Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

ufko
27. júl 2009

Bobjan, my mame obaja vsetko uplne v 100 % stave..len sa nedarilo..
jedine co mam trosku zle, je malo zeleza, ale to je uplne v norme..vsetky vysledky genetiku, tkanivovu banku, no proste uplne vsetko co sa dalo sme mali OK..
chcelo to len spravny cas🙂 moja vajickovody su ukazkove..ziadne cysty..nic nikdy nebolo..

holky, citala som dve stranky vyssie..mne napr. doki povedal, ze kludne si mozem dat denne jednu kavu (pijem slabu s vela mliekom a len jednu denne) a ze aj male pivko si mozem obcas dat 😀
k tomu jem jogurtiky..ovocia a zeleniky menej..to mi velmi nechuti :( ale asi by som mala zacat do seba viac davat, ze ?

ufko
27. júl 2009

dakujem loginka..este katka a bobjan sa pridaju ..

a este jedna kocka, ktoru som tu spoznala na mk a uz rok si piseme cez ip..ta ide v sep. na ivf do fc..tak ta nas bude tiez nasledovat !!!!!!

loginka
27. júl 2009

ufko aj ja mam menej zeleza, uz mi dr predpisala aj tabletky

ufko
27. júl 2009

ja to mam teraz pri tom prvom odbere len velmi velmi malinko pod normou a teda este ho brat navyse nemusim..ale ze postuplne s pribudajucim bruskom mi ho budu sledovat a potom sa nasadi..teraz ho beriem len v tom malom mnozstve v baby plane..

riska
27. júl 2009

ja odpadnem, emka a ufko - GRATULUJEM 🙂 😉 😵
sa to tu paradne rozbieha, ten FC je asi naozaj zázračný 😉
emka, teba si dobre pamatam prave kvoli tomu OHHS ☹ teraz si dostala bolestne 😀

katka14
27. júl 2009

ufko, uprimnááááááááá gratulatiooooooooooooooooooooooon !!! 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀
teším sa s tebou, s emkou aj ostatnými, ktoré ste nám tu VEĽKYM VZOROM !!! a dakujem za povzbudenie.
prajem krasny den 😀

ufko
27. júl 2009

riska katka DAKUJEM🙂
ved prave preto to tu piseme, aby sme vas povzbudili, ze to ide !!!!!!!!!!!!

katka14
27. júl 2009

loginka, ty si po IVF tehotná alebo prirodzene? nejako mi to ušlo

zuziatko
27. júl 2009

Baby ja mám schválenú žiadosť na IVF do FC. Chystali sme sa ísť v septembri/októbri, ale už to nebudeme potrebovať, lebo som TEHOTNÁ 🙂 🙂 🙂 🙂 Podarilo sa prirodzene a to už vtedy, keď som sa zmierila s našim životom a s tým ako sa veci majú.

Tešííli sme sa na IVF, ale ešte viac že to nemusíme riešiť.

Takže baby ZÁZRAKY sa dejú 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

Každučkej prajem, aby tento zázrak mohla prežiť.

zuziatko
27. júl 2009

Ufko a Emka gratulujem a prajem krásne a pohodové tehotenstvo 🙂 🙂 😉 😉

riska
27. júl 2009

čooooooooooooo? dnes už 3. 😀 gratulujem ti, zuziatko 😉 🙂

babulka123
autor
27. júl 2009

tak takto vazne budu o chvilku bez roboty .. hehehe super.

katka , loginka je po IVF...

katka14
27. júl 2009

zuziatko, sice sa nepoznáme, ale spája nás FC. tak veľké gratulujem !!! 😀 😀 😀 snád nás tu takýchto so šťastným tehuľkovaním bude čo najviac. aj ked už aj teraz je to teda riadne veľa pozitívnych, výborných, nádherných správ. žienky, uprimne gratulujem a ticho závidím. 🙂

loginka
27. júl 2009

feeha, dalsia 🙂 🙂 🙂 gratulujem
katka , moje 2 IVF
inak aj my chodievame na Duchonku 🙂

siouxie
27. júl 2009

ja nemám slov 😵 😵 😵 . Tri takéto správy za deň to je už poriadna dávka, to by povzbudilo aj slona 😀 😀 😀. Zbohom moje depky! 😀 😝 😉
Všetkým vám srdečne blahoželám a teším sa!

bambibam
27. júl 2009

ahoj dievčatá ,gratulujem a zároveň vám v kútiku duše závidím ale veľmi prajem tie super mamičkovské starosti 🙂 🙂 🙂
mi sme tiež dúfali ,že sa naše telá nalakajú a bocian priletí ale figu.Začiatkom augusta si ideme do FC pre inj. a snažíme sa veriť. Dúfam že čoskoro sa podelím o svoje skúsenosti.
😉

Dievčatá ale ked to takto dalej pôjde ,že všetky budete volať do FC že ste vtom 😀 😀 😀 stretnem tam ešte niekoho mimo sestričiek a doktora? 😀 😀 😀

emka1
27. júl 2009

no baby, chvilku tu nie som a co to citam, 😀 😀 😀 nes sa tu sypu same dobre spravicky 😵 😵
uuuzasne, ufko a zuziatko - blahozelam vam zo srdiecka, mozme si vsetky tri takto na dialku podat ruky ... 😉
tak uz je nas 5 : vierka, alex, zuziatko, ufko a ja ... pekne sa nam rozrastu okruh tehuliek.

bobjan
27. júl 2009

Zuziatko?????????????

Tý brďo....baby ja tu normálne omdlievam.....všetkým vám to prajem....

😔

bobjan
27. júl 2009

Bambibam, ja tam budem, to je betón... 😔

ufko
27. júl 2009

ahojte

zuzliatko, emka, vierka, alex !!!!!!!!! a ja do patky!!! to uz je je fakt goool 😀
a aky krasny!🙂

holky tym, ktory sa nedari, nech je nasa patka prikladom, ze vsetko chce ten spravny cas a bobjan neboj..mozno prave ty budes ta co nas fakt prekvapi, lebo vieme, ze sa uz dlho snazis🙂
velmi ti to prajem a aj vsetkym ostatnym!!!!!

drzte sa a hlavne pozitivne myslite 😉

bobjan
27. júl 2009

ufko, díky....

je to už veru 6-ty rok...dúfam, že to už dlho nepotrvá...

sepia
27. júl 2009

Emka, Ufko, Zuziatko gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Emka,
keď si dozhvedela, že si tehotná vysadila si anopyrin, femigrad a kvapky od dr.dedka? lebo ja užívam calibrum babyplan a kys.listovú. vieš, plánujeme ivfko na okt.

alex
27. júl 2009

jééééjda, ufko, zuziatko gratulujem!!! Tento rok budem pamätať ako rok plný zázrakov, baby toto je perfektnéééééé 😵

emka1
27. júl 2009

sepia - dakujem 🙂

vysadila som anopyrin aj femigard aj alchemilku a uzivam uz len kvapky od Dr.Dedika, tie budem uzivat az do 6 mesiaca, zabranuju potratu a posobia na vyvin babatka a uzivam este Calibrum baby plan ... to je vsetko.
Ak planujes IVF az v oktobri mas este cas, vitaminy by Ti nemali uskodit, aj ked ja som mala pri predoperacnych vystreniach vysoke zelezo, to bolo prave z Calibrum baby plan.

awe
27. júl 2009

ahojte kocky 😉
ja moc velka prispievatelka nie som, ale tiez patrim medzi "ferticentacky" po 1.neuspesnom IVF...(bez transferu)...ale kocky, davate mi obrovsku nadej a pozitivnu energiu, vsetkym zazracnym tehulkam uprimne blahozelam a tesim sa s vami, je to super kocky, ze nadej je vzdy...mate asi pravdu, treba to vypustit z hlavy a uzivat si leto a mozno aj babo pride.
Este raz vieri, ufko, zuziatko, alex, emka (dufam, ze som nevynechala nikoho) balhozelaaaaaam 😵

vierka
28. júl 2009

dobre ranko baby 😀

co to tu citam hned z raaaaaaana, ja odpadnem 😀 😵

zuziatko - srdecna gratulaaaaaaacia, to je super spravicka, tesim sa s tebou 😀

no uz vidim Pintera ako pride po dovolenke do prace a sestricka mu povie - pan doktor, vsetky IVF na august su odvolane, kocky su vsetky tehotne 😀 😀 😀 si moze este o mesiac predlzit dovolenku 😵

mne prisiel vcera list z poistovne, ale take vyjadrenie, ze som z toho debil, ale vyzera to tak, ze mi proste tu schvalenu ziadost budu ratat za platnu aj ked su ju nevyuzila... 😒

bobjan
28. júl 2009

Ahoj🙂

Vierka, to nie, nech pekne príde do práce, lebo ja ho budem potrebovaaaaať 😖

Inak to s tou poisťovňou je sila...najlepšie by bolo, ak by si tie lieky mohla proste posunúť napr. mne, ja by som nemusela brať z lekárne a vybrala by som si pokus a tebe by ho zmazali...

vierka
28. júl 2009

bobjan - neboj sa, urcite kvoli tebe pride, ved sa musis k nam pridat buduci mesiac 😀

ved mi odpisali stylom:
- platnost schvalenej ziadosti je do 9.4. 2010
- nakolko lieky boli vybrane a uhradene VsZP, opatovny predpis liekov nebude mozny
- vratenie liekov je vecou dohody medzi lekarnou a pacientom
Na zaklade horeuvedenych skutocnosti povazujeme vasu ziadost za vybavenu.

to je vsetko co mi napisali a vysomar sa z toho - ani nic stylom, ze ci to teda uznaju ako platny pokus kedze mam lieky doma a oni ich uz hradili, ani ci ked vratim lieky do lekarne mi to ratat nebudu... tak im tam este zavolam, je tam aj cislo na tu doktorku co mi poslala toto vyrozumenie, tak zavolam priamo jej... akoze dobre ze mi ta ziadost plati do aprila 2010 a mozem sa toho dovtedy zucastnit, ale neviem ci to budem stihat 😅 😀

bobjan
28. júl 2009

Vierka, najlepšie keď si tam brnkneš, ale vydedukovala som z toho,že to bude rátané ako platný pokus asi 😕

vierka
28. júl 2009

urcite tam budem este volat, lebo to iste som z toho vydedukovala aj ja 🙄
keby sa nedajboze nieco stalo, tak podla mna mi doki aj tak taketo nieco nedovoli podstupit minimalne pol roka, rok...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre