Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

riska
21. máj 2009

gregy, vika, držim vam všetky palce, nech to dobre dopadne 😉
aj ja som chodila do GF k drabekovi, no buduci týžden idem po prvý raz do FC a dúfam, že mi tu pomôžu k bábatku 🙂

vika34
21. máj 2009

gregy ,tak to je super úspech ,že boli tie tri folíky akj s vajkami,ved V MINULOM SI NEMALA NIč,tak sa teším 😅

riska vitaj ,vo FC to ide rýchlo mne podali žiadosť 29.4. a 7.5. som mala žiadosť vybavenú/VZP/a 10.5.som dostala menzes a už idem na OPU

riska
21. máj 2009

vika, super, ja dufam, že v auguste by som mohla ist na ivf
a kolko mas folikov? možno si to pisala, ale nepamatam 😉 a si spokojna s FC?

gregy
21. máj 2009

riska s GF sa to nedá porovnať, ten prístup a pokoj a pohoda či už pri OPU alebo pri ET no proste FC je úplnen iný level ... ja by som už do GF nepáchla ani keby mi zaplatili ...

brise
21. máj 2009

ahojte,
ako vídím stretáva sa tu strará paritia z GF. Tak by sa zišlo dať nejaké stretko starej partie.
Gregy drzím palce, myslím že to ide spávnym smerom,
ja som na tom tak že teraz mi skončila druhá madam, a 1 juna idem na uzv ak príde 3 madam tak ako má tj. v polke juna mohli by sme KET stihnút ešte v júni ak nie tak až v auguste.
Všetkým stimulantkam, čakatelkam na OPU, ET aj výsledok držíííííííííím moc moc moc palce.

vika34
21. máj 2009

riska ,gregy má pravdu,ten prístup je naozaj o inom,po prvé je finančne omnoho menej náročný,sestričky sú milé,denne tam chodia kočky si pichať a ked som povedala,že ich nechcem zaťažovať,že bude pichať muž ,tak sa divili,že ved oni sú tam od toho,aj vo GF sú tam od toho ,ale niektoré sa tvárili ako keby som ich otravovala a aj do telefonu sú milé a nie ako tie strohé recepčné,ja si síce na to nepotrpím,ale potešilo mato.Ja sa priznám,že keby nebol FC už by som nešal na IVF,lebo to jedno nás vyšlo na 100 000,a už som nebola ochotná dať viac ako 5000,bolo by to veľmi nespravodlívé voči dcére
MáM cca 10 folíkov,presne to neviem ,lebo to dr.nerátal,povedal,že je ich dosť,tak to mi stačí

vika34
21. máj 2009

ahoj brise,dnes sme ťa s Janulou spomínali/bola som za ňou v nemocke/,že aj ty si vo FC
to je sranda,že sme prebehli všetky a to som vážne nechcela babuľke veriť,ked písala aké to tam je a teraz vidím ,že ozaj nepreháňala

gregy
21. máj 2009

ahoj brise, zlatik to je fakt sila ... prebehli sme sem skoro všetky 😀

ajuska212
21. máj 2009

Ahojte mám merional 75IU a choragon5000

riska
21. máj 2009

tak to som rada, že mate take skusenosti 😉 som strašne zvedava, myslim, ale že som sa dobre rozhodla... ja som mala v GF už schvalenu žiadosť, ale už som tam viac nešla, mala som ich plne zuby 😖 teším sa hlavne na tie mile sestičky 🙂

gregy
21. máj 2009

riska aj babulka už mala schválenú žiadosť v GF ale vykašlala sa na nich šla do FC a ľaľaho už o chvíľu rodí .... 😀

vika34
21. máj 2009

v júli majú vo FC dovolenku,myslím,že začínajú až 3.8.

riska
21. máj 2009

vážne? tak to mi ide prikladom 😀

vika34
21. máj 2009

riska presne si nepamätám ,ty si bola na jednom IVF?

riska
21. máj 2009

vika, nie, iba 3krat IUI... som si to asi šetrila na FC 😀

vika34
21. máj 2009

xixi 😀

petronela7
21. máj 2009

Ahoj babenky, len Vas chcem pozdravit 🙂 a ako citam a pocuvam, vsetky z nasej `starej partie` sme vo FC ;)
Gregy, velmi gratulujem k uspesnym 8 bunkovym embryjkam! vazne super!!! Nech ti to vyjde a ukaz GF ze nemali pravdu 😠
Viki, rada som ta dnes opat videla... a drzim palce na sobotu, zlom vaz 😉
Brise zlatko, aj tebe drzim palce na jun 🙂
Ja uz mam schvalenu ziadost, ale odkladame to az na august, kedze nas caka dovolenka a v july ma FC zavrete.
Tak sa drzte a bru noc vsetkym 🙂

emka1
22. máj 2009

caute kocky 😉
vitame vsetky byvale Gynfivacky vo FC 😉 😉
Ja som moje 1.IVF absolvovala uz vo FC, citala som totiz vase recenzie vo temicke Pipiny z GF a vtedy som sa rozhodla, ze GF ...eeee, nieee ... aj ked niektore baby su tam vraj spokojne.
Moj drahy bol v 9/2007 na kontrolnom SPG v GF a povedal, ze nikdy viac.
Takze aj jeho hlas rozhodol, ze sme zaparkovaíli vo FC.
Druhy pokus IVF chceme realizovat tiez vo FC v 8-9/2009 ... dufame, ze to bude nas posledny pokus a potom poslem Pintovi a sestrickam uz len fotky do ich fotoalbumu 😀 😅

babulka123
autor
22. máj 2009

juuuuj babulky.. tak na vas aj s mojim babatkom myslime... takze laskavo ma v tom nenechajte samu.. ved patrime spolu.... tak nech mam s kym kocikovat na materskej.. neeeee ze ma nechate nudit sa samu na materskej.. heheheh cmuuuuuk

emka1
22. máj 2009

babulka - no nuda Ti na materskej urcite hrozit nebude 😀 😀 ... kobylka Ti da pekne zabrat .... z nej uz baterky nevyberies a neodlozis na policku 😀 .... tak si tu predmatersku nudu vychutnavaj teraz 😉

babulka123
autor
22. máj 2009

emka.. je mi to jasne.. inak vcera som mala taku nejaku paniku ze pomoooc co ja s tym prckom budem robit.. no uvidime..heheheh
taaak sa na to tesim ..

ale nech v tom nejsom sama tak sa laskavo snazte.. nech sa mam s kym stretavat.. nech nezplienkovatiem sama...

emka1
22. máj 2009

no tu paniku co spominas, tusim preziva ja petka, nebola som vas citat v babatkach, tak ani neviem ako sa ma ...
ani nas uz nebola tu vo FC davno pozriet.
... myslim, ze materinska laska Ti bude sama nahovarat co mas s nim robit 😀 😀 .... a ked nie, skocis sem na MK a baby sudicky Ti poradia 😀 😀 prebalovanie a cicikanie uz mas predsa natrenovane na synovcovi, takze panika nie je na mieste 😅
ja taky super trening mat nebudem, hlavne nech uz som tehu a mozem aj ja tlacit kocik pred sebou 😀
snazime sa vsetky usilovne o 106, ved nas tu vidis, ake sme usilovne 😀 a aj doma v posteli sa snazime, ved mozno aj motyka vystreli, nie ? 😀

babulka123
autor
22. máj 2009

emka.. spravne.. velmi drzim palce a hlavne aby to vyslo doma..
len jedna priatelska rada... doma to nesil.. ak sa niekomu nahodou nechce tak to nehaj tak.. viem o com hovorim. cmuuuk

idem zehlit..

emka1
22. máj 2009

no babulka - doma to nesilim, vacsinou sa nechce mne 😀 😀 ...
ked pozehlis, pridi aj k nam, mam na balkone vyvesene postelne pradlo, treba ho uz len ozehlit 😉 😅

petkaerdal
22. máj 2009

ahojte kocky,ako sa mate,co nove???
emka,ako?

emka1
22. máj 2009

cauko petruska 🙂
sme Ta tu hladali a Ty nikde 🙄 ... ale aspon ze obcas nakuknes, ved uz neriesis to co my ... musis si nastudovat infosky o priebehu porodu, kontrakciach, prvom prikladani, spranom kojeni, prebalovani a pod. .... no zabava Ta caka - na cely zivot 😀 ... ale uprimne Ti zavidim 😉

dakujem za opytanie, mame sa OK ... 😅 vsetko v pohodicke, cakam na druhu "navstevu" po IVFku, dufam, ze sa mi nerozhadze cyklus, lebo som ho mala takmer ako hodinky - prva navsteva prisla nacas, a tato druha uz meska 2 den ... budem jej musiet dohovorit, nech nestrajkuje 😀

petkaerdal
22. máj 2009

presne tak emka,kedze sa mi to uz velmi blizi,snazim sa zohnat nejake info uz o takych veciach,ako pises,ale kukam na vas kazdy den a myslim na vas...

som rada,ze sa mas ok a kedy ides na to opät?

emka1
22. máj 2009

petka - hned ako to bude mozne, ako vacsina bab odtialto, v auguste, alebo v septembri.
Uvidim, co povie Pinter, ked pojdem vypisat ziadost, snad vsetko bude OK a poistovne nebudu robit pri schvalovani problemy 😖
Este som pokukovala aj po moznosti skusit soft IVF v Brne, vela kociek zo Slovenska tam chodi, myslim, ze aj Bobjan uvazuje o tom - pri nom totiz nehrozi OHSS.
Ale rozhodla som sa skusit este jeden pokus vo FC a potom sa uvidi ...

A Ty ako ?? este zvladas ten napor na svoj organizmus ? 😀
dychas ? chodis ? kotulas sa ? 😀
mas pekne tt pri mene ... super ako daleko si to dotiahla, som zvedava, kedy pojdes do finale 😉 😉

petkaerdal
22. máj 2009

emka ja by som na soft nesla,ale ty si mala moc vajok,takze u teba by to nebolo zle,ale ved chod na ivf s dostinexom a ziaden ohss uz nebude urcite 😉

ja? no tak vseliak uz,uz 21 dni som na posteli non-stop,bez akeho kolvek pohybu,len doma som,max. wc a sprcha..ale aj tak nevladzem uz vobec,dycha sa mi tazko,uz mi je v akej kolvek polohe zle,uz len lezat mozem,tak mi je najlepsie a aj musim,ten krcok mi strajkuje,dala som si taky ciel este 7-12 dni vydrzat a potom by som uz aj sla pod noze,lebo je to na telo fakt zaber ...ale uz sa velmi tesiime
a co ma najviac obtazuje je asi to cikanie,kazdych 20-30 minut idem ze cvrk a to je vsetko 😖

vobec uz nevarim,neupratujem,proste nic,len lezim..ledva prejdem do kuchyne a spät

petkaerdal
22. máj 2009

a Vierka ako? ta uz picha? merional myslim 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre