Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

nisa_666
13. jan 2015

@candour mne dal estrofem tak som si ho zobrala a nevedela som, že sa dá aj bez toho. ale ved skúsime

empathia
13. jan 2015

@nisa_666 ahoj mas mrazacikov?

dancez
13. jan 2015

@nisa_666 a to si sa pýtala po zmrazení alebo kedy?

dancez
13. jan 2015

@empathia ahoj som rada že ta vidím 🙂

empathia
13. jan 2015

@dancez ahoj no co bojujeme dalej? 🙂

nisa_666
13. jan 2015

@empathia
@dancez mám 4 mrazáčikov, chystáme sa na vklad len mrcha ne a ne dojsť a pýtala som sa teraz v piatok čo bol tak ma to napadlo ked som bola na sone a pre lieky

empathia
13. jan 2015

@nisa_666 verimn ze teraz to vyjde 🙂 budem silkno myslet nateba

dancez
13. jan 2015

@empathia jasnééééé, ja pojdem na začiatku februára konečne vaprvý vklad 😀

empathia
13. jan 2015

@dancez nam v novembri nevyslo ET, v marci aprili ideme na druhe a aj posledne Ivf. teraz cakam na vysledky z genetiky, reprodukc.imunologii a planujem hematologiu

empathia
13. jan 2015

@dancez drzkam ti paste, aj budes brat nejake hormony - estrofem?

nisa_666
13. jan 2015

@empathia dakujem musí

dancez
13. jan 2015

@empathia to su dolezite vysetrenia, ja uz ich mam vsetky za sebou. Dufam zesa ti to uz potom podari. Mne zistlu akurat na genetike ze mam zlu zrazanlivost krvy a mozno aj preto zle dopadli 2 tehotenstva a terz sa tomu dufam predide ked sa to podari. Vela stastia ti prajem zo srdca 🙂
Ano budem brat estrofem lebo nezvyknem mat nejaku vysoku sliznicu asi aj koli cisteniam maternice.

pepca28
14. jan 2015

ahojte babenky..rozpravala som s so zopar ludmi a povedali mi ze skoda ze nemam spravene prve vysetrenia skor ako som isla na vklad..☹...takze mam este dvoch mrazakov,tych vybucham,a prinajhorsom ak to nevyjde tak znova sa do toho pustime az mozno o rok,mozno,...poradte mi vsetky mozne vysetrenia co sa daju,aj pre partnera,a jak sa k nim dostat?cez obvodaka? stalo vas to aj nejake prachy navyse?...ja viem ze to uz tu niekde bolo,ale taaaak sa mi nechceee listovat...A VSETKYM.CO SA TERAZ CHYSTAJU DO TOHO,DRZIM PASTEEEE...😀

dancez
14. jan 2015

@pepca28 akurat empathia napisala vsetky potrebne vysetrenia

dancez
14. jan 2015

@empathia a reprodukcnu imunol. si si dala kde robit ?

empathia
14. jan 2015

@dancez v nitre mame dr. Dzurillovu

renitr
14. jan 2015

@empathia prosim sa v ten Nitre, tam je potrebne aj nejake doporucenie? ak ano tak od koho ? Dakujem

pepca28
14. jan 2015

Jj,všimla som si,len či potrebujem nejaké odporúčania od lekara

renitr
14. jan 2015

@pepca28 ku kazdemu lekarovi aj na imuno, hemato aj genetiku potrebujes vymenny listok od gynnekologa. Ja som dnes volala do Nitri na repodukcnu imunologiu a tam staci papier aj od obvodaka. Papier musi mat aj tvoj manzel. Ten tiez od obvodaka alebo od urologa. Mi ideme na imuno vysetrenie 03.02. Tak to je posledne vysetrenie co nam chyba a potom sup na dalsie IVF 😉

renitr
14. jan 2015

@empathia ja som sa k nej prave dnes objednala. Po telefone bola veeelmi prijemna 😉

pepca28
14. jan 2015

@renitr takže aj manžel by mal mať tieto vyšetrenia?...asi to potom inak nemá zmysel co?...No nič,uvidíme čo posledné ketko,a keď to nevyjde, začneme pátrať po príčine..☹ ...už nechcem ist na ďalšie ivf len tak ledabolo....dikes za infosky..=🙂

dancez
14. jan 2015

@pepca28 mne doporučenie na genetiku dali z FC a na hematol. obvodná, gyndos nedáva bežne doporučenia ale obvodačka

nisa_666
14. jan 2015

Dámy konečne prišla mrcha a v piatok o týždeň na kontrolu do CAR a na KET. Jupíííí

dancez
14. jan 2015

@nisa_666 aj ja už cheeem, mne má prísť o týžden 😒

roxy80
14. jan 2015

Ahojte, dnes beriem estrofem 3 den a mam velmi silnu ms aj vam sa to stalo ked ste brali estrofem? Lebo taketo silne nemavam mozno pred 10 rokmi naposledy...dajte mi vediet tie ktore teraz beriete,dakujem 🙂 🙂
Volala som do ferti a 22.1. ideme na kontrolu, tak sa velmi tesime 🙂

ereska
14. jan 2015

@roxy80 ahoj ja beriem 8 dni a nie ja som mala praveze kratko nejake 4 dni a tak som mala aj predtym mesiac ale mam uz az taky vytok trocha moze to byt z toho estrofenu?

ereska
14. jan 2015

Ahojte este sa vas chcem spytat co si treba doniest na ket a ako to prebieha kolko ste tam boli ?

renitr
14. jan 2015

@pepca28 hej aj manzela vysetruju. Vsetko riesia ako par....

roxy80
14. jan 2015

@ereska Vsak ale ja nehovorim ze ich mam dlho vsak len treti den ale ze strašne silne..ale asi to bude individualne....

pepca28
14. jan 2015

@ereska papuce,noc.koselu,plny mechur a dobru naladu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre