Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mimka30
21. apr 2009

Čau Peťka. No ja som čakala viac, dúfam, že nám do PK aspoň niečo prežije. Ona nám hovorila, že ostatné sa nám neoplodnili. A to sme mali všetko cez icsi, tak nechápem 😔

mimka30
21. apr 2009

Ďakujem Peťka, tak sa budem vytešovať aj z tých 12 🙂

bobjan
21. apr 2009

Mimka, super🙂 Držím ti palce na sobotu a verím, že budú //.

Ona ti už volať nebude, uvidíte sa v sobotu 😉

bobjan
21. apr 2009

mimka, a už ti je lepšie?

mimka30
21. apr 2009

Bobjan, ďakujem. 😉
Spala som lepšie, ani som negrckala, ale hlava sa mi ešte točíííííííííííí, ale bruško zatiaľ o.k. 😎

emka1
21. apr 2009

mimka, ano, popytaj sa, ale urcite budu v poriadku. Ak by sa zmensil ich pocet, urcite by Ti dali vediet. Ale nezufaj, je to na dobrej ceste 😉)

ako sa inak citis po vcerajsku ?

bobjan
21. apr 2009

tak to je super, že ti je dobre. Len pekne nalievaj do seba vodu a cikaj. Bruško sa nezväčšuje?

emka1
21. apr 2009

mimka, tak dostinex Ti asi zabral, to je super, ze sa Ti polepsil stav.
zajtra ides kvoli comu na utz. kvoli vajecnikom ?

babulka123
autor
21. apr 2009

mimka... bud rada. 12 je uzasne.. ja som mal 5 vajok a olplodnili sa len 3 a vidis JEDEN bojovnik to zvladom a som taka stastna... aj ty budes..neboooj

mimka30
21. apr 2009

Babulka ahojček- ďakujem ti, že na mňa myslíš 😉

mimka30
21. apr 2009

Zajtra idem na uzv kvôli vaječníkom, čo je s nimi kvôli ohss. Bruško je o.k., len trocha tá hlava a žalúdok sem-tam. Ja si myslím, že z toho Dostinexu 😖

emka1
21. apr 2009

ja uz cakam len na prepustaciu spravu, som zvedava, kedy bude hotova ... sestricka povedala, ze najskor okolo obeda, kedze vsetci doktori su na operacke 😒 ....
idem vyplatit moj pobyt v nemocke 9 noci x 16,6 EUR =

emka1
21. apr 2009

149,40 EUR - drahsie ako dovolenka v Tatrach 😀 😀

mimka30
21. apr 2009

Emka tak už ťa pustia? To je super. Inak platba ako za hotel Carlton 😀 😀 😀

petkaerdal
21. apr 2009

a som rada,ze ti je lepsie,znasas to tusim lepsie,ako ja 😉

bobjan
21. apr 2009

emka a to ti neplatí poisťovňa?? sice ja som tiež kedysi platila, ale to bolo nejakých 50,-Sk na deň.....

fuj, to je teda sila v tomto štáte 😝

emka1
21. apr 2009

mimka, ano ... predrazilo sa mi o tu sumu cele nase 1.IVF 😀

mimka30
21. apr 2009

Peťka- lepšie ako lepšie moja. To točenie hlavy nič moc, musím častejšie polihovať. Doki mi povedal, že mi to môže znižovať tlak, tak neviem, zrejme ten Dostinex. 😒

emka1
21. apr 2009

bobjan - som na izbe s nadstandardom : kupelka, WC, TV, wifi ... sme tu len 2 ... za tych 500 Sk to stoji, lebo standard ma kupelku a WC na chodbe a bije sa o nu 30 zien 😖 😖 ... neviem si predstavit, ze by som pri mojej diagnoze behala 20x denne na nejake WC, kde sa tlacia dalsie zenske 😒

bobjan
21. apr 2009

mimka, no to môže byť z toho tlaku teda....len oddychuj, veď sa musíš pekne a dobre pripraviť na bambuľky 😉

petkaerdal
21. apr 2009

mimka,tak ale asi ti je lepsie,ako vcara nie? a urcite lepsie,ako mne bolo podla toho,co pises..

bobjan
21. apr 2009

emka, aha....tak nadštandart potom hej...

ja som rátala klasiku.....

emka1
21. apr 2009

mimka, super ze si na PN .... ja som tiez nemohla fungovat s tym hyperstimulakom 😖

veam
21. apr 2009

Ahojte...........

Emka super ze uz ides domov...

Mimka gratulujem k tolkym vajkam...

Baby vcera som uz nemala chut sem ani ist,bola som s veducou a ta ma zase tak vytocila,som si myslela ze ju tam dobijem. A potom som len nad tym rozmyslala a bolela ma hlava a uz som aj grcala.
Teraz som zase zle spala,strasne ma boli rameno a z toho jedna polka hlavy,to zas bude den

vierka
21. apr 2009

mimka - to je uplne uzasny pocet vajicok mojka... podla mna bude ET a dopadne dobre a tvojim bojovnikom sa bude v tebe pacit a vsetko dobre dopadne... moooooooc na teba myslim....
a len pekne odpocivaj, aby si bola do ET uplne fit a som rada, ze je uz lepsie 😀

emka - tak to je dobre, ked sa da priplatit za nadstandard, aspon clovek sa citi trochu inak ako v nemocnice a spolocne zachody a sprchy a tak 🙂

katka14
21. apr 2009

dobre neskore ranečko, babenky.

mimka, gratulujem, ved to je krasne číslo oplodnenych vajok. budem držat palce nech sa ich udrží čo najviac aby mohli byt aj mrazacikovia. jaj, bodaj by som ja nejakych mala. ja musim ist do dalsieho kola nanovo. drž sa a vela oddychuj. 🙂

katka14
21. apr 2009

haloooooooooooooooooo, to tu nikto nie je na pokec? prehodit par teplych slov? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
21. apr 2009

asi nie Kati 😀 😀

vierka
21. apr 2009

teple slova stylom - horuca polievka, caj s rumom, slniecko, parok v rozku, teply kadernik, radiator.... teda ten radiator nie, to uz nie je aktualne 😀

katka14
21. apr 2009

no teda, teda. 🙂 petik, aty ako? lezkas pekne doma? ja som prave doobedovala - cestoviny so spenatom-mnam, to varim len ked som sama doma-moj to neznasa. a mame tu stolarov-2 chlapci a ja sama doma 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre