Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

ereska
7. nov 2014

@pepca28 to som strasne rada moc sa tesim a verim ze ti to super dopadne

pepca28
7. nov 2014

@ereska neboj,aj tebe to dobre dopadne...mna furt seci len strasia ze co sa este moze stat...ale vzdycky sa prejdem okolo parapety a zbadam ciarocku,tak ma to upokoji...sak som na nu tak dlho cakala...to musi vyjst...

ereska
7. nov 2014

@pepca28 dakujem ti musime verit ze sa to raz podari

bubulacka
7. nov 2014

@pepca28 moze, ale aj nemusí 🙂 vzdy je to 50/50, ale zasa - preco sa stresovať? Treba k tomu pristupovať tak, ze uz to vyšlo a hotovo 😀 ja velmi verím v silu pozitívneho myslenia, ak je človek optimisticky, stavaju sa mu najmä pozitívne veci 😀

dancez
7. nov 2014

ja idem zajtra ráno o 9:00 na kontrolu do FC zajtra mi povedia kedy mám odber tak som zvedavá 🙂

dancez
7. nov 2014

@ereska a ako ťa uspávali ? akým sposobom?

ereska
7. nov 2014

@dancez pichli mi daco do zilky 🙂 drzim paste vela vajicoook

ereska
7. nov 2014

@matka112 ahoj matka ty si ako dopadla stvrtok kolko mas vajicok a kolko sa vam oplodnilo?

dancez
7. nov 2014

@ereska lebo mna už uspávali 3 krát a velmi to nemusím, najhoršie bolo ked ťa uspávajú plynom

ereska
7. nov 2014

@dancez mne je to jedno pozeram do stropu a bum. Ale pani anesteziologicka bola zlata mi hovori ze dobru noc hihi

pepca28
7. nov 2014

mne sa to tak lubilo...tak dobre som si dlho nepospala...:-P..som mala pocit ze spim celu noc...😀

matka112
7. nov 2014

@ereska ahoj mala som 19 vajičok a 12 sa oplodnilo...kedže mam Ohss,tak KET mam zadarmo,aj 2 slamky, 🙂

ereska
7. nov 2014

@matka112 to mam aj ja s tym s tymulakom ketom a slamkami a tie vajicka no supeeeeeer zatial blahozelam 🙂

matka112
7. nov 2014

V utorok mi zavolaju čo a ako sa bublinky držia,a mame sa rozhodnut po kolko si ich dame mrazit, 🙂

matka112
7. nov 2014

@ereska a kedy pojdeš na vklad?ja v januari..užijem si ešte trochu zimy s Adamkom...

ereska
7. nov 2014

@matka112 tak nech vam vydrzi vsetkych 12 mesiacikov 🙂

ereska
7. nov 2014

@matka112 asi aj ja lebo este stale som nedostala tak mozno pojdeme naraz 🙂

dancez
8. nov 2014

@pepca28 ono do zili je v pohode ale plynom to bolo fuj 😅

dancez
8. nov 2014

@empathia tak v pondelok ráno ideme na odber 🙂
to námhned povediakolko mi odobrali vajok?

empathia
8. nov 2014

@dancez ano to povedali hned kolko bude vajok a na druhy den ti volaju kedy bude vklad a kolko sa ich oplodnilo.

empathia
8. nov 2014

@dancez držkaj sa a neboj sa nič to nieje ani ta uspavacia injekcia neboli ...

dancez
8. nov 2014

@empathia ty sa ako cítiš ? 🙂

dancez
8. nov 2014

@empathia neviem či nemám zapálené hrdlo trochu ma bolí, nevieš este či by som mohla byť antibiotiká?

empathia
8. nov 2014

@dancez no tehu ,,príznaky´´ ustupujú, prsia ma prestávajú boleť, v podbrusku ma pobolieva vacsinou na pravej, ale sem tam lava strana, niekedy mi to do križov vyráža.
Hlava ma bolí stále, a to pijem veľa vody.
Aj návaly tepla a zimy nemám už tak často. Dnes som 7den po ET, skúsila som testík ale stale som v klude, ani sa neteším ani sa netrápim

empathia
8. nov 2014

@dancez kup si oscilococcinum, to su homeopatika, prve dni si davaj rano vecer , potom uz len rano. Uvidis ze za par dni budes OK... ATB nedavaj pozor nato

empathia
8. nov 2014

@dancez tiez som bola chora pred stimulkou ale davala som si oscillo, a vazne mi to rychlo zabralo, ja vacsionou koncim na ATB

dancez
8. nov 2014

@empathia možno je to ešte skoro niekomu to vidno na teste neskor 🙂

dancez
8. nov 2014

@empathia a tebe bolo čo v tedy ked si brala?
ja som si kúpila včera ten paralen horúci nápoj, ale ak to mám zapálené tak neviem či mi to pomôže ☹

ereska
8. nov 2014

@empathia nieco pekne sa tam risujeeeee

empathia
8. nov 2014

@dancez no jasom vtedy mala upchaty nos bolest hlavy a hrdla a kasel, pila som tekanne caj kasel a priedusky, pila teraflu, zazvor a med, ale nakoniec zabralo az oscillo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre