstimulaku, doki povedal, ze mam velmi zvacsene vajecniky, som nafuknuta a mam tvrde brucho, boli ma cele az v pase. Zacalo mi to 2 den po OPU.

Inak aj u nas sa vypeka, drahy je odbornik na pecenie ... prave pecie jablkovo-makovu strudlu, uz sa tesim na vysledok, mnaaaam 😀

mimka30
9. apr 2009

Peťka pošli nejaký ten moravský koláčik- mňam 🙂 Ja som sfutrovala Tiramisu 😀
Peťka pozerala som telenovelku a chystám sa na televízne noviny 😀 Inak aj my sa chystáme zajtra na nákup, lebo v neďeľu pozatvárané a v pondelok myslím len Tesco.

emka1
9. apr 2009

mimka - nemali sme PK, mali sme len 3 silne embrijka a 3 slabsie a tak nam PK nerobili, ale neva, mam 8-bunkove krasavce v brusku 😀

no veru stastnych 13 vajok, aj doki povedal 🙂

mimka30
9. apr 2009

Jooj moja, tak tie sa určite uchytia Emka 😉 Držím moc palčeky, nech mám motiváciu aj ja 🙂 To si mala fakt krásne, že 13 vajok 🙂 Pošli manžela so štúrdlou 😀
Inak ja som dnes 3 deň s injekciou a tiež ma trocha pobolieva. V sobotu mám uzv, tak uvidíme.
Najviac mám ale obavy z plného mechúra pri ET 😀

mimka30
9. apr 2009

Baby, hneď prídem. Kuknem, čo nové v správach 🙂

emka1
9. apr 2009

mimka - ja som brusko a vajecniky citila uz od prveho dna stimulky, ked sa mi zacalo nafukovat brusko ... to je dobre, ze citis brusko, aspon je vidno, ze stimulka zabera. Len vydrz !! Mas poriadnu davku !

S plneho mechura nemusis mat starosti, ja som mala pocit, ze puknem, ale doki povedal, ze este ho nemam dostatocne plny, ze vajecniky mam velke a tie mi stale tlacia na mechur, a mam pocit, ze ho mam velmi plny, tak som musela este chvilu pockat. Ale ked uz som lezala, tak sa mi mechur ukludnil a vydrzala som aj tych 15 minut po ET s plnym mechurom.

Manzel je maskrtnik, som zvedava, kolko ta strudla vydrzi 😀 , mozno zajtra uz nebude 😀

emka1
9. apr 2009

aj ja idem pozriet TN ... pridem potom.
paaaa zatial

petkaerdal
9. apr 2009

aha,co si bola na kontrolu,ci pred et ti robil uzv?
ja som mala viacej vajok a nemala som ohss a to mam aj pco

mimka,uz som poslala,zjedla som az jeden,ale pekne vonaju 😀

floskula
9. apr 2009

ahoj baby. tak co petka? krcok aj cukor uz v poriadku, ako som citala spätne? 🙂

peggyyy
9. apr 2009

ahojte baby, som tu dlho nebola ako sa mávate? 😀

floskula
9. apr 2009

ahoj pegyy. ja sa mam trochu zle, ale nikto si tu so mnou o tom nechce pisat. ☹

peggyyy
9. apr 2009

a prečo sa máš zle?

floskula
9. apr 2009

no lebo som 11 den po ET a uz druhy den mam spinenie. ☹

peggyyy
9. apr 2009

a nerobila si si test? aj ja som trocha špinila a hľa som tehu 😀

floskula
9. apr 2009

zajtra si spravim, to budem 12 den. lenze ja som mala najprv svetlohnede spinenie, teraz je to tmavsie a bolia ma vajecniky tak ako ked mavam kramy. ty si kolko spinila?

peggyyy
9. apr 2009

ja som špinila len jeden deň ale mne sestričky povedali, že kým nekrvácam je všetko v poriadku

floskula
9. apr 2009

no zo mna take castocky vychadzaju von, take vlakienka akoby a dvakrat som mala aj take cervenkaste kvapky. malilinke, ale boli docervena. takze moc nadsena nie som. ☹

peggyyy
9. apr 2009

a nevolala si do centra?

floskula
9. apr 2009

pegy, nevolala som, lebo som to brala tak, ze aj ine baby to mali. nevedela som si predstavit, ako budem popisovat, co presne mam na vlozke. chapes.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre