Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

janulqa1975
29. jún 2014

@ereska ano ja koncom jula

ereska
30. jún 2014

@janulqa1975 nemozem sa tam dovolat neviete ci nemaju dovolenku?

janulqa1975
30. jún 2014

Prve dva julove tyzdne ano .

ereska
7. júl 2014

Ahojte bola som dnes vo Ferticente a som nadsena 🙂 Pristupom a profesionalitou

franzziska
7. júl 2014

@ereska a aky bol podla teba pristup? teda v com lepsi nez inde alebo jako si cakala? pytam sa kvoli porovnaniu s mojou skusenostou

qwertinka
8. júl 2014

@ereska a nemaju dovolenku? Mne bolo povedane ze nerobia do 21.7.

renitr
8. júl 2014

ja som tiez nasla na stranke ze vo Ferticente maju volno od 30. júna 2014 do 18. júla 2014 , Kongres, dovolenka

ereska
9. júl 2014

@franzziska v com iny bolo vidiet ze niekomu nejde len o to vlozit ti tam embryo za kazdu cenu vsak pridete znova ale davaju pozor na hyperstymulacny syndrom a radsej vlozia druhy mesiac a aj tak si potom nehradis ani mrazenie ani vklad je to len odlozene o mesiac proste inde z teba len tahaju zmykaju peniaze ale vo Ferticente uplne super nadsena som vsetkym
@qwertinka ano maju dovolenku boli sme tam len dva pary v pondelok doktor nas vzal a odosielal mi papiere na ivf do poistevne kym pojde na dovolenku ano budu tam po 21.7.
@renitr ahojkaj ano maju dovolenky 🙂

1983andrea
12. júl 2014

@ereska cauko,no dufam ze 21.7 tam uz budu lebo sme objednany🙂🙂

ereska
13. júl 2014

@1983andrea urcite ano a my ideme 25.7. na kontrolny spg

franzziska
13. júl 2014

@ereska ved si vravela ze si tam bola ted prvýkrát..tak jako mozes tvrdit hento vsetko co si opisala??..predsa po 1. navsteve nemozes hovorit ze vies jako to prebieha s vkladom, mrazenim atd...a ak to mas od bab z internetu tak to tiez hned není záruka ze vždy to tak bude...ja som například mala uplne inu skusenost nez vacsina bab...pytala som sa na tvoju skusenost nie na to ze co si myslis ze jako sa budu k tebe spravat.

ereska
14. júl 2014

@franzziska uz mam za sebou vela vysetreni ivf v inom centre a vzhladommna nase diagnozy a velmi zly spermiogram sme preberali s doktorom vsetky riesenia krore nam ostavaju takze sme tam boli vyse hodiny co sme riesili nasu situaciu a inde nas za par minut odbavili takze viem o com pisem a cim viac sa treba pytat tym viac vam aj lekari odpovedia aspon vo Ferticente to tak bolo .

franzziska
14. júl 2014

@ereska no vidíš ty si bola hodinu na konzultacii a ja 5 minut...takze FC nepristupuje asi ku kazdej rovnako.to je to co ma najviac sklamalo...

renitr
14. júl 2014

baby, ja ked som bola na prvej konzultacii vo FC tak sme tam boli asi pol hodinku. Pytala som sa iba na tie veci ktore ma cakali v najblizsich dnoch. Kedze to bolo nase prve IVF tak nema vyznam pytat sa uuuuplne vsetko, pretoze tych novych informacii je strasne vela a clovek ani nevie o com ten lekar vlastne hovori. Takze ja suhlasim s -ereskou- pretoze ked sa nepytas tak tie info o celom cykle ti vysvetli lekar postupne, ale ak sa pytas uz na konkretne veci, tak lekar ta nikdy naodpise, ale naopak vsetko vysvetli. Ale aj tak drzim palce vsetkych ktore sa snazia , je jedno v akom sme centre, hlavne nech sme kazda spokojna

franzziska
15. júl 2014

@renitr ja som sa nepytala na veci o celom cykle.....len som cakala troska viac viet nech len par suchych slov.

ereska
16. júl 2014

@ franzziska ahoj neviem aky mate vy s partnerom problem a ake vysetrenia mate vsetky za sebou, no naozaj ked niekam pojdes vela vela sa pytaj , lebo malokto ti len tak povie co a ako. A v inych centrach som sa aj pytala a odpovede boli ako si napisala par suchych slov . inde som bola aj 10-15x a nedozvedela som sa co vo ferticente za hodinuu. Hazdopadne vam vsetkym drzim paste a nech mate uz len pozitivne skusenosti a krasne //. DO OPLODNENIA 🙂

franzziska
16. júl 2014

@ereska ja som sa aj pytala ale samozrejme nie som vestica aby som předpokládala asi aku liecbu budem mat a mohla sa tak nasledne spytat otázky..a doktor v FC sa tvaril tak ze som sa uprimne povedane aj bala nieco spytat..vyzeral velmi prisne..ja zas prehnane nerozpravam chapes..len tak ako bolo.

ereska
22. júl 2014

@franzziska ani ja nerozpravam prehnane tiez len tolko ako to bolo ako som sa tam ja citila . Bola si aj v inom centre?

janulqa1975
23. júl 2014

Ahojte ja idem 30.7 na ultrazvuk a na nastavenie na stimulaciu potom vas budem informovat co novceho sa dialo.

janulqa1975
23. júl 2014

a dokonca sa mi v FC paci ze je manzel pri vsetkom a nie ako v gynfive ze bol manzel odsuvany na druhu kolaj

1983andrea
27. júl 2014

Ahojte baby,mi s manzelom uz mame doma injekcie,tak uz len cakame kedy pride menzes,sice sa bojim tych ihiel ale treba nieco vydrzat. Zistili mi hyperstymulacny syndrom tak sa nam vlozenie predlzi az o mesiac a nie po troch dnoch ako to byva zvykom. baby mala niektora zvas takyto problem ze mate ten syndrom,a ako to prebiehalo??? dakujem🙂

janulqa1975
27. júl 2014

@1983andrea Ahoj Andrejka v ktorom centre si bola ak v FC kolko ta vysli finacne inekcie lebo ja by som ich mala dostat 30.7 dakujem

roxy80
28. júl 2014

Ahojte baby, my sme boli v tomto centre 1krat 7.7.2014 a prístup sa nam zdal velmi prijemný a profesionalny. Manželovi urobili spermogram, ktorý nedopadol dobre a mne zobrali krv. Poslali nas na gentetiku kvoli spermiogramu a mna na kardiologiu nakolko som vedená u kardiologa a chodím raz za rok na kontroly.Po 2týždnoch išiel manžel na kontrolný spermiogram a ja s ním informovať sa na výsledky. Takze nam povedali ze nam zostava jedine ICSI ale ze musime cakat na genetiku a potom podavať žiadosť do poistovne. Viete mi niektorá z Vás poradit ako dlho trvá celý tento proces, dokým nám to schvália od podania žiadosti? Dakujeme velmi pekne za všetky odpovede 🙂

janulqa1975
28. júl 2014

@roxy80 ahoj zalezi od toho aku mas poistovnu ja mam union a mne to trvalo od podania zaidosti do vtedy kym mi prislo schvalenie asi dva a pol tyzdna .

renitr
28. júl 2014

@roxy80 ahoj, na celý proces treba rátať tak mesiac, lebo poisťovňa má 30 dní na schvalenie. Mi sme boli tiež na genetike a este cakame na vysledky. Tam to môže trvať aj 2 mesiace kým dostanete výsledky. Držím palce a hlave pevne nervy 🙂

1983andrea
29. júl 2014

@janulqa1975 cauko,mi chodime do FC a platili sme za injekcie 200 eur,a tiez mam dostat menzes nejak koncom mesiaca alebo zaciatkom augusta🙂

1983andrea
29. júl 2014

@roxy80 ahoj,ja mam vseobecnu a nam to trvalo mesiac🙂

1983andrea
29. júl 2014

cauko baby,nezistili aj niektorej z vas hyperstymulacny syndrom????? dakujem🙂

ria88
29. júl 2014

ahojte, chcem sa len spytat, ak bol u vasich chlapov spg vo FC v poriadku, automaticky vas posielali na laparku? 😒

renitr
29. júl 2014

@ria88 ahoj, ak mas pred prvym IVF tak urcite ta na tu laparku poslu. Je to jednoducho proces ktory si vzyaduje poistovna. Moj muz mal spg v norme a ja som laparku musela tiez absolvovat. Robili mi aj LSK a HSK. Tak drzim palce aj tebe

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre