Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

kristina81
26. feb 2012

@camelco ak mas nezistenu tak treba hladat pricinu a ktomu patraniu patri aj laparoskopia. 🙂

kristina81
26. feb 2012

@farmaceutka no ved aj ja som to hovorila lekarovi. neverim ,ze nie je ludskejsie vysetrenie a on,ze nie je. 😀

farmaceutka
26. feb 2012

@kristina81 urcite si vymyslali :D urcite je,ale este slovenski lekari o tom urcite nevedia :D

kristina81
26. feb 2012

@farmaceutka toto je lacnejsie 😀

farmaceutka
26. feb 2012

@kristina81 hehe to je tiez moznost,alebo sa im jednoducho nechcelo urobit,ten setrnejsi zakrok pre nas :D

kristina81
26. feb 2012

@farmaceutka bohvie.mozno za ten setrnejsi im tolko poistovna nezaplati?? 😉

farmaceutka
26. feb 2012

za drastickejsie metody viac penazi 🙂 ale sa im musi stikutat teraz... :D ked ich takto ohovarame :D

wejbynka
26. feb 2012

aahooojteeee zdravim babulky, tiez som tu nebola trosku dlhsie, pozeram ze sa tu par veci zmenilo ale @camelco urcite sa vam podarilo neboj sa. U nas je nove to tak ako povedal pinto, mrcha dorazila akosi priskoro v pondelok sme mali odber a v sobotu som uz dostala mrchu, caka nas po nej kontrola a uvidime co bude dalej z nasich 29 vajok odobratych sa oplodnilo 19 a krasne zivotaschopne na mrazenie bolo len 6🙂....ale nevadi , aspon nebudeme musiet stimulkovat a vklad bude pocitam niekedy v polke aprila🙂

luga
27. feb 2012

@wejbynka 🙂 tych sest je urcite aj akurat - a mozes si byt ista, ze su to tie najkvalitnejsie 😵

lisian
27. feb 2012

ahojte babulky....mozete mi niektora napisat cislo tej pani do poistovne vseobecnej, ktora ma na starosti ziadosti o IVF, uz som nervozna a chcem sa spytat co s tym je

silvia545
27. feb 2012

@lisian 0220824700 som zvedavá čo ti povedia 😉 lebo tak sa mi zdá,že každej vravia niečo iné 😖

silvia545
27. feb 2012

@lienkalienocka to máš pravdu,,aj s jednym dieťatko je veľa práce 😉 ale ked to tak Boh bude chcieť tak budú aj dve 🙂 ja si to tiež neviem predstaviť ako by sme to zvládli,,ale zvládli to aj iný 🙂

dorotka_
27. feb 2012

@lienkalienocka
@silvia545 no to uz aj otecko bude musiet byt aktivnejsi xixi pri dvoch drobcoch, mne raz jedna vestica vyvestila ze budem mat dvojicky chlapcov a nieze by som tomu nejak verila ale aj tak som mala obavy ze sa jej to vyplni a vahala som byt tehotna az som dopadla ako som dopadla a vdaka IVF mam veru vacsiu sancu k naplneniu vestby xixi 😀 ale nech je to uz ako ma byt 🙂

dorotka_
27. feb 2012

@silvia545 no radsej by som tie dvojky mala v prsiach 😀 😀 😀

luga
27. feb 2012

jeeeej, ja by som brala aj dvojky - len nech uz nieco je 😀
normalne rozmyslam nad tym dat si vozit aj napr. tri - aj ked viem, ze vo FC to nerobia - ale mozno pri poslednom pokuse, ked ich veeeeeeeelmi poprosim 😝 (teda, ak vobec budem mat tie tri)

luga
27. feb 2012

@dorotka_ 😀 😀

dorotka_
27. feb 2012

@luga neboj budes mat 😉 len co ak by boli trojicky fu to by bolo narocne 🙂

silvia545
27. feb 2012

@dorotka_ 😀 budú aj dvojky,ked budeme tehu a ked bude dosť mliečka tak troječky 😀 😀

dorotka_
27. feb 2012

@silvia545 no len potom by aj mohli ostat 😀

silvia545
27. feb 2012

@luga presne tak,,aj ja tak hovorím,nech sú aj 2 😉 len nech ich máme 🙂

silvia545
27. feb 2012

@luga a ked ti vložia dve a to jedno sa rozdelí,tak budú aj tri 😀 doprajem ti ich,,nech sme už konečne všetky šťastnééé 🙂 😵

silvia545
27. feb 2012

@dorotka_ 😀 no v tom je ten problém,,potom asi nebudú už žiadne 😀 😀

luga
27. feb 2012

@dorotka_ ,@silvia545 mne to je uz jedno - asi sa sice potom zblaznim, ale tema "dieta" tym bude nadobro vyriesena 😀

dorotka_
27. feb 2012

@silvia545 😀

wejbynka
27. feb 2012

@luga jeeej dakuuujeeem si moc mila , tak dufam ze sa aj zadariii🙂🙂

silvia545
27. feb 2012

@luga no nebudeš sama,,teda ani ja,,stretneme sa tam 😀 u nás je psychiatrická liečebna,tam sa stretneme 😀 😀

silvia545
27. feb 2012

@dorotka_ moj mm povedal,ešte jedno tehu a prsia sa stratia nadobro 😀 😀 ale nevadí povedal,hlavne,že bude dieťatko 🙂

luga
27. feb 2012

@silvia545 😀 ....tak to uz si teraz musim niekam zapisat, kde ma maju odviest 😝 😀 😎

lisian
27. feb 2012

@silvia545 dovolala som sa a ziadost mam schvalenu od 13.2., ze je uz u sekretarky na poslanie, vraj by tento tyzden mala prist do centra a ak nahodou nepride, ze jej mam zavolat a upozornit ju na to

silvia545
27. feb 2012

@lisian vieš čo ja už ničomu nerozumiem a hlavne tym čo robia vo VšZP 😠 tak ja ju mám schválenú od 7.2. a stale ju nemám v centre,lebo tam chyba jeden podpis 😠 😠 a tá dr. čo to má podpísať je na dovolenke už 2 tyžden 😖 nechápem aky systém tam majú 😕 ked ty ju máš schvalenú neskor ako ja a už je na odoslanie do centra 😒 nič v zlom na teba,aby si si nemyslela 🙂 😉 ale podľa čoho to teda robia???pritom to tam mám od 20.1.,,ide ma poraziť 😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre