Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

ereska
9. nov 2014

@dancez drzim paste a poriadnu urodu aspon za kartoooon 🙂

dancez
9. nov 2014

@ereska ďakujem doktor videl nejakých 9 a jedno alebo dve menšie tak uvidíme 🙂

renitr
9. nov 2014

@dancez ja mám VsZP a tým je to asi jedno 😉 na zajtra ti držím palce aby bola dobrá uroda 🙂

dancez
9. nov 2014

@renitr ďakujem si zlatá 🙂

empathia
9. nov 2014

@dancez držkaj sa a nemaj strach naozaj to nic neni. Mne sa snivalo pri OPU ze som jazdila na cervenom ferari 😀

dancez
9. nov 2014

@empathia ja sa nebojím len uspatie plynom sa mi nepáčilo ☹

pepca28
10. nov 2014

Baby,môžem sa už tešiť??????....🙂...ja viem ze v je to ešte skoro...:🙂)))-)

ereska
10. nov 2014

@pepca28 jasnaaaaaacka super gratulujeeeeem strasne moooc .
ja sa nemozem dockat telefonatu kolko nam ich ostalo.

pepca28
10. nov 2014

@ereska ides aj hned na vklad?..:-P...ci az v januari?

ereska
10. nov 2014

@pepca28 az v januari hovorili ze by som mala zacat krvacat tak do 5dni od odberu a zatial nic .a este stale nevolali co nasi trpaslikovia.

petulanl
10. nov 2014

@pepca28 tehulka urcite si, gratulujem 😀 😀 😀 🙂

pepca28
10. nov 2014

@ereska mne po odbere povedali,ze do troch dni by som mala dostat,ale vzhladom na moju vysku a vahu(182/70) mozu dojst aj o 7dni...v utorok som mala odber a dostala som v nedelu v noci....niektore baby do 3dni

pepca28
10. nov 2014

@ereska daj vedet kolko ich bude...😀

ereska
10. nov 2014

@pepca28 juj tak ostalo nam aspon nieco mame 3 embryjka dali sme zamrazit 2a 1 tak bude aspon na dva vklady no dufajme ze druhy nebude treba

renitr
10. nov 2014

@ereska gratulujem to je super ze ostali aspon tie 3. Budu to bojovnici a verim ze zabojuju na prvy sup 🙂

pepca28
10. nov 2014

@ereska sak oni sa tusim daju rozmrazit aj kazde zvlast...lebo my sme mali 6 a dali sme ich zmrazit po dvoch..ale pred prvym ketom sa ma pytali ze ci som si ista,ze ak chcem da sa vlozit iba jedno...inak ozaj...ostali mi dve embrya...co s nimi????...

renitr
10. nov 2014

@pepca28 kraaaasne ciarocky, uz tmavsie byt ani nemoze 🙂 som rada ze sa ti to podarilo 😉 uz sa mozes pekne tesiiiiiiiiit 😉

pepca28
10. nov 2014

@renitr dakujem velmi pekne...neboj,aj vam to uz na treti krat uuuuuuuuurcite vyjde...😀DDDDDDD....

renitr
10. nov 2014

@pepca28 nechaj si ich pekne zmrazene ved casom si urcite pojdes po dalsieho bojocnika 🙂 surodenec 😉

pepca28
10. nov 2014

@renitr no,ak teraz budú náhodou 2,tak určite už nepôjdem...🙂...

bubulacka
10. nov 2014

@pepca28 Waaaau, ved to nie su koľajnice, to je uz diaľnica 😃 gratulujem, tesim sa ze Ti to vyšlo.

bubulacka
10. nov 2014

Jaaaaj baby a zabudla som povedať, dnes došli vysledky testov z genetiky, som rada, ze to spravili skôr, pekne som ich poprosila a ako vidím, asi pomohlo,,, vysledky su v poriadku, vsetko dobre, vsetko v norme...
Dufam ze aj VsZP bude rovnako šikovná, tam skúsim znova volať koncom tohto týždňa, ziadost im bola doručená 22.10., takze v stredu je to 3 tyzdne... Mno - uvidim 🙂

dancez
10. nov 2014

@renitr baby tak mame 10 krasnych vajok 🙂

petulanl
10. nov 2014

@pepca28 presne toto som ja riesila na zaciatku. ze co potom s tymi ostatnými, čo zostanú?
FC ich zničí podla zákona. Vraj.

dancez
10. nov 2014

@ereska a kolko vam ich oplodnovali na zaciatku? Teda kolko ste ich mali po odbere ?

pepca28
10. nov 2014

@petulanl Fuha..nie je možnosť ich namiesto zničenia napr.darovať.???..Sak sú určite páry,ktoré majú iba takúto možnosť..?

petulanl
10. nov 2014

@pepca28
akože už oplodnené vajíčka, tvoje a muzove dieta? by si niekomu darovala? no fuuuu, to je pre mna už pekný hardcore

pepca28
10. nov 2014

@petulanl ježiš.to ma až vcul napadlo...že oni vlastne sú už oplodnene...No to máš pravdu.
.nikomu nedoprajem klon môjho muza...🙂...

ereska
10. nov 2014

@dancez to je super nech sa vsetky krasne oplodnia zajtra daj vediet my sa dnes tak tesime ze mame tie nase tri zmrzlinky.

dancez
10. nov 2014

@ereska vy ste mali kolko po odbere vajok ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre