Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

petkaerdal
18. apr 2009

ja pojdem asi dat sprchu,ale nevladzem 🙄

emka1
18. apr 2009

no dezerty nam tu nedavaju ziadne, tie mi nosi mangel z domu .. dnes mi priniesol malinovo-smotanovu strudlu 🙂

emka1
18. apr 2009

petka, sup do sprchy, ja som v pyzamku cely den 🙂

mimka30
18. apr 2009

Inak Emka ja keď som robila na Kramároch, ja som hrozne ľúbila to grilované kura s ryžou, čo robili. Takže až taká zlá nie je tá strava, aj keď doma je samozrejme lepšia nie? 🙂

mimka30
18. apr 2009

Ja som v tepláčkoch na gumičku 🙂

emka1
18. apr 2009

mimka, mali sme na obed pecene kura s ryzou, aj paradajkovou omackou a sampionmi ... bolo to dobre, len na nas asi zabudli, a obed nam doniesli skoro studeny 😖

mimka30
18. apr 2009

Emuška- už vydržkaj mangel ti doma bude dobroty vyvárať 😉

emka1
18. apr 2009

mimka, uz to pocitam na hodiny 🙂, mangel sa o mna dobre stara, nemam sa na co stazovat 🙂

bobjan
18. apr 2009

Peti, no vyrába veru 😒

Mimka, len pekne papaka 😉

emka, super, že ti chutí...ja som u nás v nemocke bola furt hladná a strava teda des....

petkaerdal
18. apr 2009

mimka,aj ja som v teplackoch na gumicku 😀
este som v sprche nebola,nevladzem sa zdvihnut...ale uz idem
bobjan a co mate doma vyrobnu traktorov? 😕 😕 😕

bobjan
18. apr 2009

ani písať už neviem 😠

peti, nemáme, ale robia si pre seba..taký ...pokúpili diely a skladajú 😖 ide mi to na nervy, lebo je pekne a na dome sa nič nerobí, a oni sú v garáži...to tam môžu byť aj keď prší, ale nie... 😠

bobjan
18. apr 2009

aj ja som v teplákoch na gumičku 😝 😀

petkaerdal
18. apr 2009

aha..a co vam treba na dome porobit?

mimka30
18. apr 2009

Peťka ja tiež najradšej tepláčky 🙂

Bobjan- už som napapkaná. Čo robkáš?

Emka- ti verím, že sa tešís. 🙂

bobjan
18. apr 2009

no nemáme ho dorobený, treba fasádu, štajplóny, trávniky, chodníky,drevo uložiť do druhej záhrady,.....

a ešte kopec toho.....už to prerábam 9 rokov a niekedy už toho mám fakt po krk 😖 😠

bobjan
18. apr 2009

Mimka, to je dobré...ja som dopiekla zorbulky-plnené žemličky, o chvíľu mi treba pre chlapov chystať večeru 😒 celý deň som v kuchyni, varila som im obed,prala, bola na nákupe.....upratané nič nemám, ....to budem zítra 😉 drahý ide do práce a tak budem si v kľude robkať doma....

mimka30
18. apr 2009

Moja, tak sa narobkáš 😒 Prerábate domček, že chystáš večeru?

bobjan
18. apr 2009

mimka, na dome sa nerobí, aj keď treba, ale chlapov mám v garáži, tak im budem dávať jesť....

inak sa teším,že budem robiť v záhradke, ale keby už bola....dnes sme kúpili kosačku, ale ešte nemám čo kosiť.. 😒

mimka30
18. apr 2009

Inka tie žemličky by som si dala 😀

bobjan
18. apr 2009

mimka, to som im dala ako olovrant 🙂

tija28
18. apr 2009

ahojte baby, aj tak diky a drzte sa 🙂
zelam vam vela stastia pri snazilkovani a vela pozitivnej energie pri tehulkovani 😉

mimka30
18. apr 2009

Tija aj tebe všetko dobré 😉 Ako som písala, ja som tiež mala to pálenie, potom to nejako prešlo. Skús aj kamilkový kúpel, ale teraz nie počas stimulky, alebo po ET. To sa nesmie už potom sedieť vo vani.

mimka30
18. apr 2009

Bobjan- tak už to pojedli. Tak sa mi nič nezvýšilo 😀

tija28
18. apr 2009

mimka - diky moc za radu, si zlata 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
18. apr 2009

bobjan,to su chlapi..robia to co nemusia a co by mali nerobia...mi sice nemame este domcek,ale ked nieco chcem musim aj tyzden nahanat draheho 😠

mimka30
18. apr 2009

Peťka dík 😉

Tija- radšej sa prelieč teraz pred stimulkou a ET. Potom aby si v kľude stimulkovala 😉

bobjan
18. apr 2009

Mimka, ešte 4 ostali 😅 neboj 😀

Peti, veď to...ja s mojím problém nemávam, ale toto ma dorazilo 😠 som sa s ním aj zvadila...kurňa.....

idem na tú večeru... 😖

majte sa tu a pekný večer....zajtra ak bude čas,tak kuknem....idem od rána upratovať 😝

mimka30
18. apr 2009

Bobjan, ahojček a dobrú chuť 😀
Baby ja idem teda tú injekciu chystať.

petkaerdal
18. apr 2009

bobjan,to su chlapi,co sa navadis s nimi..
moj chce ist na dom strasne,som zvedava,ako sa bude starat potom o ten domcek 😅

mimka no co ,pripravena? 😀

petkaerdal
19. apr 2009

krasne slnecne ranko vsetkym 😉

mimka no ako? vcera si sa uz neozvala 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre