Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

axnelez2
9. dec 2014

Ja nechápem ako ste to zvládli baby. Tak strasne to boli 😢

renitr
9. dec 2014

@axnelez2 je to naozaj velmi tazke, ale zober to tak, ze idu vianoce a pekne si oddychnes. Hlavne psychika je velmi dolezita a potom pekne oddychnuta sa na to vrhnes buduci rok a ten verim ze bude uspesny.... Posielam ti vela vela pozitivnej energie a drzkaj sa

pepca28
9. dec 2014

@axnelez2 zvladli nezvladli...chvilu hrozny plac,a..potom to nejak preslo ...ale furt nad tym rozmysslam aj ja...ono ja uz tu budem zniet jak alkoholik,ale otvorila som si flasku vina a dobre som si porevala...a uz je tomu zrazu mesiac,a ani jedna slza nepadla

pepca28
9. dec 2014

@roxy80 ja ma 183cm a 70 kil(a mozno uz aj hodne vac,chvalabohu nemam vahu)---vzdy mi daval na 15ty den...

lussya
10. dec 2014

Baby, tak ja som po druhej inseminacii 10.11. ostala tehotna. Tak sa to podarilo, zajtra idem na ultrazvuk. Drzte palce, nech je bublinka tam kde ma byt a je vse ok. 😉

pepca28
10. dec 2014

@lussya jaj holka,kiez by to aj u mna islo tak lahko...:-P drzime palce...😀

pepca28
10. dec 2014

no KONECNE mam vysledky testov...som zdrava jak repa...som cakala ze teda aspon neco najdu..😀...a prd...

dancez
10. dec 2014

@lussya vy ste mali aku diagnozu ?

dancez
10. dec 2014

@axnelez2 to je teda skoda, ale nic ine nam neostala iba stale verit ze uz nabuduce sa to podari.

dancez
10. dec 2014

Tak tebe povedal viac ale ja som sa ani nepytala kedze pojdem az v january ☹
A kolko ma byt ta sliznica nevies okolo 18 ?
@roxy80
Pepca

dancez
10. dec 2014

@pepca28 ahoj tebe povedal pred Ket doktor aku mas vysoku sliznicu ?

lussya
10. dec 2014

@pepca28 diki. Ani ja som si nemyslela, ze to vyjde, som myslela, ze ivf budeme absolvovat. Ale prestala som mysliet len na babo a je to tu.
@dancez manzelbol ok, ja tiez, len trocha nepriechodne vajecniky, inac vsetko ok, ze nezistitelna neplodnost... nevedeli z coho. Asi to bolo vsetko v hlave...

dancez
10. dec 2014

@pepca28 ty si teraz PN?

fatma1
10. dec 2014

Ahojte baby

@dancez
@pepca28
@renitr
@axnelez2
aj ostatne baby,
mozem sa vas opytat, ake ste mali vysledky a hodnoty toho AMH hormonu? norma je od 1 do 3.
A protilatky proti spermiam ste mali ako?
Dik

pepca28
10. dec 2014

@dancez nieeee...makam v práci.. práve som dokukala nákupné mainiacky...takže asi tak:🙂

pepca28
10. dec 2014

@dancez Fuha,netuším aká je ideálna výška sliznice...som sa ani nejak netrapila tymto

pepca28
10. dec 2014

@fatma1 ani som mala 6,5...protilatky neg.

dancez
10. dec 2014

@pepca28 tak som z toho jelen 🙂

dancez
10. dec 2014

@fatma1 ja neviem AMH hormón mne iba povedal že mámvšetko v poriadku ale mám protilátky proti spermám

fatma1
10. dec 2014

@pepca28 ten hormon si mala 6,5, ci?

fatma1
10. dec 2014

@dancez Mne povedal, ze tie hormony mam v poriadku, resp. na dolnej hranici a a tiez na hranici protilatky proti spermiam...

ereska
10. dec 2014

@roxy80 ahoj mne dal len estrofem o tom geli nic nehovoril to ste mali kazda ten gel?

ereska
10. dec 2014

@axnelez2 je mi to luto
@lussya blahozelam a nech je tam krasne srdiecko
baby kolko nas ide na ket v januari?

roxy80
10. dec 2014

@ereska no ja ten gel uz mam doma lebo u mna mal byt vklad po odbere tak mi ho hned vypisal na predpis som si ten gel hned po odbere zacala davat ale nakoniec u mna nastupil ohss a vklad sa nekonal tak ten gel som mala vysadit...mozno ti nehovoril lebo ked pojdes na ten 10den na kontrolu tak ti ho predpise 🙂

ereska
10. dec 2014

@roxy80 ja pojdem tu na kontrolu k zenskej odmeria sliznicu a volam do ferticenta

pepca28
10. dec 2014

@fatma1 áno,hodtnota 6,5

pepca28
10. dec 2014

@ereska daj si ten gel predpísať gynekologicke,nebudeš toľko doplácať..som to zisťovala..inak prvý krát som mala gel a druhý krát utroestam

pepca28
10. dec 2014

@ereska ja rozmýšľam ze to nechám až na február...Ale zajtra zavolám do ferti,či môžem ísť aj skôr,keď je všetko ok. Ale majú aj dovolenky,tak všetko sa uvidí podľa cyklu môjho

ereska
10. dec 2014

@pepca28 tak preto ja mam asi ten ultrogestan namiesto toho ten uz mam doma 4balenia

ereska
10. dec 2014

@pepca28 chces ist s nami v januari 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre