Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mimka29
11. máj 2009

mimka - chcem ti len napísať, že každú ranu čas zahojí. My sme tiež boli na 2. neúspešnom IVF na genetike, ale nič nám nezistili a nepodarilo sa ani tretie, ale aspoň mám pocit, že sme pre to urobili všetko. Tak sa maj krásne a keď sa budeš na to cítiť, tak sa ozvi ... potešíš nás ... CMUK

gabica
11. máj 2009

ahoj mimka. budem na teba mysliet. aaale ved o par dni sa tu ukazes opat.

floskula
11. máj 2009

mimka30, je mi to velmi luto, drzim velmi palce, aby to nabuduce uz konecne definitivne vyslo, budes to mat velmi zasluzene. 😔 drzkaj sa a nechaj niekedy aspon spravicku v IP, nech vieme, ako sa mas.

bobjan
11. máj 2009

Mimka, viem, ako ti je a mi to ľúto, drž sa. Neboj, všetko prebolí a čas všetko vylieči. O chvíľu sa pozbieraš a s odhodlaním sa vrhneš do ďalšieho pokusu. Držkaj sa....

vierka
11. máj 2009

barbareta - myslim ze k IUI traba laparku, ten rontgen myslim ze nebude stacit 😒

mimka - 😔 😔 😔 mrzi ma to zlatko, drz sa....

drobec123
11. máj 2009

mimka, urcite si daj pokoj od MK na nejaky cas. skus si spravit co mozno vsetky vysetrenia, ale nesmies zanevriet na to ze mozes mat babatko ! nabuduce to klapne, uz budes vediet ake to je byt tehu a budes na to pripravena !

ja som mala za sebou laparoskopiu pred IUI, myslim ze v FC potrebuju toto vysetrenie skor ako ti spravia IUI. ved na konzultacii ti to lekar povie.

emka1
11. máj 2009

... 3 dni som tu nebola a taketo smutne spravy zrazu citam 😔 😔

mimka - je mi to velmi luuutoo, tesila som sa s Tebou, ked si mala 2 ciarky na teste a teraz smutim s Tebou, ked sa to cele opat skoncilo ☹ ☹
drz sa, vyplac sa, oddychni si cez leto a naber silu do tretieho kola, uvidis, ze to vyjde 😉 ... tak ako pisu kocky, vidis sama kolko vytrvalych snaziliek je tu a nevzdali to 😉 .... ani Ty to nevzdas.
Na jesen to skusis znova 😉
Cmuk cmuk

drobec123
11. máj 2009

boncusik, idem na UTZ este raz preto, lebo minuly tyzden mi doktor na UTZ nasiel jeden pekny gestacny vacok a jeden sa len crtal- mam to aj v albume. a skor ako ma pusti z FC sa chce uistit ci je drobec jeden alebo aj dvaja. aby to mohol dat do vystupnej spravy. medzitym som si vsak ja uz vybavila prvu navstevu u mojej gyn. a ta robila UTZ tiez, takze viem ze je len jeden.

mimka30
11. máj 2009

Baby ďakujem. Doktor povedal, že tehotná som bola na sto percent, len sa to samovoľným potratom skončilo. 😔
Chceme na genetiku na Kramáre- problém bude v chromozómoch asi. 😔
Aspoň trocha som si užila tehotenstvo, aj keď krátko. ☹

katka14
11. máj 2009

ahoj mimka, neboj to prebolí. nádej zomiera posledná, ved si ešte mladá, musíš veriť že raz to predsa len výjde. 🙂 🙂 🙂 držím ti palce.

petkaerdal
11. máj 2009

ahojte
mimka,aspon ze to odislo samo,ked to uz malo,akoby si este mala ist na nejake cistenie 😔

mimka30
11. máj 2009

No veď to, ešte nejaký kyret k tomu, tak už by som bola asi v Pezinku- Pinelová 😔

boncusik
11. máj 2009

mimka je i to luto ☹ , viem čo prežívaš, drž sa holka, myslím na teba 🙂

gregy
11. máj 2009

Ahojte kočky mali ste niektorá pri stimulke merionalom a cetrotide nevoľnosti??? Ked som pichala len merional nič mi nebolo ale ako som začala aj s cetrotide tak mi je neskutočne zle od žalúdka stále mám pocit že sa asi dogrciam ... Mali ste to niektorá?

riska
11. máj 2009

ahojte, ferticentačky 😉 chcem sa spýtať, či sa na 1. konzultaciu treba objednať na konkretny DC alebo je to jedno. 😉

gregy, ja som sice ešte nestimulovala, ale myslím, že ak ti je zle po tom, ako si začala užívať ten liek, že to kludne môžeš mať z toho 😒

drobec123
11. máj 2009

gregy, nie mne nic nebolo. Mala by si zavolat doktorovi, sestrickam nech ti povedia co sa deje !!!!
riska, prva konzultacia je najlepsia pred ovu aby sa doktor rovno pozrel ako pracuju vajecniky a ci dozrieva folikul. to ti povia aj sestricka ked si tam zavolas a objedna ta podla toho.

riska
11. máj 2009

drobec, vdaka 🙂 len to bude trošku problem, kedže mne ovu akosi nechodi 😀
a ako dlho sa čaká na objednanie?

pikha
11. máj 2009

ahojte babulky,
no mimka.. presne viem ako ti je.. 🙄 a pripajam sa ku kockam, je mi velmi luto ako vam to dopadlo. Ak mas chut, vykasli sa na konika, na cele plodenie deti, na vsetko, a rob to co ti dusa hovori - dostala zabrat, zasluzi si relax 🙂 Sam pride cas ked ziskas novu silu a chut nieco riesit. Drzim ti palce a neboj sa 🙂 doba dobu najde!
petra, vitaj v time 🙂 na IUI sa caka malinko, len kolko nutne treba vramci tvojho cyklu, pretoze to si hradis sama a vlani to bolo nejakych 3000 Sk.
barbareta, ked idu s tebou nieco riesit vo FC, musis mat diagnostiku a vramci nej je aj potvrdenie prechodnosti vajcovodov. Logicky, inak by to IUI bolo uplne zbytocne 😉

mimka30
11. máj 2009

Pikha, aj tak urobím. Od pondelka idem do práce a budem relaxovať. Teraz si dáme určite pauzu. Pôjdeme na dovolenku a budeme skúšať aj normálne. Možno aj motyka vystrelí 😀 Už nevládzem ani plakať.

Pikha držkaj sa 😉

alex
11. máj 2009

mimka je mi to veľmi ľúto, do poslednej chvíle som dúfala... držím palce, aby si čoskoro našla novú silu ísť a bojovať ďalej 😔

mimka30
11. máj 2009

Alex ďakujem moja. Tak skoro nenájdem silu, ale verím, že raz áno. Je to ťažké. Musím to teraz preplakať a hádam príde čas, keď to prebolí a skúsime znova. 😔

brise
11. máj 2009

mimka ☹ ☹ ☹
ja ti chem len napísať, že držím palce nech nájdeš silu do dalšieho boja, či už to bude o 3 mesiace alebo o rok. Nechcem písať ako je mi to lúto, aj ked je, ale len ta chcem povzbudiť a povedať ti že raz sa nám ten sen splní. Hlávku hore, aj ked je to ťažké, a ideme ďalej. Tomu ver!!!!! 😉
Teraz bude veľa veľa slnečných dní, tak naberaj energiu a teš sa z bežného života. 😉

mimka30
11. máj 2009

Ďakujem Brise. 😉 A ja ti prajem nech si konečne tehuľka a nech nás tu motivuješ všetky 🙂
To musíš čakať až do júna, júla? Nemôžeš ísť skôr? Alebo kvôli tomu ohss. 😕

brise
11. máj 2009

mimka už čakám na druhu madam, dnes som 33 DC, tak by aj mohla prísť, a tu dalšiu už beriem lieky na KET. Len to všetko musím stihnúť do júna kym budú mať dovolenku. Dúfam že madam dorazí a nebude meškať ako pred IVF ked došla na 53 deň!!! skôr sa nedá, musia sa odmenštuovať dva cykly. 😉

vierka
12. máj 2009

dobre ranko kocky.... vcera to tu bolo nejake smutne....

brise - tak verim, ze mrcha coskoro pride a ze budeme KET-ovat a ET-ovat spolu 😀

a kde su ostatne kocky co stimuluju v maji??????? 😕

katka14
12. máj 2009

Ahoj Vierka, čo nemôžeš spávať? chcem sa ťa niečo spýtať. Po akom čase môžem isť znova na IVF? 1.mrchu som mala hned po IVF, 2. mam teraz a na 3. by som už mohla stimulovať alebo potrebujem 3 čisté bez hormónov?

bobjan
12. máj 2009

Ahojte🙂

Katka, 3 čisté bez hormónov 😉 Po tej tretej už môžeš pichať 🙂

katka14
12. máj 2009

díky bobjan, takže určite to v juni nestíham, však. chcem sa len uistiť kvôli dovolenke.

bobjan
12. máj 2009

Katka, to veru nestíhaš ☹ Ja som mala teraz druhú, tretia by mala byť okolo 5.júna, ale nejdem to tlačiť....

a v auguste pôjdeme pravdepodobne na chatu, tak neviem...čo mám robiť... 😔

katka14
12. máj 2009

ak je ta chata dôležitá, ešte vždy to môžeš posunuť o mesiac neskôr. ja sa teba na to teraz vykašlem, ked to aj tak nestiham, asi teda pojdeme na dovolenku a v auguste to skúsime. možno sa tam teda aj stretneme 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre