Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

dancez
12. nov 2014

@pepca28 držím ti velmi palce

bubulacka
12. nov 2014

@pepca28 radsej si tam polezkaj, nech ta daju dokopy 🙂

@dancez ja Ti zatial neviem poradit, ste ďalej ako my 🙂

pepca28
12. nov 2014

No babuchy...ráno mi spravia hcg,tak aj podľa toho sa uvidí...Ale ja už som sa vyrevala,a pomaly sa aj zmieruje s tým najhorším...sak nikdy nebolo tak zle,aby nemhlo byť horšie a stretneme sa v januári na 3.ket...kdyby neco...držím vám seckym prsty nech sa vám len preboha nestane to čo mne

ereska
12. nov 2014

@pepca28 moja normalne to prezivam s tebou mne sa taketo nieco stalo ked som pred 7 rokmi zostala tehulka prirodzene a 10.11.dom zacala krvacat sle velmi ako by ma niekto rozrezal bolesti ako kontrakcie a obrovske kusy krvi na druhy den ma cistili no vtedy som nevedela ze msm xlu krv a potrebujem lieky na riedenie asi sa nieco upchalo a dietatko nedostavalo ziviny a odislo preto sa za teba modlim aby sa tam to jedno udrzalo chapem ze si pripravena na vsetko ale drzkaj sa to jednk bude silnee a udrzi sa aj kamaratka mala dvojicky mala taketo problemy ale jefno sa udrzalo a to bude aj u teba mydlim stale na teba a modlim sa za tvojho chrustika.

renitr
12. nov 2014

@pepca28 len to nevzdavaaaaj, clovek sa vyplace a potom sa citi aspon lepsie. Musis bojovat a dotiahnut to do vytuzeneho konca. Drzime ti palce.

skaredekacatko
12. nov 2014

@misenaf nam robili genetiku este pred prvym.ivf v martine a to so. Nemala potraty ani nic chodila som do iscare a oni spolupravovali d jedmou co tam bola.

ereska
12. nov 2014

@renitr ahoj a ty ako pokracujes ?
Bambulky pocuvajte ja som mala pred tyzdnom odber vajicok a ja som este stale nedostala menzes do kedy by mal prist v centre hovorili do 5dni

renitr
12. nov 2014

@ereska ahoj 😉 noo ja som v stadiu cakania na buduci rok 😉 vysledky z imunologie boli OK, takze opat sa nic nenaslo. Tak v januari idem podat ziadost a februar bude nas 🙂 ideme na nase 3 IVF, a musim povedat ze sa uz tesim. V decembri mam este rocnu preventivku u mojej gyndi takze ak ona uz nic nezisti tak potom nam neostava nic iba skusat , skusat a skusat 🙂
a ten menzes by mal prist do 5-7 dni, takze ziaden stres , ono sa to urcite spusti 😀
A ty ides kedy na vklad? az buduci rok, alebo to este skusite tento rok?

ereska
12. nov 2014

@renitr no my to uz tento rok nestihame takze januar to isti🙂

renitr
12. nov 2014

@ereska super, tak uz sa pekne zbierame, uz je nas celkom dost , ktore planujeme IVF buduci rok. Tesim sa ze buduci rok bude pekna uroda tehuliek 😉

ereska
12. nov 2014

@renitr po novom roku sa tam vsetky natrepeme hihi

roxy80
12. nov 2014

Ahojte babule, takže dnes sme boli na dalšej kontrole a dostala som dalsie injekcie, lebo ze strasne pomaly tie folikuly rastu tak mi zvysili aj davky a dalšia kontrola v sobotu 😉 ,tak v sobotu sa dozvieme ci bude odber v nedelu alebo pondelok 😉 😉 , dnes mi povedal doktor ze zatial u mna hyperstimulak nehrozi takže vklad bude tak do 5 dní od odberu, čiže mna to čaka ešte tento rok.....Ešte mám tak otázku mimo, boli ste od odberu na PN?

mery1409
12. nov 2014

Ja som na PN od začiatku ako som si začala pichAT inekcie

ereska
12. nov 2014

@roxy80 pri prvom ivf som bola na pn uz ked som si pichala injekcie a bola som doma v pohodicke takze myslim ze robota neutecie neni zajac

renitr
12. nov 2014

@roxy80 tak nech pekne folikuly rastu a pekne sa setri, uz ked si pichas tak netreba extra zatazovat telo, aby nahodou folikuly nepopraskali... Drzim palceky

dancez
12. nov 2014

@roxy80 aj my tam máme ísť v sobotu, na vklad o 8:30 tam máme byť, možno sa stretneme 🙂
dúfam že tam nebudeme musieť ísť skor. Ja som na PN išla odo dňa odberu vajok.

roxy80
12. nov 2014

@renitr od piatku uz budem doma, a ja mam fyzicky nenarocnu pracu tak este zajtra a od piatku som doma🙂 uz si hovorim nech je sobota aby som uz vedela kedy bude ten odber....

roxy80
12. nov 2014

@dancez no super tak sa mozno sobotu vidime 😉 , presne na PN som si tiez hovorila ze pojdem od odberu, ale tym ako mi dnes doktor hovoril ze sa mam setrit a ze velmi pomaly rastu folikuly tak si tak hovorim ci to neni tym chodenim do roboty, tak preto som si povedala ze od piatku sedim doma s vylozenými nožičkami 😉 😉 😉

mery1409
13. nov 2014

Ahoj baby ja idem na odber vajíčkoV V sobotu

ereska
13. nov 2014

@pepca28 ahojky tak ako hcg? A ake si ho mala ked si prisla do nemocnice? Drzkaj sa

pepca28
13. nov 2014

@ereska netuším nič mi nepovedali...Ale asi sú ešte rám keď som furt pod kontrolou
..asi keby som nebola tak ma tu neudrziavaju...Ale Sak neviem,ja už by som najradšej bola doma,za akýchkoľvek okolností...fakt ma to už nebaví...☹

dancez
13. nov 2014

@roxy80 ja si myslím že to záleží od tela, ja som celú stimuláciu chodila do roboty a to som posledný týžden robila zo 7dmich dní 6 a robím 11tky v obchode celí den na nohách. a folikuly rástli výborne tak ako mali.
ale by ti to pomohlo treba to vyskúšať 🙂

dancez
13. nov 2014

@mery1409 to super všetky sa tam stratneme 🙂 ty tam na kolkú ideš 7:30?

dancez
13. nov 2014

@pepca28 musíš to vydržat pre malé, vela síl prajem 🙂

dancez
13. nov 2014

@renitr ja som dnes volala do FC a a popri inom som sa pýtala na naše embrijká a 2 sú 6 bunkové
a 4 sú 8 bunkové, takže všetky sú také aké majú byť tak som už kludnejšia a teším sa.

pepca28
13. nov 2014

@dancez Sak najhoršie je ze vôbec neviem či som albo neni..al hlavné je ze krvácanie ustalo....je so mnou holka co je v 14tt.a ma to isté,ale babo je živé...Ale nechcem sa zatiaľ spoliehať ...Sak hovorím,držte prsty,ale bo sa stretneme na bud.rok...:-)

ereska
13. nov 2014

@pepca28 drzime paste kolko pasti tolko stesti 🙂 som rada ze krvacanie ustalo je to na dobrej ceste len to nevzdavaj ziadny buduci rok to uz budes rodit jasne bude to ok a basta

mery1409
13. nov 2014

@dancez ahoj áno 7:30hod

dancez
13. nov 2014

@mery1409 ja idem na 8:30

sasa1983
13. nov 2014

@pepca28 držím palce...snáď to dobre dopadne a skoro pôjdete domov, ale pekne v množnom čísle..S:

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre