Ferticent v Bratislave, 2. časť

Ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....
barbadossa
18. máj 2012
@lienkalienocka no vidis tak sme neostali same 😉 pojdeme niekedy spolu na radlera s kociaikmi 😃
lienkalienocka
18. máj 2012
@michelitta
@adulik76 ahojte, tak o vas som nevedela 😉 videla som vasich par prispevkov, ale kedysi davnejsie? tak aj vam prajem nech to vyjde 🙂
lienkalienocka
18. máj 2012
@barbadossa ze matky alkoholicky? 😃 😃 jasne, pojdeme, ked prides do ba :-p :-p
dorotka_
18. máj 2012
ahojte baby, tak ja som tu teda nebola a pekne som sa hyckala a cakala kedy pojdem na krv, no a dnes je ten den a vysledok z krvi je ze som tehotna 😃 😃 😃 normalne tomu nemozem uverit ze dr. vyslovil tie slova , hodnota hcg je 334, na buduci piatok idem na ultrazvuk tak verim ze vsetko bude ok, strasne sa tesim lebo dalsi krocik k babatku mame za sebou, a posielam Vam tehu virusy // // // // // // // // // // // // // // // // // // 😉 a nezabudajte ze v roku 2013 sme vsetky stastnymi mamickami 🙂
dorotka_
18. máj 2012
@wejbynka dakujem ze si na mna myslela a islo ti to dobre o com svedci aj moj vysledok, ja na teba tiez myslim kazdy den a verim ze bubacikovia sa uz pekne uhniezdili a o 14 dni teda uz menej kedze vklad bol utorok nam oznamis tu krasnu spravu 😃
hencidlo
18. máj 2012
@dorotka_ blahozelaaaaaam a prajem vam vsetko len to najlepsie, hlavne aby ste boli zdravi a pekne rastli 😉 😉 😉
ak sa smiem spytat na kolkaty krat sa vam to podarilo? x-)
basena001
18. máj 2012
@dorotka_ gratulujem!!!! tak tá stúdia o podporovaní sa morule a blastocysty je predsa len pravdivá, i ked najpravdivejsie je urcite skor to, ze sa drobcovi u teba páci - ozaj a nemohli by to byt este dvaja drobci? 🙂 a posli recept, ako sa treba hýckat, aby to tak krásne ako tebe vyslo kazdej jednej z nás 😎 este raz vélké blahozelanie, drzte sa
dorotka_
18. máj 2012
@hencidlo dakujem, tak ja som bola niekedy oktobri 2011 na prvom IVF to nevyslo vtedy som si dala vlozit iba jedno a teraz to bol 1. KET a vkladali mi dve 🙂
dorotka_
18. máj 2012
@basena001 dakujem, stale tomu nemozem uverit :-N, no asi na nej nieco bude este som velmi zvedava ako to bude vyzerat na buduci piatok na ultrazvuku ci sa chytilo jedno alebo obe 🙂 , ja som prve 4 dni iba lezala, kedze v tej dobe sa maju uhniezdovat tak nech maju klud a kedze mna v praci moj veduci stale rozculuje som sa dala vypisat na celych 14dni kym som nesla na krv a vegetila si doma ale aj to som hlavne oddychovala a zbehla maximalne so psom na kratku prechadzku nech mam zas aj nejaky pohyb, pretoze mam vychadzky 🙂, myslim ze dolezite je aby sme neboli vtedy v strese ale co v najvacsom klude, neboj za chvilku sa pridas pretoze to pojde pekne jedna za druhou 😉
michelitta
18. máj 2012
@dorotka_ ahojcek!! srdecne blahozelam!!konecne nieco pozitivne do statistiky FC 🙂) pinto bude mat radost! tak nech rastiete,nech mas aj 2 bublinky,nech ste proste zdravi!! a mala si PK?neskusala si skor testovat vsak?🙂 ja to nevydrzim skor ako do 10odET🙂 aj si nieco citila prve dniky? ja mam take brusko jak pred mnzs..:-s
dorotka_
19. máj 2012
@michelitta dakujem 🙂 , myslim ze sme mali PK, testovat som vobec neskusala a co je divne tentokrat ma to ani nelakalo 😉 , na zaciatku som sem tam citila take pichnutie v okoli podbruska, ale viac menej som nemala nejake priznaky, ty teraz cakas na vysledok, ze,budem na teba mysliet a drzim palce a rychlo sa ku mne pridaj
luga
19. máj 2012
@dorotka_ , blahozelam, nech ide cele tehu hladuuuucko 🙂
lienkalienocka
20. máj 2012
@dorotka_ jeeeeho! 😃 tak to je super! konecne to ide hore kopcom. gratulujem z celeho srdca a ked sa nebudes hnevat, tak ta budeme postupne nasledovat 😉
barbadossa
21. máj 2012
@lienkalienocka ale myslim ze jedno pivko neuskodi 😃 a do ba sa najblizsie chystam na KET 🙂 to budem zatial este bez kociarika 🙂
barbadossa
21. máj 2012
@dorotka_ tak gratulujeeeeem 😃 konecne nejake pozitivne spravicky 😉
lienkalienocka
21. máj 2012
@barbadossa ale tak hej 🙂 aspon budu deticky dobre spinkat nie? a co nejako si sa posunula? 😉
dorotka_
22. máj 2012
@luga dakujem, som strasne stastna 🙂 a ty sa ako mas ako sa citis?
dorotka_
22. máj 2012
@lienkalienocka jasnacka, uz sa tesim ako sa budete postupne pridavat a nakoniec budeme klub tehuliek tesim sa uz na to 😉
dorotka_
22. máj 2012
@barbadossa sup sup sa cim skor pridat 😉 vsetky ferticentacky 😉
0vrtulka0
22. máj 2012
Zdravím vás snažilky, tehulky a mamičky 🙂. Chcem vás veľmi pekne poprosiť, či sa vám nezvyšujú lieky zo stimulácie. Ak áno, ozvite sa mi cez IP, prosím. Viem, že sem píšem mimo tému, viem, že na tento účel už je založená diskusia, ale nejako sa mi nedarí dostať k liekom. Chodím do FC a pred nami ďalší pokus...verím, že posledný a úspešný! 🙂 Vopred ďakujem.
luga
22. máj 2012
@dorotka_ , veriiiiim, je to krasne x-) ...ja uz celkom dobre, aj ked nevolnosti ma trapili donedavna, uz len cakam na pohyby 😉
hencidlo
22. máj 2012
ahojte dievcata, chystam sa pridat k vam, chcela by som sa vas popytat, ako je to s tou dovolenkou vo Ferticente? chcela by som sa tam objednat a neviem kedy tam budu 🙂 vopred dakujem 😉
adulik76
23. máj 2012
@hencidlo myslím, že dovolenku majú celý júl a až v auguste začínajú, aspoň tak si pamätám. Takže, ak chceš, volaj im teraz.
pancuska
23. máj 2012
ahojte zienky .... "mozno" o 3 mesiace budem musiet podstupit IVF a tak robim svoj prieskum ....chcela by som vediet ako ste spokojne s Ferticent??? ....lebo rozmyslam o tomto centre! dakujem vam krasne za vsetko co mi napisete!! a prajem pekny den 😉
lienkalienocka
23. máj 2012
@hencidlo presne tak, cely jul su doma. ja tiez kvoli tomu budem cakat o mesiac dlhsie ]-(
@dorotka_ a nebudu to nakoniec dvojky, ked mas take vysoke hcg? 😃
@pancuska ja za seba mozem povedat, ze som spokojna az dost. bolo to moje prve ivf v zivote a dr. je velmi profesionalny podla mna, vysvetli, ukaze a tak 🙂 keby som si mala zvolit znova tak urcite fc 😉
barbadossa
23. máj 2012
@barbadossa no ahoj dnes som si bola pre tabletky tak uz len nech je tu mrcha ze mozem zacat brat 😉 a potom alchemilku pit a to vino cuckat 🙂 uz sa tesiiim nech uz ma jun ze ideme na to x-)
barbadossa
23. máj 2012
@lienkalienocka jezis uz druhy krat sa mi stalo ze som odpovedala sama sebe asi somm prepracovana 🙂 ten prispevok nad tymto patril tebe 😃
lienkalienocka
23. máj 2012
@barbadossa neboj, zachvilu ta cakaju 3 roky "oddychu" 😃 super, tesim sa s tebou. aj ja uz chceeeem 😞 dostala som budhu, vraj pomaha pri otehotneni, uz mi sedi na nocnom stoli a pozera na nas 😃
pancuska
24. máj 2012
@lienkalienocka a to IVF uz ms za sebou? a dostala si sa k nejakemu doporucenemu dr alebo tak nahodne? dakujem 😉
lienkalienocka
24. máj 2012
@pancuska u mna sme sa dostali len po odber oocytov a teraz uz mame 6 "deticiek" zmrazenych a cakaju na nas do augusta, kedy ideme na KETko. uz sa tesim 🙂 myslis, ci mi ich nejaky lekar odporucil? mne moj gynekolog povedal, ze to je jedno do akeho centra pojdete. a dcera kolegyne bola tu a bola spokojna, tak som skusila aj ja. na gin fiv som nepocula nic dobre a iscare-tam sme boli na spg a bolo tam vela ludi, to ma trochu odradilo 😉