Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

floskula
17. apr 2009

jeej mimka, aky ste vysmiati, strasne sami to lubi, mas velmi pekne crty tvare a taka strasna pozitivnost z teba ide, baby, vsak ja tiez musim najst nejaky moj ksicht a hodit sa tam, nie len tie male prdy, co nic nevidno.

petkaerdal
17. apr 2009

emka,ja viem,ze by ohss mal pomoct,ale mozno nie az taky,ako si mala ty..neviem,ale je mi to luto,ze to odislo 😔

emka1
17. apr 2009

petka, kolko si pichala merionalov pri Tvojich cykloch ? ked naposledy si mala 17 vajok...

floskula
17. apr 2009

baby, uz vidite draheho? uz je vacsi. rychlo pozrite. 😉

petkaerdal
17. apr 2009

a ty si floskula hodila len muzove foto? tusim zarasta tak vela,ako moj 😀 😀 😀

mimka30
17. apr 2009

Si zlatá Floskulka, že rýchlo 😀 😀 😀

Fešáčik 🙂 😉

petkaerdal
17. apr 2009

3 emka,vzdy som pichala len 3 a len teraz som mala 17,podla vahy sa dava merional

petkaerdal
17. apr 2009

rychlo rychlo floskula.. 😀 😀 😀

emka1
17. apr 2009

neviem petka, to mi nikdo nepovie ... 😔
som zvedava co povie doki, ked budem chciet nabuduce stimulovat, ked bude vidiet moj priebeh celeho IVF aj s OHSS ...

mala som 13 vajok, z toho nam vysli len 3 embrijka, 2 mi vlozili a to tretie to neprezilo, takze ani mrazacikov nemame ....

petkaerdal
17. apr 2009

mimka,novinyyyy beeezzzz

mimka30
17. apr 2009

Floskulka- dík. My sme taký bláznivý párik 😀

Vy ste tiež taký pohoďáci-sympaťáci. 🙂 Inak sme sa tu stretli z FC také sympatické páriky všetci, čo? 🙂

Emka- nebojkaj. Ja viem, že je to ťažké 😖 Bolo to prvé ivf?

mimka30
17. apr 2009

Peťka- nestresuj ma 😀 😀 😀 Už som sa naučila písať aj kukať, ako si poradila 😀 😀 😀

petkaerdal
17. apr 2009

emka,nechapem..ja som mala 17 a nic,ale kazde telo reaguje inak je pravda...ale ja som mala aj ten dostinex proti ohss...no hlavne,ze sa ti nic nestalo emka

emka1
17. apr 2009

mimka, ano 1.IVF - verila som, ze aj posledne 🙄

floskula
17. apr 2009

no este rychlo kuk na moj ksicht, lebo mazem hned. 😉

petkaerdal
17. apr 2009

ahaaaa..dobreeeee teda,nebudem ta stresovat,aby si sa mohla sustredit na obe veci naraz 😉

emka,len to nevzdavaj moja,musis dalej bojovat

mimka30
17. apr 2009

Emka, to mi je veľmi ľúto 😖 😖 😖 Ja viem, ako to bolí. Ale uvidíš, že nabudúce sa to podarí.
Aj nám prvé nevyšlo. Ja mám dokonca polycystické vaječníky, takže u mňa sú vajká zázrak.

Floskulka- mala by si mangela prihlásiť do našej súťaže Mister FC 2009. Sme sa s babami dohodli, že vyhlásime súťaž, lebo máme fešných mangelov a ten tvoj je teda tiež 😉 😀

petkaerdal
17. apr 2009

si velmi zlatucka flos..ale si sparatko,to ako robis??? 😕 aj ja ceeemmm
davas pozor,co papas?

emka1
17. apr 2009

petka, som rada, ze som uz relativne OK, len ma mrzi, ze to cele snazenie proste nevyslo.
dufam, ze nabuduce mi uz Pinter tiez nasadi Dostinex, lebo bez toho do toho nejdem.
uz toto zazit nechcem

Inak, ked som tu v nemocke spomenula, ze som od Pintera, tak vsetci doktori stali v pozore 😅

mimka30
17. apr 2009

Joj jaký ste zlatučký 🙂 🙂 🙂 No krásnučkí obaja 🙂

Neboli ste náhodou na dovolenke na Cypre???

petkaerdal
17. apr 2009

mimka,ale ja som dokaz ,ze aj pco vajecniky vedia co to vyprodukovat...tak ver tvojim vajecnikom 😉

a kto bude v porote? to by asi vsetci museli vyhrat,ked su vsetci fesaci...
ja mam jednu peknu foto mojho,ale na cd 😖

mimka30
17. apr 2009

No v porote budú predsa sestričky z FC 😀 😀 😀

floskula
17. apr 2009

emka, ja som si az teraz precitala, ako na tom si. nahadzovala som sem fotky na viac pokusov, ako magor, tak som necitala text. mne tiez teraz nevyslo 1 ivf, tak uz myslim na to druhe. mali sme silne, pekne embryjka a tiez sa nechytili. len OHSS nebolo take silne ako u teba, lebo som uz starsia, vtedy to byva miernejsie, ale neboj, nabuduce je vacsia sanca. aj ja si to tak hovorim. ale pri prvom som strasne verila, ze to urcite vyjde. som sa tak nastavila a nic. ☹

petkaerdal
17. apr 2009

ako ostali v pozore emka? preco?

petkaerdal
17. apr 2009

aha ,tak sestricky.. a co bude aka vbyherna cena??? penizky by sa zisli na domcek 😀 😀 😀

emka1
17. apr 2009

dikes babule 😉 ste zlate, ja viem, ze musim ist dalej, nic ine mi nezostava 😅
mam cele leto pred sebou a potom sa uvidi ...

Petka, no Pintera tu vsetci poznaju a maju pred nim respekt

mimka30
17. apr 2009

No penáááážky by sa zišli 😀
Pre nás by bola vhodná cena- bezplatné ivf, dokiaľ neotehotniem 🙂 🙂 🙂

Inak Emka, Floskulka- nezúfajte. Peťka je dôkaz toho, že sa to dá zvládnuť. 🙂 Inak ja tu píšem somariny a sama tu budem zachvíľu bliakať, že sa nám nevydarilo druhé ivf 😖 😖 😢
No ale zatiaľ myslím pozitívne. Uvidíme po odbere.

petkaerdal
17. apr 2009

aha emka

veru baby,ja vas tu budem stale motivovat,nevzdavat sa,aj cez prekazky a bolest,cez cokolvek sa ide dalej!!!!!!!!!!!!!!...
mimka,aj si pozdravila odomna minule sestricku? ci komu som to kazala? 😕 😕

emka1
17. apr 2009

floskula, aj ja som tomu 1.IVF ku dost verila, ze ved to urcite vyjde, ked sme mali tolko vajok ...
do 2.IVF uz asi z tolkym nadsenim nepojdem 😖 hmmm .... alebo ano ? no uvidim, musim to predychat a potom sa rozhodnut.

floskula
17. apr 2009

mimka, na cypre sme neboli este, mozno aj tam zajdeme. 😉 petka, ja neviem, ci som take sparatko. mam 170 cm a 60 kg. to len v pase som taka stihlejsia, tak sa to tak zda. nedavam si moc pozor, co jem, mam dost rada aj sladke. ale drzim sa stale okolo tych 60 kg. teraz to vybehlo pri ivf az na 64,5 a po ET to kleslo na 61,5. ale ty mi pripadas tiez tenucka. ked si zboku fotena s tym bruskom, ved na nohach ti vidno, ze si taka utla. inac by si mala ine stehna predsa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre