Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

emka1
19. máj 2009

katka, presne tak, mozeme byt vdacne za vsetko co mame 😉 😉 ... uz len tu trpezlivost si musime poriadne natrenovat 😀 ... potom aj babatko zavita do nasho zivota 😉

katka14
19. máj 2009

a my ho uvítame s otvorenou náručou 😀 už aby to bolo !!! 😀

vierka
19. máj 2009

bittka - ja planujem byt tak tyzden na PN a v tom tyzdni stihnut aj odber, aj vklad, aj si tak dva dni odpocinut a pojdem normalne fungovat do prace... mam v pohode pracu a doma by ma to asi viacej znervoznovalo keby som bola pomaly cely den, kym pride mangel z prace sama doma 🙂

emka - jasne, vyuzi tie mesiaca cakania, hlavne tak, ze si pekne uzijes slniecka, nacerpas energiu a budes proste oddychnuta... teraz je super cas 😀
no mne vlastne "navsteva" este ani nemeska - stale je v intervale kedy chodi najskor a najneskor 😀 dufam, ze som to nenapisala ako madar 😀 takze este cakam a nic neriesim 😀

katka - ja som alchemilku dostala kupit v takom obchodiku kde predavaju rozne bylinky a caje, takze v takom normalnejsom obchode kde predavaju aj sypane caje by take nieco mohli mat... inak mne ten caj velmi chuti, ja si nestazujem.... a viem, ze femigard objednavaju baby len z netu....
presne tak, treba si uzivat kazdy den a nachadzat to pekne na tom v akej sme situacii... aj ked je to niekedy tazke 😉

loginka
19. máj 2009

caute kocky,
ja tiez cakam na mrchu aby som mohla odstartovat druhe IVF, uz som mala slabe spinenie, takze mozno zajtra to pride
teraz aspon viem do coho idem, aj ked na tie injekcie moc chut nemam
zatial je to pre mna viac v pohode, aj kvoli tomu, ze som teraz doma a nerobim si stresy co poviem v robote, aku PN a ako sa bude kto tvarit a domyslat si. Teraz som sa rozhodla tajit to aj pred rodinou, nech sa nestane to co minule. Bola som tehotna vytesila som sa a potom som o to prisla. Dost zle bolo potom oznamovat.

Ozaj ńevedie niekto statistiku?
Ak nie nechce sa niekomu viest? Napr.
Meno/ Vek/ Zdravotny problem/ Aktualny status /Lieky
Loginka, 32, Muz-oligozoo...pomale a malo/, Cakam na M - 2.IVF/ Merional ...

vika34
19. máj 2009

ahojte loginka,ja mám úplne fajn v robote a tiež v rodine aj ked moja sestra veľmi s tými hormonmi nesúhlasí,ale má dve deti a chápe ,že aj ja chcem dve,mamičku denne informujem a v robotke je to fajn,všetci o tom vedia ,ale nás je málo do 10 a otvorene sa o to m bavím iba s troma,ale keby sa opítal iaj ostataný ,tak v pohode,ale chápem ,že nie všade sa to dá.
Ja idem vo štvrtok na dalšiu kontrolu,tak očakávam OPU cez víkend.

Loginka, 32, Muz-oligozoo...pomale a malo/, Cakam na M - 2.IVF/ Merional ...
Vika,38,opakované aborty,stimulujem na 2IVF

babulka123
autor
19. máj 2009

vika loginka.. ja som tento krat v robote bola na PN najprv so zapalom mocoveho mechura.. hehehe to len pre inspiraciu..
ozaj a keby ste chceli vediet tak Gregy ma z 3 vajok, 3 embrijka a stvrtok ma transfer...

mimka30
19. máj 2009

Čaute žienky. Ako sa máte? Nemám teraz moc času, bola som dva dni v robote, ale teraz mám tri dni voľno, robím až víkend 😝 Prišla som Vás kuknúť, čo nového a tak.
Držím Vám všetkým palce a myslím na vás 🙂

lolka
20. máj 2009

ahojte 😉
tak hlasim cerstve novinky, prave sme sa vratili z FC po OPU, mam 10 vajok a vyzera to, ze transfer bude v pondelok, bude aj - teda pravdepodobne aj ICSI. zajtra budu volat, ze kolko sa oplodnilo, tak dufam, ze co najviac, aby ostali aj nejaki mrazacikovia 😉
inak vsetko v poriadku, doki aj sestricky boli mili a muzik mi robil zabavu, tak to bolo uplne v pohode. a dali sme si aj SPF, dufam, ze pomoze 🙂

gregy, no super, z troch vajek 3 imbrijka, gratulujem 😉

emka1
20. máj 2009

ahoj lolka,
blahozelam ku skvelej urode, a drzim palce nech sa vam vsetky vajka oplodnia, nech co najviac prezije a nech mate aj mrazacikov 😉 😉. ICSI ste chceli vy ? alebo vam ho navrhla emryologicka ??

Ja som mala tiez peknu urodu 13 vajok a nakoniec sme mali len 3 embryjka a mrazacikov ziadnych ... 😖

gregy - blahozelam k uspechu aj Tebe ... to tento krat urcite vyjde, drzim palce, nech sa vsetky vajuska pekne oplodnia a delia 😉

baby, cakame na dalsie novinky 😉

drobec123
20. máj 2009

Ahojte, lolka to je krasne cislo !
teraz nezabudni veeeeeela pit a byt v klude.
gregy ty si sikulka z troch mat krasne tri emryjka - skvele !

gregy
20. máj 2009

ahojte kočky dík za podporu, chcem sa vás opýtať mali ste niektorá po OPU bolesti vaječníkov??? Mňa stále jeden omína a je to horšie vždy po zavedení uroša ... je to normálne????

drobec123
20. máj 2009

gregy, mna po OPU velmi pichalo vo vajecniku, len jednom, ja som mala totizto vsetky tri vajicka len v jednom. najma ked som sla na WCko - otrasna bolest. ale tak za dva-tri dni sa to zlepsilo, najma som straaaaaasne vela pila !

gregy
20. máj 2009

no ja som mala na jednom endometriózne ložisko ale neviem či zrovna na tom ktorý ma bolí ale určite viem že ten čo ma bolí je ten ktorý mal viac folikulov ... a prečo si veľa pila???

vierka
20. máj 2009

caute babulky...

gregy - gratulacia z troch vajok, tri embryjka.... to je inaaaa kvalita 😀 drzim palce...

lolka - tak to je super ciselko, ako si nastimulovala... na zajtrajsi telefonat drzim palce, dufam, ze povedia super spravy a vy pojdete na PK 😉 cakam na novinky od teba 😀

emka1
20. máj 2009

gregy - odporuca sa vela pit, uz pocas stimulky, aby sa predoslo hyperstimulaku ... ale Tebe to asi nehrozi, ked si mala len 3 stastne vajuska 😉 ....

drobec123
20. máj 2009

gregy, aby som sa vyhla hyperstimulaku. musis vela pit aby telo rovno vodu vypudzovalo a neukladalo do brusnej dutiny ! sice budes chodit curat pomaly kazdych 30min ale
o tom by ti vedela emka viac napisat, ta to chuda prezila.

mimka30
20. máj 2009

Čaute herečky, čo nového? Pozerám, že pekne stimulkujete, len tak ďalej 😀

Držím Vám všetkým palce, nech znesiete čo najviac vajec 😀 😀 😀 a hlavne nech ste všetky tehuľky 😀 😀 😀

lolka
20. máj 2009

aj mna teda pobolievaju vajecniky a na jednej strane viac, asi tam kde bolo viac folikov. a podla vasich rad sa len
nalievam a nalievam 😀 do robotky si musim dat nejake volnejsie oblecko, lebo brusko vytrca
😒 kedy vam asi splaslo ? teda dalo sa do povodnej velkosti ?

drobec123
20. máj 2009

lolka, mne uz nesplaslo 😀 myslim si ze ani tebe to uz nehrozi !

lolka
20. máj 2009

drobec, tak keby to skoncilo fazulkou v brusku, tak mi to voooobec nebude vadit 😀
este ze ide leto a volne tielka su v mode 😀
inak, dnes aj moj havo bol v narkoze, dali sme jej vycistit zubky a teraz dospava oblbovaky. dnes sme boli
obe "mimo" 😀

vierka
20. máj 2009

lolka - mne ani nesplaslo tak skoro... ale bolo mi to vtedy jedno, lebo som si povedala, ze v brusku je zazrak, tak ze moze byt ake chce... a ked bola negativna krv, tak som zacala trochu cvicit, vecer menej jest a hned bolo po brusku 😀

vika34
20. máj 2009

ahojte,
gregy to je ssssssssssssssuuuuuuuuuuuppppppppppppeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrr,kedy ideš na transfer?
lolka gratulujem,dnes som vo FC oslovila jednu kočky ,lebo som si myslela ,že si to ty 😀 😀 😀 ,tvárila sa dosť divno
zajtra ráno idem na kontrolu,tak vás budem dúfam nasledovať 😕

gregy
20. máj 2009

ahojte, vikuš idem už zajtra kedže od utorka rána nevolali a nič nezrušili tak typujem že sa embryjká pekne delia ... ale to bol gól lebo sme mali 3 vajká a aj 3 spermie a viac ani ťuk ...

ináč chudáčik môj muž už druhý deň skončil na pohotovosti so zápalom uška už mu to prešlo až na sánku a uzliny tak sa kurírujeme spolu ... ked som bola po OPu tak ho to chytilo tak sme spolu prebúvali celý deň ale bolo to super zase raz stráviť celý deň v postielke ... no ale tento krát bez sexíku 😀 😀 😀

vika34
20. máj 2009

ráno si skúsim privstať a možno ,že ťa stihnem,ale neviem či ideš na pol 8 ,alebo neskôr
strašne gratulujem a napíš potom sms ,že ako si dopadla,koľko ti dali ,či všetky,alebo to jedno zamrazili,
strašne sa teším a potom s veľkým bruchom pôjdeš za Drábekom,že to čumíš čoooooooooo? 😀

gregy
20. máj 2009

no asi tak 😀 vika ale ja tam idem na 12 hod takže kľdune búvaj .........

bobjan
21. máj 2009

Gregy, držím palce 😉

sivusa
21. máj 2009

Gregy tak si ma potešila, že máš 3 embryjká 🙂 , keď si spomeniem,čo Ti Drábek rozprával...
Normálne sa už teším do Ferti 🙂
Vikuška Ti to pekne napísala 😀
Držím palce na dnes nech sa embyjka pekne uchytia 😉

babulka123
autor
21. máj 2009

gregy milacik .. velmi na teba myslim

sivuska.. ahooj , vika.. drz sa ..

vierka
21. máj 2009

gregy - drzim palce na dnesny transfer 🙂

sisab
21. máj 2009

Ahoj dievcata, drzim palce gregy na dnesny transfer 🙂 Ja som dnes 7.den po ET, brucho ma boli ako na mrchu, prsia splasli, tak asi uz vyprchal Choragon. Ake pocity sme mali vy cca tyzden po ET?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre