Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

loginka
15. jún 2009

predlzena kultivacia - po akom dni ides na tranfer?

kellynka7
15. jún 2009

zacala som stimulovat 1.6 a idem 17.6 na transfer

vika34
15. jún 2009

bittka potichu gratulujem ,aby ti to vyšlo 😅
loginka držím palčeky
gregy ako?všetko o.k.,ozvi sa

loginka
16. jún 2009

kuku 🙂
vika ty si nas nocny vtacik, my nemame sancu sa stretnut 😨

vierka
16. jún 2009

dobre ranko 😀

loginka a ty si ranne vtaca 😀

loginka
16. jún 2009

aj ty vierocka 🙂

vierka
16. jún 2009

bittka - vidim to tam 😀

bittka13
16. jún 2009

no aj ja a vyzera to dobre 😀 , tesim sa i ked som v noci mala bolesti brucha ako pri mrche.... ale doki ma ukludnil a aj kocky tiez ze to nemusi znamenat ziaden problem kym nekrvacam.... tak im veriiiiiiim !!!

vierka
16. jún 2009

bittka - mojka, ja som mala take stavy ze uz mrcha pride, uplne take iste ako na mrchu asi tak tyzden a uplne v pohode... to je myslim normalne... a aj gregy krvacala, ale zazrak zostal, treba verit a drzat sa 🙂

gregy
16. jún 2009

ahojte 😀 bittka testík je peknučký 😉 držím palce aj tebe logi 😉

no ja sa mám fajn ... špiním stále niekedy silnejšie - hlavne ked chodím po schodoch a niekedy slabšie - ked nič nerobím 😀 takže len hnijem v posteli alebo na gauči a všetci ma obskakujú ale hovorím si že ešte mesiac a už by sme mali byť za vodou 😉 no a v piatok sa teším na to srdiečko 😵 😵 😵

vierka
16. jún 2009

gregy - ahojcek... no clovek aj keby mal odlezat cele tehu, tak to za ten zazrak jednoznacne stoji 😀
verim, ze v piatok bude krasne srdiecko a ze pojde vsetko presne tak ako ma ist 😀 a to budes vlastne v kolko tt v piatok?

gregy
16. jún 2009

vierka to by som mala byť 6 tt + 4 čiže v siedmom týždni ... to by už mohlo byť vidno nie??? ja behám po nete že od kedy sa dá zachytiť srdiečka ale každý to udáva ináč ... ty si bola v ktorom týždni na srdiečku?

vierka
16. jún 2009

gregy - ved to, ze kazdy to udava inak, ja som tiez potom patrala.. asi je to individualne...
no ja som bola na prvom utz 2 tyzdne po meskani mrchy - cca 6 tt a vtedy este nic nebolo vidiet a potom si ma doki objednal az o dalsie 2 tyzdne, takze to som bola uz v 8 tt a bolo to uz kraaaaasne vidiet a dokonca aj naznak ruciciek a noziciek... 😀 ale ked som bola na tom prvom utz tak ma doki upokojil, ze tak skoro je to vidiet malokomu a ze takyto nalez je normalny a ze nabuduce to bude vidiet urcite...

gregy
16. jún 2009

no ja budem necelé 3 týždne od meškania mrchy tak dúfajme že to už bude vidno 😉 no ak nie tak počkám ďalší za to všetko to stojí len som z toho nervózna už ked budem mať potvrdené sridečko budem kľudnejšia 😎

vierka
16. jún 2009

gregy - hej, zenu to tak ukludni, ale ja verim, ze vsetko bude v poriadku 🙂

babulka123
autor
16. jún 2009

gregy podla mojich vypoctov by uz mohlo byt vidno.. ja som mala ET 21.11 a 18.12 som mala uz blikajuce srdiecko.. takze budem na teba mysliet..

gregy
16. jún 2009

joj babul však aj ja rátam ja besná 😀 no vlastne máš pravdu aj ja pôjdem na srdiečko 28 dní od ET to by už hádam malo byť vidno 😀

pahu
16. jún 2009

Halooo 😀

gregy
16. jún 2009

aha ho ktože sem zavítal! Pahulienka seruuuuuuuuuuuus 😀 😀 😀 😀 😀

bittka13
16. jún 2009

ahoj gregy, ja ked som bola tehotna s malou tak bolo srdiecko vidiet 6tt + 1-2 dni 🙂)) to si presne pamatam lebo predtym som mala potrat kedy sme srdiecko nikdy nevideli a doki mi povedal ze tehotenska knizka az po akcii srdiecka.... tak som na to cakala ako na spasu boziu !!! a bolo tam krasne ! 😀

gregy
16. jún 2009

jééééééé bittka dík za povzbudenie 😀 😀 😀 😀 ja dúfam a verím že tam bude a padle mi balvan zo srdca 😎 aj ja sa strašne na to teším a hlavne na tehu knižku 😀 😀 😀

loginka
16. jún 2009

neboj gregy, zachvilu ju uz budes moct citat 🙂
piatok je nas, ze? 😕
nevies aky vychadza horoskop, ja som lev, mohli by nam hviezdy priat 🙂

ahoj pahu, ako mas? neriesis IVF?

gregy
16. jún 2009

ja som rak 😀 dúfajme že hviezdy sú nám obom naklonené 😎

pahu
16. jún 2009

Gregy 😀 JAsné že sú Vám naklonené... Ani len neváhajte 😀

Logi 😉 Aj ja som LEV 😀 A IVF neriešim, v robote strašný stres, mením pracovnú pozíciu a behám po šarlatánoch a akupunktúre 😀

gregy
16. jún 2009

nie Pahu ani len neváham len ma niekedy prepadne strach ale hned ho zaženiem 😀 😀 😀 a pokiaľ viem Pahu na jeseň rozšíriš rady v FC či nie?????!!!!!????? 😵

pahu
16. jún 2009

Gregy ach jooo... Však uvidíme ako sa do jesene budem cítiť 😀 Možno sa nechám niekym predbehnúť 😀 😀 😀

loginka
16. jún 2009

pahu, vsetko ma svoj cas, ja som musela cakat 1 rok, skor som nemohla
tiez robota stresy, depky apod.
citala som ze akupunktura pomaha, chodite obidvaja?

pahu
16. jún 2009

Logi, zatiaľ iba ja, tak uvidíme od augusta by možno začal aj manžel 😀 Ale ja viem, však preto si ideme dať 2 dovolenky 😀 Jaaaj, ty máš o chíľu krvo-testík?

gregy
16. jún 2009

no mi s loginkou máme piatok náš deň 😉 logi krvičku a ja srdénko 😀 😀 😀

Pahu však ja viem ja len tak aby si na násnepozabudla 😉

pahu
16. jún 2009

Logi, Gregy, tak ma nesklamte, to by som neprežila 😀 To mi snáď neurobíte, oki? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre