Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

emka1
20. apr 2009

ahoj bobjan - no dufam, sedim v pyzamku na posteli, tukam do NTB a cakam na pokyny ... zatial ziadne neprisli 😖

veam
20. apr 2009

Ahoj bobjan...ako to ide dnes v praci?ty kedy sa vlastne chystas na iVF?

bobjan
20. apr 2009

emka, no dúfam, že na teba nezabudnú a v takom peknom počku ťa pustia 😉

Veam, pracovne, v celku to ujde....nechcelo sa mi vstávať 😝 ja neviem....hádam v auguste...

ty ako?

petkaerdal
20. apr 2009

emka,veam...baby este nejako spia,asi na ne vplyva to pocko,este nekopkali dneska,inak sa citim dneska celkom fajn 🙂
veam,uz si ranajkovala? mne bolo az zle od hladu,rychlo som zjedla zemlu 😀

Vierka a co si chora?

bob,ajoj..ty sa mas ako?

petkaerdal
20. apr 2009

mimka,to uz ma za sebou ist,som velmi zvedava,kolko ma vajok

veam
20. apr 2009

Bobjan az v auguste?co tak neskoro?

No ja zatial v pohode,som slamena tak odpocivam 😀

veam
20. apr 2009

Ano Petka dala som si az dva male pudingy a mam dost...to je dobre ze spia,bodaj by aj potom tak dlho spinuskali...

Aj ja som zvedava co mimka...

emka1
20. apr 2009

no veru mimka, uz sa snad prebrala z narkozy a papa kolacik a pije cajik.
Som zvedava aj ja na jej urodu ... snad sa nam ozve okolo obeda.
Inak my sme s mangelom po mojom OPU este behali po obchodoch, bola som ako mechom prastena po tej narkoze, ale po obede ma to preslo a normalne som uz fungovala.

bobjan
20. apr 2009

Veam, to je neskoro??? mne sa nezdá.....skôr sa nedá....
len odpočívaj

peti, ajoj, no ujde to celkom...začal pracovný týždeň, takže nič veselé 😝

mimke, držím palce, dúfam, že už sa teší z dobrej úrodičky 😉

veam
20. apr 2009

Bobjan nie ze neskoro,ale neviem preco cakas az dovtedy

bobjan
20. apr 2009

lebo mi treba 3 mrchy a mala som len jednu a v júli tam nie sú...

vierka
20. apr 2009

bobjan - ved ma poznas, pichanie to je moje 😝 😀

petka - no nejako sa to so mnou vlecie uz tyzden... tri dni ma bolelo hrdlo a teraz mam zase nadchu 😅

mimka ma uz urcite po tom, uz som zvedava na jej vysledky 😀

petkaerdal
20. apr 2009

veam,az pudingy? dobre ranajky 😀
inak ma dneska napadlo,ze si spravim puding s jahodami vanilkovi mi chuti,co som samozrejme nikdy nejedavala 😀
draheho mas v praci?

moj tu este chrape vedla mna...

a male uz zase stikutaju,uz su hore 😀

veam
20. apr 2009

Bobjan aha uz viem,tak potom som nic nepovedala... 😀

Inak baby viete aka som ja vyhadzana,pripadam si ako pubertiak,vcera som musela dat na seba kilo make-upu aby som vyzerala normalne 😀

bobjan
20. apr 2009

Veam, že by si mala dievčatko???? 😎

Peti, no musia štikútať, veď ich tu spomíname 😀

emka1
20. apr 2009

petka, no tu stikutku Tvojich babuliek si ani neviem predstavit 😀 .... to ako vies, ze stikutaju ? a neznamena to nieco zle, ked tak casto stikutaju ?

veam
20. apr 2009

Bobjan neviem ci dievcatko,ale ja mam stale v hlave chlapca...

Petka 😀 😀 😀

bobjan
20. apr 2009

veam, no keď máš pupáky 😅

petkaerdal
20. apr 2009

veam ,to je normalne v tehu a nepotesim ta,lebo to budes mat az do porodu,ja som nikdy nemala ani pucik,krasnu plet som mala vzdy,ako babätko a od tehu som samy pupak,po tvari,krku a chrbat....hrozneeee to je ,vobec to nemizne a nehoji sa to,tak sa tes 😀 😀 😀

bobjan,ved hej,vedia asi,ze ich spominame 😉

veam
20. apr 2009

Bobjan ja viem,ale este som zacala aj nejako extra vela chlpatiet 😀 😀

Petka ty ma vies vzdy tak dobre potesit 😀 ...ale aspon mam co robit,len to skrabem a vytlacam 😠

petkaerdal
20. apr 2009

emka,je to v poriadku,od takeho tt,v akom som ja je to bezne,ze babätka zacinaju v brusku stikat a stikaju niekolkokrat denne,odkedy zacali prvykrat,odvtedy stikaju kazdy den...
a ako to poznam,je to uuuuple ine,ako kopkanie,babätko kopne iba raz a vzdy niekde inde,toto je take ritmicke tukanie medzi nohami,trva to aj 5 minut,to urcite spoznas hned 😉

petkaerdal
20. apr 2009

veam,mne sa tie puky nedaju ani vytlacat,niesu to take normalne,skor take tvrdsie ich mam,ja si ich vzdy rozsriabem do krvi az a aj tak to nezmizne...fakt to mam cele tehu ,to nejde vobec prec a to ma kazda ,co viem 😀 😀 😀
tebe to ide aj vytlacit? a kde ich mas najviac?

som rada,ze ta viem potesit 😝 😝 😝

veam
20. apr 2009

Ja ich mam najviac na chrbate a na dekolte...idu mi vytlacit,ale tiez sa to dlho hoji,lezie mi to na nervy...radsej ani do zrkadla nepozeram a este k tomu sa mi minul make-up,takze si musim ist nejaky dobry kupit,lebo takto nemozem chodit po vonku,sak sa ma ludia zlaknu 😀 😀 😀

petkaerdal
20. apr 2009

ja by som si na to ale nic nedavala,to sa ti len zhorsi,kasli na to,aby sa ti to nezapalilo...ja ich na dekolte nemam...ale krk a tvar som samy flak 😠 😠 do zrkadla sa radsej nepozeram 🙄
inak je to fakt normalne,takze si z toho nic nerob

veam
20. apr 2009

Praveze ja ked si dam make-up tak sa mi to asspon vysusi...

petkaerdal
20. apr 2009

aha,tak neviem,ja som si nikdy nic nedavala na tvar,vzdy som mala pocit,ze mi nedycha pokozka a v lete to asi nieje ani dobre.nie? tebe make up nevadi na tvari?

veam
20. apr 2009

Nie Petka nevadi mi to...a to ze nedycha pokozka to bolo kedysi,teraz uz su take make-upy,ze pokozka normalne dycha

petkaerdal
20. apr 2009

ja sa tomu moc nerozumiem,lebo ja som nikdy ziaden make up nepouzivala,ja som mala vzdy krasnu plet

veam
20. apr 2009

No tak to si jedna z tych stastnych,ked si mala taku krasnu plet,to ti zavidim teda 😀

petkaerdal
20. apr 2009

aspon nieco veam 😀
ja neviem co je to mat jeden puk 😉 ,no uz teraz viem 😠 ,ale nevedela som...

stale mam pocit hladu este,este by som nieco zhltla 😕 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre