Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

emka1
19. apr 2009

veam - Ty si schudla 5 kg ? aspon mas dobru startovaciu vahu na priberanie 😀 .... priberies vlastne o 5 kg menej 😀

petkaerdal
19. apr 2009

veam,nooo 😅 😅
ved pockaj v tretom trimestri,ako ti bude chutit
ja som jedla viacej,mam roztiahnuty zaludok,preto stale mam pocit hladu..ale aj mam stale na nieco chut,aj ked som hladna neni...ved potom budem chudnut 😝

petkaerdal
19. apr 2009

ja viem emka,ze to budes platit,dufam,ze ti to teda vyjde,lebo to lacne nieje teda...

ake tycinky papas? ja som si dala ten polystirenovy chleba s pastekou 😅 😅

veam
19. apr 2009

No ano Emka lebo 1tyzden som ine nerobila len grcala a nemohla som do seba nic dostat...odvtedy mam taky stiahnuty zaludok a som rada ze do seba dostanem aspon nieco,nie kvoli sebe ale kvoli tomu malemu

No baby bola by som rada keby som ani nejako nepriberala,uz mam toho dost na sebe 😀

petkaerdal
19. apr 2009

prave sa chcem veam opytat,ze kolko vazis teraz??

a kolko tak papas denne,ako vyzera tvoj den s jedenim?nech porovname 😀

veam
19. apr 2009

No vazim dost,ani nepoviem,ale vraj mam tazke kosti 😀

Kolko papam?to ani neviem,ako kedy tak 4-5krat za den,nejake male ranajky-1-2rozky,potom nejake ovocie,potom trosku obediku,potom zase nejake ovocie alebo sladkost a vecer nieco lahke

emka1
19. apr 2009

petka, chrumem Slovakia - zemiakove tycinky so syrovou prichutou - je to novinka od Slovakia Chips
verim, ze nase 2.IVF bude uspesne .... 😉 len dufam, ze to moj chlap prezije, lebo uz teraz to tazko niesol, ked videl moje nasledky 😖

veam - moja mama, ked cakala mna, tak prve 3 mesiace nedostala do seba nic, vsetko islo von, jedine co v nej zostalo bol suchy rohlik, ktory zapijala cistou vodou v malych davkach ... a na tom zila prve 3 mesiace 😀

veam
19. apr 2009

Emka budeme ti velmi drzat palce nech to druhe IVF dobre dopadne a nech uz si tehu...verim ze sa to podari 😀
No mamka tvoja to teda mala velmi tazke,chudinka. 😢

emka1
19. apr 2009

veam, no veru chuda mamina, pribrala pri mne 25 kg ... a ja som mala pri narodeni 4,20 kg a 53 cm 😀 ...

veam
19. apr 2009

No pekny macko si ty bola a teraz si urcite stihla ako lan,ze?

petkaerdal
19. apr 2009

veam,tak to papame skoro rovnako,ja zjem na ranajky nejed krajcek chleba,niekedy 2 krajceky vianocky a pohar kakavka...potom obed,ale to ma nadlho nezasyti,neviem preco,dneska som la pyre a rybu,pre mna je to lahke jedlo zemiaky ,no a teraz som zjedla tie chlebicky s pastetou..medzitym poobede fit tycinku a vecer si urcite dam ovocko este...
ja ti mam ale veam take chute,co som nikdy nemusela,to v tomto poslednom trimestri,napr. ti mi zacala brutalne chutit coca-cola...nikdy som to nepijavala,lebo sladke a teraz drahy nestaci kupovat,ta chut tej coly ti mi chyba,dnbeska napr.som vypila uz 4litre chladene eis tee citronove,tiez ti mi chuti ta chut..a isty cas som sa nevedela dojest hrozna,pocakj to aj ty budes mat..alebo syr,len tak samotny ho jem 😅 😅 😅tu uz nejde o to,ze som hladna,ale o tu chut 😅musim to mat proste...

a prezrad tu vahu,ved to je jedno...ja som otehu ,ako 63kg a teraz mam 78..cize 15kg mam hore 😅 😅 😅

emka,no bude musiet prezit,co ine mu ostava

emka1
19. apr 2009

no presne tak ... 🙂 teraz by to o mne nikto nepovedal, ze som bola take velke babo 🙂 vraj mi trcali nohy z perinky 😀

petkaerdal
19. apr 2009

emka,mamina takto pribrala pri tebe? dosttt
ono to nezalezi baby od jedenia,moja kamoska pri jednom pribrala 30kg a nejedla skoro vobec...voda sa zdrzuje v tele tiez

veam
19. apr 2009

No dobre,ked ste to vy tak mam 80kg 😖 no dost,inak som mala tych 85kg

Petka a ja zase co som milovala pred tehu,tak teraz nemozem ani citit,napriklad taku rajcinovu polievku so syrom,cestoviny so smotanou,kremese...

emka1
19. apr 2009

petka, Ty mas teda ine chute 😀 .... obdobim kyslych uhoriek si uz presla ?? 😀
ale tu vianocku s kakavkom Ti schvalujem, mali sme ju aj dnes na ranajky tu v nemocke.... mnamiky 😅
no a moj chlap ? ... prezije aj druhy pokus, pokial bude vidiet, ze som na tom psychicky dobre .... ale viem, ze si uz da pozor na mna po stimulke, lebo vobec si nevedel predstavit, ze OHSS bude mat az take nasledky u mna ... on si myslel, ze mi len daju nejaku injekciu a pojdem domov 😝

petkaerdal
19. apr 2009

veam to som mala aj ja,to co som mala rada,som nemusela a opacne...a teraz mam chut na vseliake veci..uvidis,to budes mat v poslednom trimestri takto,druhy trimester je uplne super,ten si uzijes...

veam a vzdy si mavala taku vahu? alebo si nejako moc papala a pribrala

emka1
19. apr 2009

petka, ano pribrala 25 kg, ale za par mesiacov mala vsetko zhodene. Este v 40tke bola taka stihla ako som ja teraz 😅

veam - rajcinova Ti nechuti ?? daj sem 😀 mnam !

pozerate Let´s Dance ?

veam
19. apr 2009

Emka nie nechuti teraz-dala by som ti keby som ju mala teraz...

Petka no to z krasnej antikoncepcie som pribrala,predtym som mavala tych 60-64kg

petkaerdal
19. apr 2009

emka nie...to mi nechutilo,ale isty cas ,to myslim,ze ma drzia tak tyzden urcite chute,som doslova zrala kyslu kapustu...na vianocke som zila 3 tyzdne,to som jedla aj 2x denne,no non-stop s dzemom
vsetko opacne,co som nikdy nemusela alebo nie ze nemusela,ale jedla som malokedy som potom zacala vyhladavat 😅
a vianocku emka mi nosi drahy z pekarne vzdy taku fajn cerstvu,tej som sa teda najedla 😀

no inak sa tvojmu chlapovi ani necudujem,kvoli tomu ohss hlavne to musel tazko brat,fakt si zle obisla..inak si prva,co poznam ,ze takto bola v nemocke 😔

petkaerdal
19. apr 2009

emka,mam to pustene..ale uz ma to nebavi,jednotku a dvojku som sledovala..ale uz je to otrepane

aha a odvtedy to neslo dole veam alebo si ani neskusala ,ci nestihla..nepamätam,ale viem,ze sme sa o tom bavili uz

veam
19. apr 2009

No akosi to malo jojo efekt,schudla a pribrala este viac a stale dokola,ale uz to neriesim 😀

petkaerdal
19. apr 2009

budeme chudnut po porode,ok?
ja by som este aspon raz v zivote chcela mat mojich peknych 55kg,dufam,ze sa mi to podari niekedy

veam
19. apr 2009

Po porode sa vraj lahko chudne,lebo mas ine starosti a myslienky...

emka1
19. apr 2009

petka, ja som na vianocke, makovnikoch, orechovnikoch a babovkach uz dlhe mesiace ... to su nase oblubene ranajky s drahym, nevieme sa dojest sladkych kolacikov ... potrebujeme rano cukor do krvi dostat, nech sa vieme nastartovat.
My chodime na vianocku a kolaciky do Hainburgu, maju ich lepsie a trvanlivejsie a cenovo vyhodnejsie ako u nas ... mnam !

Lets Dance som po minule kola vobec nesledovala, teraz je to pre mna vzacne ... ale to asi pretoze som v nemocke, doma uz pri TV nebudem tak vysedavat a vylihovat ako tu 🙂

emka1
19. apr 2009

petka, presne tak, ako pise veam - po porode pojdu kila dole, tak ako u mojej maminy, tiez sa vratila na svoju povodnu vahu, presne taku, aku chces mat Ty 😉

veam
19. apr 2009

Inak a kysele som milovala,taku kapustu,kvasaky,omacku na kyselo...az sa mi teraz slinky zbiehaju,ale nemozem nic take jest,ani len jogurt lebo hned sa mi zdvihne kyselina v zaludku a grcam 😒

veam
19. apr 2009

No Emka kila musia ist dole,lebo to len lietas po vonku s kocikom a domov papat,spinkat,okupat...s kocikom sa lepsie chodi po vonku ako samej

petkaerdal
19. apr 2009

emka,no vidis,ja som zase sladke ranajky nikdy nemusela,ja som vzdy musela mat salam,teraz vyhladavam len kolace,jedno ake,ale kolace..drahy nestaci nost a kupovat 😀

tak dufam,ze schudnem,chcem byt niekedy este kocka 😉

petkaerdal
19. apr 2009

baby,nejako ma boli medzi nohami,asi ten krcok,ked sedim..vypnem sa,idem sa natiahnut na chvilku..potom este zapnem
zatial pa

veam
19. apr 2009

Petka teraz si ale velka kocka s tym bruskom...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre