Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

babulka123
autor
25. jún 2009

no pekne..
my sme mali dnes na poradni 2280 g.. heheh tolko mal synovec ked sa narodil..

babulka123
autor
25. jún 2009

idem pred tv. cmuuk

loginka
26. jún 2009

no ja odpadnem, alexxxxxxxxxxxxx, tak to je bomba!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
strasne moc ti gratulujem k takemu zazraku!

vierka
26. jún 2009

🙂 dobre ranko baby.... a speci dobre ranko novej "Vierke"... Aleeeeeeeex 😀 😀 😀

ja odpadnem, toto je skvele ranko... sa usmievam stale jak nadrogovana 😀 ja som bola vcera tak hotova, ze sa mi vobec nechcelo ist vecer k netu, ale keby som vedela, ze ma tu takato krasna sprava caka, tak som tu ako na koni 😀

alex - to je uzasne, ja sa tak hrozne tesim a strasne moc drzim palce nech to dobre dopadne... 😵 no mne sa to hned nezdalo s tou tvojou mrchou, ako si vtedy raz aj napisala, ze si trosku pospinila a potom hned zase nic - presne toto iste som mala aj ja 😵 jeziiiiiiiiiiiiiiiis... to je tak super 😵

sylvusa - v pohode ti odpoviem... my sme mali za sebou uz jedno IVF januar - februar, ale vysledok bol negativny... moj gynekolog prisiel na to, ze vytvaram protilatky proti mangelovim spermiam, tak som absolvovala aj akupunkturu a medzitym ma gyndos poslal do centra na IUI (lebo on to nerobi), ale kedze si robia v IUI vlastny spermiogram ktory dopadol zle, aj opakovany, tak nam doporucili priamo IVF, ze to proste nestaci na IUI a pri mojich protilatkach uz vobec nie... tak som si povedala, ze mozno aj akupunktura zabrala, ale ze pri mangelovom zlom spg je to aj tak naprd... tak sme absolvovali IVF s jednym bubacikom - negativne... tak sme nedockavo cakali tri mesiace na dalsie IVF, ziadost nam schvalili, lieky som si vybrala a uz som len cakala na mrchu kedy pride a ja zacnem stimulovat a mrcha neprisla a na teste dve palicky 🙂

loginka
26. jún 2009

inak ti mas pekny peredpokld. datum porodu 20.1.2010 🙂

vierka
26. jún 2009

hej, aj mne sa ten datum paci, tak dufam, ze by sa to mohlo vtedy aj narodit 😀
ale ved uvidim co povie buduci tyzden doki, aky mi da on predpokladany termin 😵

alex
26. jún 2009

vierka, ja som o špinení nič nepísala, ale to je jedno... Už som bola na krvičke, takže o 11 budem volať 😵
a ráno som robila ďalší testík a sú tam 😵
Vierka si ma proste nakazila a tento náš podobný osud, to je neuveriteľné, musíme sa potom stretnúť aj osobne 😉

vierka
26. jún 2009

alex - nepisala si, ze si mala trochu akobi krvi a potom nic??? 😕 zase budem za blondinku??? 😅 😀
no hentie vecer su ukazkovejsie nez tie moje z rana, takze je to tutovka!!!! 😀
tak to teda je, to keby sme chceli tak nevymyslime!!! jasne ze dame spicha!!! 😀

alex
26. jún 2009

nepísala 😅

vierka
26. jún 2009

fajn, tak som za blondinku 😅

loginka
26. jún 2009

baby, mame 2 gestacne vaky 😀 😀 🙂 🙂 🙂
este stale tomu neverim 🙂 🙂 🙂

vierka
26. jún 2009

loginka - dveeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 no dneska same super spravy!!!! 😀

siouxie
26. jún 2009

a ďalšia... 😵 😵 😵 😵 😵 Loginka, blahoželám!!!

Nezavěšujte, ste v pořadí 😀 😀 😀 Ide to tu ako na bežiacom páse 😀

alex
26. jún 2009

logi supeeeer 😵

siouxie
26. jún 2009

Inak alex, boli sme na genetike týždeň po vás a výsledky nám prišli dva dni po vás (čítala som v clostillkách) 🙂

gregy
26. jún 2009

logiiiiiiiii supeeer gratulujeeeeeeeeem tak budú dvojky 😀 😀 😀 😀 😀
no toľko pozitívnych správ len tak ďalej toto je úplne že skvelá téma 😵 😵 😵
PS: začína ma naťahovať na grcanie

vierka
26. jún 2009

siouxie - jasne, nezavesuj 😀

alex
26. jún 2009

siouxie, a aké boli výsledky? My sme si boli pre ne osobne, keďže tam mi našli ten chromozóm, tak mi to tá teta genetička chcela vysvetliť osobne.

siouxie
26. jún 2009

Jasné, tuším si spomínam (dúfam, že netrepem 😀 ), že si sem písala, že sa ozvali a že ti to teta chce povedať osobne a strašne si sa bála. A nakoniec to bolo celkom v pohode a hlavne môžeš byť mamina... A šup, už aj si 😀 😀
My sme mali všetko ok, tak sme potom nabehli do FC na kontrolný spg a tam už bolo 8 spermií v zornom poli (podobne ako vy, ale po centrifúge a blbý pohyb, iba do strán). Ale teda pri vás nemôžem strácať nádej, to sa v tejto téme jednoducho nedá. 😀 😀 😀

bittka13
26. jún 2009

alex - bomba, gratulujem 😀 😀 😀

loginka - nemam slov !!!! 😀 😀 😀 😀 BOMBA !!! dvojky 😉 😀 😝 😵

bittka13
26. jún 2009

babenky nejak sa nam to tu roztehulkovalo.... 😀 uuuuplne odusu !!! 😵

alex
26. jún 2009

siouxie, hej, to som ja písala. Tak super, vidíš, FC ma super výsledky, a možno sa tvoje telo zľakne tak ako u mňa a Vierky a othu prirodzene.

gilly
26. jún 2009

ahojte baby, zaujimalo by ma ci su medzi Vami aj take, ktore si nerobili test, a isli na krv bez vedomia ako asi dopadnu?

gilly
26. jún 2009

ja mam ist na krv v utorok (15den po ET) a stale zatial odolavam... asi preto ze nemam doma kupeny ziaden test 😉
takze vobec netusim co ma v utorok caka.... 😀

vierka
26. jún 2009

gilly - ja som bola taka... pockala som si az na krvny test, na istotu - doma som vobec netestovala... tych 14 dni sa to da v pohode vydrzat, sice tie posledne hodinky cakania su napinave, ale ja som to vydrzala 🙂

alex
26. jún 2009

gilly drží palce! 🙂
ja som akurát včera rozmýšlala, keď som išla z práce, či by som testovala, po ET, ale asi by som to nevydržala.

gilly
26. jún 2009

a ked si cakala na vysledok krvi, tak si bola doma alebo v praci

gilly
26. jún 2009

no zatial nepocitujem nejaku nervozitu, uvidime ako na tom budem v pondelok - den pred krvou 😀
ja budem na vysledok cakat v praci, tak som zvedava ako to oznamenie zvladnem - ci uz pozitivne alebo negativne - kazdopadne sa asi neubranim slzam... no to bude potom sranda 😵

alex
26. jún 2009

gilly ja som si včera trošku zaslzila, keď som to mužovi povedala a on tiež. Bolo to milé.

gilly
26. jún 2009

no to verim, snad aj ja budem slzit od stastia 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre