Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bubulacka
4. nov 2014

@pepca28
@petulanl
Gratulujem baby, dotiahnite to do zdarného konca 🙂

ereska
4. nov 2014

@matka112 ahoj a prosim ta preco az v januari? Preco nie v decembri?

matka112
4. nov 2014

@ereska v decembri by som musela dostat menzes že vraj do 5.12.inak až v januari..a mne to do 5.nevychadza...

renitr
4. nov 2014

@pepca28 konecne dobra spravicka, naozaj drzim palce , aby sa HCG len a len zvysovalo. Gratulujeeeeem 😉

roxy80
5. nov 2014

@pepca28 ahoj, velmi gratulujem a tesim sa s tebou. Neuveris ja som vcera konecne dostala ms a dnes rano mam prvu injekciu za sebou 🙂 a v nedelu ideme na kontrolný ultrazvuk 🙂, takze sa to konecne pohlo 😉

roxy80
5. nov 2014

ahojte baby, takze ako som uz pisala konecne vcera dorazila na 53 DC a dnes som si rano pichla prvu injekciu, aj ked som chvilu zo sebou bojovala, som sa bala, lebo mm nebol doma ale nakoniec som to dala 🙂 🙂 , no a na prvy kontrolny ultrazvuk mi dali v nedelu o deviatej, budete tam niektora v nedelu? 🙂

pepca28
5. nov 2014

@roxy80 mne prvu musel pichnut manzel...:-P...potom som to uz chvalabohu zvladla...inak tie ostatne si budes pichat tiez sama?..mne povedali nech mi to radsej pichne nejaka sestricka,ak mam znamu...ze nech to nepokazim....:-P...drzim palce,nech je veeeeela vajec

roxy80
5. nov 2014

@pepca28 no dalsie by uz mal pichat manzel, len dnes rano nebol doma, isiel skor do roboty , predtym ako som volala ci mam zacat do ferti, a povedali ze nech zacnem dnes, tak to ostalo na mna 🙂 , zajtra to uz caka nanho...

dancez
5. nov 2014

@empathia ahoj tak nasiel mi tam 9 folikulov tak sa teším 🙂

empathia
5. nov 2014

@dancez jeeeej to je tak akurat pocet 🙂 jasom 4den po ET, boli ma v podbrusku ako pred mrskou, bolia prsia a navaly raz strasne horuuuco a raz strasne zimaaaaa tak dufam ze to je ono 🙂
kedy mas opu?

dancez
5. nov 2014

@roxy80 ja som tam bola dnes na 9.00 bola to moja prvá kontrola a našiel mi tam 9 folikúl, že odber asi pondelok utorok, a dali sme si aj SPF

dancez
5. nov 2014

@empathia zatial povedal pondelok utorok, tak ty pekne oddychuj a mysli pozitívne , pekný den ti prajem 🙂

empathia
5. nov 2014

@dancez aj ty pekne oddychuj 🙂 aby este nejake narastli 🙂 a vytvorili sa este nove.
a ako sa citis? teraz pichas merional ano?

dancez
5. nov 2014

@empathia moja ja som dnes tretí den v robote zajtra volno a potom zase 3 dní v robote robím vobchode 11tky, ja mám PN od pondelka, čiže až od odberu a cítim sa kadejako vaječníky ma pobolievajú a hlava
ma pobolieva. dnes som posledný deň pichala gonal a od zajtra Merional

empathia
5. nov 2014

@dancez jasom mala tiez ztych injekcii bolest hlavy, a take depresivne stavy niekedy. Ja som isla na Pn od pichania Merionalu lebo to som musela ist k lekarke a pracujem dost daleko takze sa mi to neoplatilo cestovat

bubulacka
5. nov 2014

baby skusim sa opytat ešte raz. Nikomu nenavrhovali v centre PICSI a neviete, kolko to stoji? dakujem 🙂

pepca28
5. nov 2014

@bubulacka akurat som si pozrela cennik vo ferti,dokonca to tam ani neni...ale podla mna to budes mat hradene poistovnou..alebo ved skus zavolat do ferti...

dancez
5. nov 2014

@bubulacka mne to nenavrhovali

renitr
5. nov 2014

@bubulacka na stranke to maju len tak v kratkosti popisane, ale inak ani netusim ci to vlastne robia 😒

dancez
5. nov 2014

@empathia ja to mám kusok autom od práce tak je to v pohode

bubulacka
5. nov 2014

@renitr
@dancez
@pepca28
Dakujem, ved prave ze na stranke je to tak okrajovo spominane, ale v cenníku to nie je. Silno nad tym uvažujem, co som sa docitala, su tam o kúsok lepsie vysledky ako pri ICSI, nižšie riziko poškodenej spermie...
Skúsim napisat, uvidim co odpisu, potom to sem hodím 😀

renitr
5. nov 2014

ahojte zienky, hcem sa spytat ci niektora z vas uziva Prednison? 😒

ereska
5. nov 2014

Ahojte takze mame 16 vajicok zajtra budu volat kolko sa oplodnilo

renitr
5. nov 2014

@ereska no supeeeeer, pekna uroda 🙂 drzim palce aby sa podarilo vsetky oplodnit 🙂

ereska
5. nov 2014

@renitr dakujem velmi sa tesime

dancez
5. nov 2014

@ereska a mali ste krátky protokol ?

ereska
5. nov 2014

@dancez ano urcite kratky 🙂

roxy80
5. nov 2014

@dancez my tiez planujeme to SPF a to ste hned platili hned na prvej kontrole?

pepca28
5. nov 2014

baby,co je to kratky a dlhy protokol???

bubulacka
5. nov 2014

@pepca28 dĺžka stimulácie. Krátky je vačšinou 10-14 dni. Dlhy je podstatne zložitejší, aspon co ja som čítala, väčšia davka a kombinácia hormónov.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre